קלי דוד מדליפת DMs כועסים ממגהאן קינג על בראונווין

קרדיט: BauerGriffin/Media Punch/INSTARimages/Cover Images, MOVI Inc./MEGA

קלי דוד מפיל את הקבלות לאחר "ריב" עם מייגן קינגהקוסטר לשעבר שלה על עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג'. הדרמה שלהם התחילה כשקלי הצילה בראונווין ווינדהאם-בורק – אחר RHOC alum – על כך שביקשה 10,000 דולר בחודש מזונות מהאקס שלה שון בורק.

לפי הדיווח, בראונווין לכאורה לא יכולה לפרנס את ילדיה, מכיוון שיש לה רק 2,900 דולר. בהתייחסה לכתבה בנושא, קלי פנתה לדעותיו הפוליטיות של בראונווין, המושמעות לעתים קרובות על ידי האם לשבעה במדיה החברתית.

"אתה הולך התעורר אתה הולך שבור," כתבתי קלי.

קרדיט תמונה: @kellyddodd/אינסטגרם

לאחר קריאת הפוסט, מגהן לא הייתה מרוצה, אז היא הביעה את מורת רוחה באמצעות הודעות DM באינסטגרם, אמרה קלי בפרק ביום רביעי, 14 בדצמבר של "המופע של ריק וקלי." לצד בעלה, ריק לוונטלקלי הדליפה בפומבי את ההודעות.

על פי ה-DMs שהודלפו, Meghan כתבה לראשונה לקלי: "[Your post about Braunwyn] לא נחמד. כל כך הרבה אמהות חד הוריות נאבקות כלכלית ונדלקות על ידי אבות". לאחר מכן היא הציעה שקלי "מנציחה יחס שלילי כלפי נשים גרושות… בתור גרושה, הקהילה לא צריכה מישהו כמוך [with] פלטפורמה ששוקלת על חשיבה ארכאית ופוגעת ממילא."

קרדיט תמונה: המופע של ריק וקלי

מגהן הוסיפה לכאורה, "כגרושה וכאם חד הורית לשעבר, אני חושבת שאת יכולה להבין את ה-POV שלי כאשר [Braunwyn] רגשות מוסרים."

קרדיט תמונה: המופע של ריק וקלי

לאחר מכן קלי הגיבה לקוסטר, "[Braunwyn]זו לא דוגמה לאם חד הורית שנדלקה על ידי האקס שלה!!!" לאחר מכן, קלי התייחסה להחלטתה של בראונווין לפצל את זמנה בין קליפורניה לניו יורק. "היא מזויפת שברחה לניו יורק, והשאירה את ילדיה הקטנים מאחור במשך שבועות/חודשים בכל פעם בזמן שהיא דיברה עם ה-NYPost על כמה אורגזמות היו לה עם חברתה."

"עכשיו כשהיא הוציאה את כל הכסף [Sean] נתנה לה, היא רוצה יותר כדי שהיא לא תצטרך לעבוד או להתמודד עם המציאות האמיתית או עם הילדים שלה?? אולי תדבר עם שון עליה במקום לקנות את כל השוורים שלה", כתבה קלי, שהדגישה אז את אמונתה שבראונווין היא "מהומה תהילה".

קרדיט תמונה: המופע של ריק וקלי

קרדיט תמונה: המופע של ריק וקלי

מגהן השיבה בסתירה שהיא לא מדברת על בראונווין אלא על "הסיבה".

"איזו סיבה?" קלי מחאה כפיים בחזרה. "ההערה שלי הייתה על בראונווין, ואתה הגבת להערה הזו. אני לא יודע איך מישהו יכול לפרש לא נכון את הכוונה שלי שם… איך הרגשות שלי לגבי בראונווין קשורים לזה??"

קרדיט תמונה: המופע של ריק וקלי

מייגן ענתה אז שה"סיבה" שלה היא "גרושים שנאבקים… כלכלית".

למרות התקשורת הלוך ושוב שלהם, נראה שהכוכבים לא הגיעו לשום רזולוציה.קישור מקור