קלי דוד מטילה את טענות התגובה "האיומות" של מליסה גורגה

קרדיט: Tony DiMaio/startraksphoto, ROGER WONG/INSTARimages

"אם אתה רוצה לזרוק פצצה, אני אזרוק גרעין."

כך היו דברי קלי דוד נאמרה שלוש שנים לפני שירה מ עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג'. למרות שתפוז הבראבו שלה נעלם מזמן, ההתנהגות השנויה במחלוקת של קלי חיה כתמיד. הבוגר הלך ראש בראש עם כמה עמיתים לשעבר מהרשת.

הפלטפורמה האחרונה שלה היא המופע של ריק וקלי, שבו קלי משחררת את מחשבותיה על העונות הנוכחיות של הזיכיון (לצד בעלה ריק לוונטל). בפרק האחרון, קלי מדובר מליסה גורגההניתוח הפלסטי של, משווה את פניה מלפני ואחרי.

מליסה אז דנה בקלי עליה לתצוגה פודקאסט בזמן הראיון רזא פרחאן מ שאה של שקיעה, שבוטל לאחרונה. רזה עלה לראשונה על הנושא, והצביע על התנהגותה של קלי.

"מה שאני כן שם לב זה כמה אני נדחה מאנשים שהיו בעבר בתוכניות ועכשיו הם עושים פרשנות והכל שלילי. אתה יודע? ואני לא מתכוון להזכיר את שמות האנשים, אבל כאילו שלעולם לא אעשה את זה. זה לא הקטע שלי אלא כאילו אני אעלם", אמר, דרך כָּבֵד.

מליסה ביקשה אז מרזה לנקוב בשמות.

"כמו קלי דוד," הוא ענה לפני שמליסה כאילו הסכימה.

"היא אומרת עלי את הדברים הכי נוראיים", אמרה קלי. "אפשר רק להגיד לך? ובכל פעם שאי פעם ראיתי את האישה, היא רצה אליי. היא כמו 'היי, מה שלומך?' היא מדברת על המראה שלי."

לאחר מכן הביע רזה את התיאוריה שלו שקנאה היא גורם. "בעולם של 'עקרות הבית', אם הייתי מתכוון לשים אנשים שאתה יכול לקנא בהם… היית בראש רשימת הלהיטים הזו", אמר. "היית בתוכנית שלך כל כך הרבה עונות שאתה עושה את 'Girls Trip'. יש לך כל כך הרבה הצלחה, יש לך את מערכת היחסים שלך".

לאחר ששמעה על הפודקאסט, קלי עשתה לה פרק מיוחד יוטיוב הופעה. היא התייחסה תחילה לטענתו של רזה שהוא מעדיף 'להיעלם' מאשר לדבר בצורה שלילית על עמית.

"זה כל כך צבוע," אמרה קלי. "אתה בפודקאסט, רזה. כלומר, אה. האם האנשים האלה הם פשוט מטומטמים גמורים? איך זה נעלם?"

קלי טענה שהיא מעולם לא זרקה את המראה של מליסה – היא פשוט ציינה שלמליסה יש "פנים שהשתנו".

"אני עושה תקצירים על התוכנית הזו. אתה בתוכנית טלוויזיה מדברת על המראה שלך… אז, האם אמרתי משהו נורא? אמרתי שאתה מטומטם? אמרתי שפעם היית מטומטם? אמרתי שאתה יפה עכשיו? לא. רק הראיתי שיש לך פרצוף שונה."

היא המשיכה ואמרה, "וזה בסדר. אני כולי בעד ניתוחים פלסטיים". לאחר מכן היא התבדחה שהיא "גרמה לריק לעשות ניתוח אף". ריק, שהיה מאחורי המצלמה (כי הוא אכן התאושש מניתוח אף), אמר שקלי לא "גרמה" לו לעשות את זה.

"אני פשוט אוהב איך אנשים אוהבים לסובב את ה-BS שלהם, כי על מה היא בעצם תצטרך לדבר? מה באמת יש למליסה גורגה לומר?" שאלה קלי. "ואגב, כשתמיד רצתי אליה ואמרתי לה שלום… היא הייתה סנובית."

"היא הייתה מאוד סנובית בשבילי. כן, ועשיתי [approach her]. אני זה שהייתי צריך לבוא אליה ולהגיד שלום. היא הייתה מסתכלת עליי. פגשתי אותה אולי חמש פעמים, והיא הייתה סנוב. "היי", והיא הייתה מתרחקת, ואפילו לא נותנת לי את השעה ביום", הוסיפה הכוכבת. "לא היה אכפת לי ממנה."

קישור מקור