קמיל לאמב פונה מתחת לסיפון בירי, קורא את פרייזר

קמיל לאמב מוחא כפיים אחריה מתחת לסיפון ירי. הכוכבת קראה גם למפיק וגם לבוס לשעבר שלה פרייזר אולנדר על עימות שתייה שהרגיש לה כמו "סט אפ".

אנשי הצוות והמעריצים הואשמו בעצלנות הלוחמת/תבשיל, והיא נלחמה ללא הרף עם כוכב שותף אליסה האמבר (פעם אחת מול האורחים). התסכולים של פרייזר עם קמיל הגיעו לנקודת רתיחה כאשר תפס אותה עם כוס יין גדולה על הסירה. בעקבות עימות מביך, פרייזר התקרב קפטן סנדי פיהוקשהסכים שצריך לפטר את קמיל.

עליה אינסטגרם סיפורים, קמיל פרסמה הצהרה לעוקביה, ושיתפה את מה שהתרחש לכאורה מאחורי הקלעים.

תחילה היא ערערה על ה"נרטיב" של הירי שלה, וטענה שביום שפרייז'ר התעמת איתה על שתייה, "כולם" צרכו גם אלכוהול.

"היום הזה נועד להראות כאילו אנחנו עובדים כל היום", אמרה קמיל. "אָנוּ [were] עושים כמה דברים, אבל גם אחד אחד מורידים מהסירה במשך שעות כדי לעשות ראיונות 'וידויים' שהם מכנים אותם. איפה הם מציעים לך משקאות או יותר טוב סרום אמת."

קמיל כתבה שהיא "כבר רטובה" מהראיון שלה, ואז היא חזרה לסירה ו"סיימה את מה שנשאר לי… ופתחה שמפניה". לפי התבשיל/הסיפון, פרייזר ציינה בעבר שהם "יכולים לשתות" לאחר שסיימו את עבודתם.

"אז אני פותח את השמפניה שראיתי את פרייזר משתמש לפגישות טיפים. מכיוון שהוא השתמש בו כדי לשתות, חשבתי שזה זה שהשתמשנו בו", היא המשיכה. "אני לא סנוב שמפניה אז לא ידעתי [its] שִׁוּוּי."

קמיל, שהיתה גם מתחרה ב אמריקן איידול, התוודתה שהיא פספסה "כמה דברים בבקתות", והיא יכלה להיות "יסודית יותר במצב השיכור שלי". אז היא הטילה קצת אשמה היילי דה סולה פינטושהיה "גם אחראי… ובכל זאת לקחתי את כל הנפילה".

קרדיט תמונה: @camillelambb/אינסטגרם

נראה שקמיל שמה לב להפקה, וטענה ש"חלק מהתמונות האלה" היו של "חדרים שלא עשיתי". היא טענה למפיק שאל אותה ללכת לדבר עם חיל הסיפון קייטי גלייזר.

"ואז פרייזר התקשר אליי בנוגע ליציאה מוקדמת", היא אמרה. "לא אמרתי שזה היה סט אפ אבל זה הרגיש ככה."

הכוכבת גם הוסיפה: "אני לא אומר שלא היה צריך לשחרר אותי. אני חושב שהגיע הזמן שלי ללכת. לא תהיה פתרון אלא אם כן אחד מאיתנו הלך וזה במקרה אני. אני בסדר עם זה. בכל מקרה נמאס לי."

קמיל התייחסה אז להאשמות שהיא "עצלה", והיא התעקשה שהיא עובדת "90% מהזמן", למרות שהם בחרו "לא להראות" את הקליפים האלה. היא הציעה לעריכה תפקיד כאשר היא כביכול "שחה ממש לפני [a] אורח" הגיע לחוף, "בכל זאת השיער שלי יבש כשהם מופיעים."

קרדיט תמונה: @camillelambb/אינסטגרם

"אני פשוט לא הולכת לקבל ולתבוע את הנרטיב הזה," היא הצהירה. "אני אמשיך לתת דין וחשבון על המעשים שלי ללא בושה כי בסופו של יום אני צומח מהם ו…אני צעד אחד קרוב יותר להצלחה."

קרדיט תמונה: @camillelambb/אינסטגרם

מתחת לסיפון משודר ביום שני בערב ב-20:00 EST בבראבו.קישור מקור