קלי דוד טוענת שהמפיק לשעבר של RHOC אמר שהת'ר

קלי דוד משתפת את הטקסטים של ויקי על עונת ה-RHOC העצובה של הת'ר

בעונה 16 של עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג', הת'ר דוברו הואשמה בשליטה בקאסט, ואילצה את שלטונה כמלכה החדשה של OC

מעריצים רבים, לעומת זאת, מקווים לשובו של שופטת טמרה ישקם מחדש את תהילת התוכנית, שהיה חסר בעונה (כפי שהראו הרייטינג).

על פרק של המופע של ריק וקלי פודקאסט, קלי דוד אמר מפיק ומופע ראנר לשעבר, תומס קלי, שלח לה הודעה על הת'ר. היא טענה שלתומס נאמר להת'ר "מקבלת אותה בעונה זו". קלי ציינה שהיא עצמה תעשה זאת לֹא הישאר בתוכנית אם היא הייתה בנעליה של הת'ר.

"אני אומר, 'טיפש, אני כל כך שמח שיצאתי מזה. למה שהת'ר תרצה להיות נתון לשטויות האלה? אם הייתי כל כך עשיר, הייתי כאילו למה? היא בדיחה״. והוא אומר, 'ברצינות, אתה כל כך צודק. היא זקוקה לתהילה ולתשומת לב. זו מחלה עבורה", הצהיר קלי, דרך כָּבֵד.

לאחר מכן חשפה קלי חילופי טקסט עם ויקי גונבלסוןשמופיע בעונה.

"אני שולח את זה לויקי ואמרתי לויקי, 'מה קורה, תומס קלי שלח לי את זה'. וזו הייתה התגובה של ויקי אלי: 'כן, זה מאוד עצוב לי. לא משנה אם אתה אוהב [Heather] או שלא. ראיתי את זה ממקור ראשון. וזה עושה לי בחילה. שנינו אתה ואני עברנו את זה בעבר. אם היה לי את הכסף שלה, אין סיכוי שהייתי מעביר את עצמי להתעללות הזו", אמרה קלי.

למרות שקלי הביעה אמפתיה כלפי הת'ר, היא גם טענה שהצעיר בן ה-53 הוא "כנראה הבן אדם הגרוע ביותר".

"תשמע, ויקי ואני יודעים מה זה להיות מכות, אנחנו יודעים איך זה להתעלל, אנחנו יודעים איך זה לאנשים להיות – הותקפתי, היא הותקפה. זה לא כיף. זו הרגשה איומה, איומה. זו ההרגשה הגרועה ביותר אי פעם", הסבירה קלי.

בפרק באוקטובר של Tamra Judge שני Ts In A Pod פודקאסט, חבר לקאסט ג'ינה קירשנהייטר ציינו שעונה 17 הייתה קשה עבור הת'ר.

"אני חושבת שלמעשה זה היה קשה להת'ר השנה כי אני מרגישה שהיא ניסתה למצוא את המקום שלה, להבין את זה ואני מרגישה שזה היה קצת קשה", שיתפה ג'ינה באמצעות Heavy.

טמרה הוסיפה, "כלומר, אני לא יכולה לתת את זה אבל לפעמים אנשים צריכים לקחת אחריות על המעשים שלהם ועל המילים שלהם ולא להאשים אנשים אחרים".

עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' עונה 17 צפויה לעלות בתחילת 2023 בבראבו.

קישור מקור