קמיל לאמב של מתחת לסיפון מטילה את המבקרים על התנהגותה

קרדיט: לורן באסט/בראבו

כמה מעריצים תיארו קמיל לאמב בתור ה'נבל' של מתחת לסיפון עונה 10 – ועכשיו היא מוחאת כפיים בחזרה. לתבשיל הראשי השני, שהתווכחה עם כמעט כולם בצוות שלה (כמו גם עם הבוסים שלה), נמאס מהשונאים המקוונים, והיא פשוט שיתפה פוסט שהודיע ​​לכולם איך היא מרגישה.

הכוכבת הייתה ממוקדת בגלל מוסר העבודה שלה, וכמה עמיתים לעבודה הצביעו על עצלותה לכאורה וסירובה לבצע משימות בסיסיות. נראה שהיא גם זורקת חברים לצוות מתחת לאוטובוס, כולל קפטן סנדי פיהוקמי נכנס מתי קפטן לי רוסבך נאלץ לעזוב עקב פציעה.

עליה סיפורי אינסטגרםשותף על ידי @90dayfiance_storiesפנתה קמיל למבקרים.

"אני לא אדם רע כי אני מתעצל", אמרה בסרטון בזמן נהיגה. קמיל התוודתה שיש לה "קצת גישה", אבל היא שיתפה שהיא "עובדת על זה, משתפרת עם זה, צומחת".

היא הוסיפה כי "בסופו של יום, שוב, אני גאה בעצמי… יש לי, אתה יודע, מוסר, אתיקה, ערכים, כל הדברים האלה". הכוכבת גם התעקשה שהיא "לא ילדה רעה, לא אדם רע".

"אני לא הולך לדף שלך ולדבר על העובדה שיש לך שני עוקבים ואתה סובל מעודף משקל", אמרה קמיל, באמצעות כָּבֵד. בחיוך הוסיפה, "אני פשוט לא אעשה את זה, זה לא אני."

קמיל לא רוצה לתת תשומת לב ל"אנשים כמוך", אבל היא ביקשה שהצופים "תרחמו קצת" ו"יהיו קצת חסדים" עליה. "בבקשה תפסיק," היא סיימה את הפוסט, והוסיפה שזה "קצת הרבה" להתעורר להודעות השליליות האלה כל יום.

האם קמיל תשמור על עבודתה לאורך העונה? היו שטענו כי עזיבתו של קפטן לי הותירה ואקום מנהיגותי, מה שאפשר לתבשיל השני להמשיך בהתנהגותה השנויה במחלוקת.

מתחת לסיפון עונה 10 משודרת כעת בערבי שני ב-20:00 EST ב-Bravo.קישור מקור