קמיל גרמר מגיבה לדיס מאת קריסטל מינקוף

קמיל גרמר שיתף פוסט מפוקפק לגבי קריסטל קונג-מינקוף בחודש שעבר בטוויטר. אבל בסדרה של פוסטים חדשים ששותפו באינסטגרם, נראה שהיא עושה מאמץ ליישב את הריב ביניהם.

לאחר שראתה שקריסטל אמרה לה "להשיג עבודה" לאחר שנודע לה כי היא תייגה אותה לכאורה כ"משעממת" בתוך עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס בעונה 12, קמיל שיבחה אותה כ"יפה מאוד" בתגובה לפני שהסבירה למה היא התכוונה כשהיא הגיבה לדרמה ה"משעממת" של קריסטל בתוכנית.

"היא מאוד יפה," כתבה קמיל בהודעתה הראשונה.

RHOBH קמיל גרמר אומרת שקריסטל קונג-מינקוף היא מאוד יפה

ואז, בהודעה שנייה, קמיל הכחישה שכינתה את קריסטל "משעמם", ואמרה שהיא מתכוונת לקו העלילה ה"אפל" בינה לבין סאטון סטראקהשקריסטל הציע לומר משהו "אפל" בתוך המחלוקת הגזעית שלהם בעונה 11.

"לא אמרתי שהיא משעממת אבל מה שנקרא עלילה 'אפל' היה. תפסיק לערבב," אמרה קמיל בתגובה להערת "תשיג עבודה" של קריסטל, יחד עם אימוג'י סמיילי.

RHOBH Camille Grammer מכחישה כי קראה לקריסטל קונג-מינקוף משעמם

ביוני, קמיל שיתפה סדרה של ציוצים בהתייחס לפרקים האחרונים של RHOBHאחד מהם התלונן על "הסיפור המשעמם של קריסטל".

"אוף. להגיע לקו עלילה", טענה.

במקביל, קמיל צללה חבר צוות דורית קמסליואמרה שהיא "כל כך משעממת" ו"בלתי נסבלת" לאחר שמעריץ הזכיר את פלישתה לבית.

זמן קצר לאחר הדיס של קמיל, קריסטל דיברה עם Entertainment Tonight, ואמרה שבעוד שאנשים אמרו שהיא "משעממת" בעבר, היא לא אחת שטורקת את קווי הסיפור של אחרים כי היא עסוקה מדי בשביל זה.

"יש אנשים שאוהבים להגיב על דברים כאלה, אני לא יודע. כאילו, זה לא הסגנון שלי, אני אדם מאוד עסוק. אז אולי היא צריכה להיות עסוקה יותר. תמצא עבודה," היא ייעצה.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור