קלי דוד קוראת למאוריציו ו-PK "חזירים" לאחר התנהגות RHOBH

רק משחק?

במהלך אירוע צדקה 'חסר שיניים לא חסר בית' עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס, מאוריסיו אומנסקי ו פ"ק קמסלי שיחק משחק שהלך רחוק מדי, לפי 'עקרת בית' לשעבר קלי דוד. בפרק, PK העירה שהנשים "תראו[ed] נחמד", לפני ששאל את מאוריסיו שאלה שנויה במחלוקת.

"אם היינו צריכים להוציא את הנשים מזה, מי מנצח?"

ענה מאוריסיו ליסה רינהבעוד PK בחרה אריקה ג'יין (כפי ששני הבעלים שמו לב לשמלה הקצרה של אריקה).

בפרק ב-11 באוגוסט של המופע של ריק וקליקלי חשפה את הסלידה שלה ממעשיהם של הגברים.

"אוי אלוהים, החבר'ה האלה הם חזירים מטורפים, הייתי חייב לומר. כלומר אם לא היה לי [my husband] ריק [Leventhal] אני אהיה שונא גברים. אני לא משקר כמו שאני חושב שגברים בגנום שלהם הם חזירים. מוצג א'," אמרה, דרך כָּבֵד.

עוד כוכב בראבו – טדי מלנקמפלשעבר RHOBH חברה לצוות, שעדיין יש לה חברים בקבוצה – גם אמרה את דעתה ואמרה ש"לא כל כך אכפת לה מהמשחק".

"אני אוהב משחקים ואני תמיד משחק משחקים כאלה. כמו בגיל 40 גרמתי לכל הבעלים לשחק את המשחק הזה. אבל אני לא מרגיש שמאוריסיו שיחק אי פעם במשחק הזה כשניסיתי לגרום לאנשים לשחק. אני לא חושב שהוא אי פעם שיחק בעבר", אמר טדי בפודקאסט שלה, "שני טים בתרמיל."

המארח המשותף של טדי שופטת טמרהעם זאת, אמרה שהיא "תחשוב[s] זה רק משחק של צרות," והוסיף, "אני חושב שזה היה בדיוק כמו PK הולך כמו 'מי היית רוצה?' או משהו. אני כאילו לא. אל תעשה. אל תעשה."

בעוד טדי ביקש מטמרה לבחור "בעל אחד של 'עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס'", טמרה בחרה במאוריציו, אך רמזה שהיא עדיין לא שותפה למשחק של PK.

"העניין הוא שזה שונה כשזה בחור… זה אולי מוסר כפול אבל זה שונה כשבחור הוא כמו איזו אישה היית רוצה? לי אני לא יודעת, הטון היה שונה”, הסבירה.

טדי לכאורה הסכים עם הסנטימנט: "זה לא היה כמו שאמרת אם אתה צריך לבחור אדם אחר אבל זה היה כמו איזה מהם היית לוקח וכולם עומדים שם ואריקה כמעט עירומה. היא בשמלה הכי קצרה בעולם – זה הרגיש קצת, כן – אבל אני לא חושב שהם התכוונו לזה לפגוע".

על חבר לקאסט סאטון סטראקהשל אינסטגרםנראה שהיא התייחסה למשחק בכיתוב של פוסט אחרון.

"למי אכפת מה אומרים הבנים בפינה?" היא כתבה, לצד תמונה שלה עם גרסל בוב באירוע.

כמה מעריצים הציעו אז תמיכה בהערות.

"אתה לא רוצה את הבנים האלה בפינה 🤣🤣 לשניכם מגיע כל כך הרבה יותר 😍😍😍", אמר משתמש אחד.

"שניכם אלגנטיים מדי בשבילם – הם יודעים שאתה מחוץ לליגה שלהם", הוסיף מעריץ אחר.

צופה אחד הכריז, "בדיוק, לא אכפת לנו. וזה באמת היה צריך להיגמר על רצפת חדר החיתוך עם צילומי השיניים של PK."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת כעת ביום רביעי בערב בשעה 20:00 EST בבראבו.קישור מקור