קלי דוד מבקשת תפילות על רקע האשפוז של קיד ג'ולי

קלי דוד היא לא האהובה על כולם, אבל מעטים יכולים להכחיש שהיא אמא מגוננת בחירוף נפש.

ה עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' alum כבר לא מהתוכנית מאז 2021, אבל ההשפעה שלה חזקה באותה מידה, ושמה ממשיך להגיע לכותרות.

ב-7 במאי, קלי פרסמה תמונה של בתה בת ה-15 ג'ולי בבית החולים. התמונה, שהועלתה ל אינסטגרםהראתה את ג'ולי עם IV בזרועה – על גבי ארובה.

קלי כתבה עם הפוסט, "התפלל עבור ג'ולי!"

מעריצים רבים היו מודאגים מיד, וקלי לא סיפקה הסבר. כמה שעות לאחר מכן, קלי נתנה עוד כמה פרטים, "ייתכן שלג'ולי יש דלקת התוספתן, אנחנו לא יודעים, אבל אנחנו כאן במיון הזה כבר ארבע שעות ויש אנשים שצורחים. אני לא יודע איך מישהו… תודה לאל על הרופאים והאחיות."

קצת מאוחר יותר, קלי פרסמה סרטון במכונית עם בתה, והיא הסבירה שג'ולי "שוחררה". היא הביעה לעוקביה, "תודה לאל. טוב, תודה לאל שהיא בסדר. היה לה UTI רע, נכנסה לכליות שלה." קלי שמחה שזה לא התוספתן שלה (אם כי הרופאים חשבו בתחילה שזה יכול להיות המקרה).

בסופו של דבר, כשהאם והבת חזרו הביתה, קלי שיתפה סרטון של ג'ולי במיטה, וקלי שאלה איך היא מרגישה. קלי גם אמרה, "לא אכלת כלום כל היום."

בפברואר האחרון, הנערה פרסמה הודעה מכל הלב לאמה, והיא כינתה אותה "האדם הכי מצחיק, חכם, חומל, אוהב".

"אני כל כך מבורך לקרוא לך אמא. למרות שיש לנו עליות ומורדות הלב הגדול שלך תמיד זורח בלי קשר", כתבה הבת, דרך דואר יומי. "תודה על התחת שלך כדי להפוך את החיים שלי למדהימים והראית לי את כל העולם. אני לא יכול להודות לך מספיק על כל מה שאתה עושה בשבילי. אבל אני אוהב אותך ומקווה שיהיה לך יום מדהים אמא!"קישור מקור