קלי דוד עוזבת את הטוויטר ומסבירה מדוע, Bashes Platform

קלי דוד מעולם לא הייתה אחת שסיננה את עצמה או את האמונות השנויות במחלוקת שלה.

במחלוקת האחרונה (לאחר הירי בבית הספר באוולדה, טקסס), קלי נקראה על כך שצייץ "לא אסרנו על מטוסים" לאחר ה-11 בספטמבר והציע לנו "לאבטח את בתי הספר" כמו ש"אבטחנו את תא הטייס".

עכשיו, הציוץ הזה מקלי כבר לא נראה. לא בגלל שהיא מחקה אותו – אלא בגלל שהחשבון שלה כבר לא קיים.

קרדיט תמונה: @kellydleventhal/Twitter

עַל אינסטגרם, קלי בדיוק חשפה שהיא עוזבת את טוויטר. ראשית, היא פרסמה תמונה של ידית הטוויטר שלה מעל הודעת שגיאה שבה נכתב: "משהו השתבש. נסה שוב."

בכיתוב כתבה קלי, "להיפרד מ-211,000 העוקבים שלי בטוויטר… זה בשבילכם, טרולים. זה כמו שיש לך חבר רעיל. אתה אוהב לרדת אבל זה לא שווה את זה בסופו של דבר".

הכוכב הוסיף, "יש יותר מדי שנאה ויותר מדי חשבונות מזויפים בפלטפורמה הזו. שם נולדה תרבות הביטול וגמרתי. אולי אם @elonmusk.ab ישתלט אני אחזור אבל עד אז תוכלו למצוא אותי כאן ב[email protected]

שלושה מההאשטגים שלה היו "טרולים", "בוטים" ו"מזוייפים".

מוקדם יותר באותו היום, קלי שיתפה שטוויטר הסירה את "סימן הביקורת", הסמל שמוודא אם ידוען אמיתי (ולא חשבון פארודיה).

לאחרונה, טוויטר הואשמה בשימוש במערכת האימות ככלי פוליטי, תוך הסרת הסימון מחשבונות המבטאים אמונות פוליטיות שונות. משתמשים רבים מרגישים שזו האשמה שקרית.

אולם נראה שקלי מסכים עם הטענה.

"אני יכולה לראות מדוע @elonmusk מהסס לקנות @verified כאשר טוויטר מלא במיליוני בוטים וחשבונות ספאם ואני אדם אמיתי עם 211 אלף עוקבים", כתבה ב- הודעה. "והם עדיין לא יחזירו לי את סימן הביקורת שלי. הפלטפורמה הזו היא BS."

קלי כתבה אז בתגובות, "אני מקווה שאלון מאסק לא יקנה את טוויטר BS !!! מי יקנה מניות בפלטפורמת הרוע המזויף הזה?"

כעת, נראה שאינסטגרם תהיה שיטת התקשורת של קלי.קישור מקור