קנדי בוררוס של RHOA חושב שמרטל הולט משתמש בשירי

הסוף של שר ויטפילדמערכת היחסים של טיירון גילימס באמת התגברה כאשר המעריצים למדו על גבר חדש בחייה: מרטל הולט – מ אהבה ונישואין: האנטסוויל.

בשבוע שעבר, ה עקרות בית אמיתיות מאטלנטה כוכב אישר שהם יוצאים, ושיתף שהוא פגש כמה מחבריה ובני משפחתה.

באחרונה רֵאָיוֹןחבר לצוות קנדי בורוס חשפה את ספקותיה לגבי הגבר החדש.

הזמר הביע, "אני לא רוצה [Sheree] להיות במצב שבו זה מרגיש כמו, אתה יודע, שבו משתמשים בה לפרסום".

קנדי שיתף לאחר מכן סיפור על מרטל: "מוקדם יותר השנה, ואני חייב להיות כנה, חבר משפחתי, שנמצא בתוכנית ריאליטי אחרת, הזמין אותי לצאת איתו לדייט ב-Blaze, והיה כאילו, "אוי, אתה יכול לפתוח לנו עוד שולחן כי אנחנו הולכים לתת למישהו לצלם את התמונות והסרטונים שלנו כדי שיוכל לפרסם את זה"… כאילו זה היה משהו שהיה להם. והייתי כאילו, אה… בסדר. אבל אף בלוג לא באמת פרסם, רק כמו שמקום אחד פרסם אותו".

"אבל כל הנקודה שלי הייתה עכשיו כשאני רואה את המצב הדומה הזה, אני כמו, 'אה, הוא עושה את זה או שהוא אמיתי או שהוא עושה את אותו הדבר שהוא עשה עם האדם השני שהכרתי? אז בגלל זה הייתי כאילו, מוזר."

כפי שרואים כעת הצופים, מערכת היחסים הקודמת של שרי עם טיירון הסתיימה רע, לאחר שלכאורה העמיד אותה מדייט (אם כי מאוחר יותר טען שהוא לא יכול להגיע כי הוא דאג להפר את השחרור על תנאי).

לאחר הפרידה, שרי הכריז שטיירון הדליף סיפורים לעיתונות, ורוצה להתפרסם. כעת, עם הגילוי החדש של קנדי, המעריצים מודאגים מכך ששירי חוזרת על אותה דפוס עם מרטל.

עַל נישואי אהבה; האנטסוויל, דן מרטל בבגידתו בעבר. האם הוא האחד של שרי? אולי הם יתריסו נגד הסיכויים, ויהיו אחד הרומנים הבודדים ממציאות למציאות שנמשכים.

או שהם ייפרדו כשהפפראצי יפסיק לעקוב אחריהם.

עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה עונה 14 משודרת בימי ראשון ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור