קמיל לאמב של מתחת לסיפון מטיח את קפטן לי לאחר ביקורת

קרדיט: לורן באסט/בראבו

קמיל לאמב אולי נגסה יותר ממה שהיא יכלה ללעוס בפרק האחרון של מתחת לסיפוןוזה לא נעלם מעיניו סֶרֶן לי רוסבך

קמיל היא העמדה הראשונה אי פעם של שילוב יד/תבשיל שפאר כל אחת מתחת לסיפון זיכיון, והיא הייתה מפלגת בין המעריצים. מלהיכנס לזה עם תבשיל שני אליסה האמבר על איך להצטייד נכון במקרר לכמות אקספוננציאלית של תלונות, קמיל הגיעה לנקודת שבירה חדשה בפרק של יום שני בערב.

קמיל בילתה את רוב הפרק בתסכול ובדמעות על כך שהיא לא רוצה לבלות זמן רב בפנים כמו שהיא עושה על הסיפון. היא גם דחפה שוב ושוב את הצוות הבכיר שלה.

קפטן לי, שחי בקביעות ציוצים במהלך פרקים, התרחק לאחרונה מהסירה כקפטן בגלל חששות בריאותיים, אבל זה לא מנע ממנו לומר את דעתו.

"מכל הדברים שאיבדת את קמיל, אתה הכי מתגעגע למוח שלך. ההתנהגות שלך, ממה שאני רואה היא בכלל לא מה שהייתי מצפה ולא סובל", צייץ קפטן לי.

כשראתה את הציוצים שלו, קמיל מחאה כפיים לסטורי באינסטגרם שלה עם האשמה משלה, כשהיא נזכרת באירוע שקרה לכאורה ב- מתחת לסיפון הקרנת בכורה.

"יצאת מדעתך? אני ילד בן 24 שמנסה להבין את החיים, פשוט עשיתם את זה יותר קשה. אתה יודע… חשבתי בדיוק אותו דבר כשהתלוצצת על גרירת ה-D*** שלך דרך כוס וויסקי מול קהל של אנשים בבכורה. המחשבה המדויקת שלי הייתה של כל הדברים שאיבדת לי, אתה הכי מתגעגע למוח שלך. תתאמן ותצא מטוויטר עם השור הזה".

האינטראקציה של השניים מגיעה לאחר שקמיל כינה בעבר את קפטן לי "רך" וטענה שהוא "אוהב אותה", אבל נראה שזה נתון לדיון כעת.

"אני חושב שהוא מנטור ממש טוב להרבה אנשים. ואני חושב שאם הוא אומר שהוא לא אוהב אותי, אני לא חושב שזה נכון. אני חושב שהוא אוהב אותי", אמרה קמיל Showbiz Cheat Sheet.

עונה 10 של מתחת לסיפון משודר כעת בערבי שני בשעה 20:00 EST בבראבו.קישור מקור