קנדי בורוס על מה שנגזר מקניה וקרב מרלו

בפרק ה-24 ביולי של עקרות בית אמיתיות מאטלנטה, קניה מור ו מרלו המפטון התחילו את החופשה שלהם בקטטה דרמטית – עוד לפני שהרכבים יצאו מהחניה.

במהלך הוויכוח, קניה הצלה על מרלו על כך שגירשה את אחייניה מהבית. מרלו הציע אז שקניה לא תבוא לטיול.

עַל קנדי בורוס' דבר על זההאמן דיבר איתו פאטום אלפורד – שניהם נכחו במהלך הקרב – וחשפו שחלק גדול ממנו נערך החוצה.

"זה היה הרבה יותר ממה שראיתם," אמר קנדי. "הוויכוח הזה שהיה להם היה כל כך מטורף, הם היו כל כך חסרי כבוד בכמה מהדברים שהם אמרו אחד לשני… הם אפילו לא הראו חלק מהדברים שהיא אמרה לקניה… הרגשתי שהם הראו יותר ממה קניה אמרה לה, אבל הם לא השמיעו אף אחת מההערות שמארלו אמר עליהן…"

"-הבת שלה," ענה פאטום. "זה היה אכזרי, זה היה אכזרי. הייתי בדיוק כמו 'לא, אל תעשה את זה'".

קנדי הוסיף, "זה היה מטורף… הם לא הראו את זה… חלק מהדברים שמארלו אמר הלכו הרבה למטה. וכן זה היה רע מאוד. אני אפילו לא הולך לחזור על חלק מהדברים האלה."

עַל בקול עם קלאודיה ג'ורדןמרלו אמרה לאחרונה כי "הרחובות אומרים" שקניה לא השתמשה בביצים שלה, לגבי בתה ברוקלין. הכוכבת רמזה שקניה משנה את הסיפור שלה עבור המצלמה.

"כולם רוצים לחיות את זה חַיִיםוהם לא רוצים שאנשים ידעו זֶהאבל הם רוצים שידעו זֶה. ספר את הדבר האמיתי. זו תוכנית ריאליטי. חי במציאות שלך. חי במציאות שלך או אל תעשה את התוכנית. זו לא אופרת סבון. זה לא תסריט שאני צריך לעשות עליו חזרות כל יום”.

לאחר מכן צללה מרלו קווי עלילה אחרים.

"אני מרגיש שהרבה מהבנות האלה מגיעות [and] הם משקרים לגבי הכספים שלהם, הם משקרים לגבי בעיות הפוריות שלהם, הם משקרים לגבי הכספים שלהם. הם לא אמיתיים. וזה כמו, 'היי, אתה מרמה את המעריצים המזוינים שלך'".

האם השמועה בברוקלין הייתה במקור בצילומים? האם זה החלק החסר במאבק שלהם? רק כמה פעמים (נראה) בראבו צנזרה שמועה משידורה. בכמה מהמקרים הללו, ההאשמה כללה ילד.

עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה משודר כעת ביום ראשון בערב בשעה 20:00 EST בבראבו.קישור מקור