קנדיאס דילארד על מה שהיא "שנאה" על החתונה של פורשה

קנדיאס דילארד-באסט הסתכל אחורה פורשה וויליאמסחתונה בזמן הופעה בפרק של יום ראשון בערב של צפו במה שקורה בשידור חי.

קצת יותר משבוע לאחר ההשתתפות באירוע, ה עקרות בית אמיתיות של פוטומק חבר השחקנים חשפה את הדבר היחיד שהיא "שנאה", שיתפה את אמא דורותי דילארדתגובתו להאשמות נגד הבעל כריס באסטמוצל רובין דיקסון על השימוש בה ל"רגע", ועוד.

"זה היה מהמם. זו הייתה מדיניות ללא טלפון, אבל היא גרמה לך לדבר עם אנשים", שיתפה קנדיאס עקרות בית אמיתיות מאטלנטה נישואי אלום עם סיימון גואבדיה. "[But] לא יכולנו לצלם תמונות, וזה הדבר היחיד ששנאתי אבל האוכל היה טוב. גובה העוגה היה כמו 17,000 רגל. [And] היא השתנתה 50 פעמים".

לגבי האם היא והקודם שלה RHOP נֶמֶזִיס מוניק סמואלס הדרכים הצטלבו, קנדיאס אישרה שלא עשו זאת לפני שצחקו לכאורה על מותה של הציפור של מוניק, ט'צ'לה.

"לא ראיתי את בית הקברות לחיות מחמד. לא אני לא", אמרה קנדיאס. "היא לא הייתה שם אני לא חושב. היו שתי חתונות. הייתי בחתונה האמריקאית. היא הייתה בחתונה הניגרית. [Porsha] היה כמו, 'אני רוצה שתבוא אבל אני לא רוצה שתרגיש לא בנוח. אני יכול לוודא שאתם נפרדים'. היא הייתה ממש נחמדה עם זה."

קנדיאס נשאלה אז איך אמה הגיבה להאשמות הרבות על התנהגות בלתי הולמת שבעלה, כריס, התמודד עם העונה השביעית.

"אמא שלי שולחת לי הודעות כל יום כמו, 'האברכים האלה צריכים משהו לעשות'", חשפה קנדיאס. "כל יום זה חדש… אמא שלי אובססיבית לקרוא הכל אז היא רואה הכל והיא צריכה להתקשר אליי או לשלוח לי הודעה כדי להגיב. היא ממש כועסת."

עוברים לפרק האחרון של RHOPקנדיאס תייגה את רובין כ"הדוברת" ו"הפלופ" לפני שהסבירה מדוע ההצהרות של רובין על סשן ה-IG Live שלה, שבו היא דיברה על אשפה חברים מסוימים בתוכנית, היו כל כך מרגיזים, במיוחד אם היא אמרה את מה שרובין טענה.

"זה הרגיש כמו מארב. זה הרגיש כאילו חברה שלי ניסתה לבייש אותי מול הקבוצה ואם באמת הייתה לה בעיה עם זה היא הייתה יכולה פשוט לשאול אותי אבל היא רצתה להיות רגע ולא הערכתי שחבר שלי מנסה לקבל רגע איתי," היא חשפה ואישרה שהיא ורובין כבר לא טובים.

"זה היה כמו החבר היחיד שאני באמת, חשבתי שרובין הכי נאמנה", היא הודתה, והודתה שרובין כן הראתה לה נאמנות כשהגנה עליה מפני ההערות של ג'יזל על כריס.

"אני לא מתחרטת על זה," המשיכה קנדיאס ב-IG Live שלה. "אתה יודע שאני לא מדבר עליך. ואז גם אני אגיד, אני גם אם תלך יותר למטה באינסטגרם לייב, הגבתי ושיבחתי את רובין, העסקים שלה, קו הטיפוח שלה, כובעים מעוטרים שאני חובשת כל הזמן. אז לא דיברתי על רובין ואם היא הייתה מקשיבה לזה בהקשר היא הייתה יודעת ש… היא הייתה צריכה את הרגע".

מסתכל אחורה על וונדי אוספוהתנצלות של מיה תורנטוןשהגיעה לאחר המפגש שלהם עם זריקת משקה במיאמי, קנדיאס אמרה שהיא הרגישה שזה אמיתי.

"אני כן והתאכזבתי שמיה לא יכלה להשיב. זה היה מאוד לא בוגר וילדותי", אמרה.

קנדיאס התאכזבה גם מהדרך שבה אשלי דרבי הלך ל קארן הוגר עם מה שהיא אמרה על קארן שהתגנבה.

"היא חשפה את זה מחוץ להקשר. לא זכרתי. ממש לא זכרתי שאמרתי את זה ואני חושב שזה בגלל שהדרך שהיא הציגה את זה לקארן היא לא איך שאמרתי את זה", שיתפה קנדיאס.

וכשזה מגיע לדינמיקה של מעלה-מטה עם אשלי, קנדיאס המשיכה, "יש לנו כל כך כיף ביחד. מחוץ להופעה, אולי הייתי כותבת כאומרת שאולי נהיה חברים – מחוץ להופעה".

מאוחר יותר, על WWHL: After Showנשאלה קנדיאס לגבי מחשבותיה פיטר תומאס בטענה שונדי העניקה לו רוח רפאים בתוך עסקת המסעדה הפוטנציאלית שלהם, והיא נשאלה מדוע היא מאמינה שמיה מרגישה שזה המקום שלה להעלות את זה.

"מיה היא נשמה אבודה. אני אתחיל שם,” היא הכריזה.

לאחר מכן היא הוסיפה, "אני לא מבינה את הדברים של פיטר וונדי. וונדי אומרת שהוא ניגש אליה. פיטר אומר שהיא ניגשה אליו. זה מוזר אז אני לא רוצה להסתבך. ואני לא חושב שהמסעדה היא רעיון טוב ואמרתי לה את זה בעבר”.

עקרות הבית האמיתיות של פוטומק העונה השביעית משודרת בימי ראשון ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור