קנדי בורוס מעדכן עם אנדי אחרי הדרמה של ריילי

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

על פרק מפוקפק של צפו במה שקורה בשידור חי, אנדי כהן שאל ריילי בורוס על מערכת היחסים שלה עם ראסל "בלוק" ספנסר – אביה המנוכר של בת ה-19.

אחרי ששודר, אמה של ריילי קנדי בורוס פרסמה את אי הסכמתה לשאלה. זה היה רגע נדיר עבור עקרות בית אמיתיות מאטלנטה ותיק, שלא מרבה לקרוא למארח.

בראיון עם E! חֲדָשׁוֹתקנדי ​​שיתפה עדכון על ידידותה עם אנדי, והסבירה שהוא התנצל.

"הוא רק רצה להתנצל ולומר שהוא בשום אופן לא רצה לפגוע בנו או משהו כזה", אמר קנדי ​​בטקס פרסי ה-Critics Choice Real TV. "ואני יודע שזו לא הייתה כוונתו לגרום לריילי להרגיש רע או משהו כזה."

הזמרת הוסיפה, "הרבה אנשים פשוט לא מבינים שזה נושא רגיש עבורה… אבל לפעמים אם אתה לא נותן לאדם ראש, הם די נתפסים לא מוכנים. אז זה מה שאמרתי."

היא רמזה למתח מהעבר.

"אני בטוח שיש דברים שהוא כנראה לא אוהב," אמר קנדי, "והוא אמר דברים שהצחיקו אותי לפעמים, אבל אנחנו תמיד יכולים לחזור על אותו עמוד. אז הוא התנצל והייתי טוב. זה לא היה כל כך עמוק בשבילי".

החברות של קנדי ​​נמשכת RHOAנדמה שלא פותרים כל כך בקלות. לפי זוכת הגראמי, עונה 14 הייתה "פוקחת עיניים", והיו "כמה שונאים אמיתיים".

בראיון, בעלה של קנדי טוד טאקר קראו קוסטארים שרה ויטפילד ו מרלו המפטוןלפני שקנדי השיב, "היה להם הרבה מה לומר עליי שלא הבנתי שהם אומרים, כי כשצילמנו יחד, הם לא אמרו את הדברים האלה בזמן שהייתי בסביבה."

במהלך סצנה שנערכה לאחרונה, מרלו צילם את המיניות של קנדי, וטען ש"קנדי מפנקת את כולם בחינם… ותמיד יוצאת לדייטים מתחת למדרגת המס שלה".

קנדי הדגיש E! חֲדָשׁוֹת שהיא נשואה כמעט עשור. היא גם מחאה כפיים למשמע הרמיזות של מרלו שהיא לא עזרה ל"קהילה".

"אני עושה הרבה למען הקהילה שלי, וזה היה מאוד גלוי", שיתף קנדי. "עזרתי לה אפילו. אז בשבילה להגיד את הדברים שהיא אמרה זה היה בדיוק כמו, וואו. לא האמנתי."

מרלו והשונאים, לדעתו של קנדי, בפירוש "לא אהבו" את זה סניה ריצ'רדס-רוס "רוצה להיות חברים איתי יותר מאשר איתם."

"אז אני אומר, 'בעטו אבנים'," אמר קנדי.

עקרות בית אמיתיות מאטלנטה צפייה ישירה – זה גם שרשור הצפייה החיה לחדש של הערב RHOA פרק עונה 14, שישודר ב-Bravo ב-8/7c. כשהפרק משודר, אנא שתף ​​את ההערות שלך בצ'אט שלנו למטה.

קישור מקור