קנדי בוררוס של RHOA מטיח את מרלו על ראלף, מרלו מגיב

קנדי בורוס לא חושב מרלו המפטון יש לה רגל לעמוד עליה כשזה מגיע להערות שלה לגביה ראלף פיטמן ג'וניור.החלטתו נגד אימוץ פוטנציאלי של אשתו דרו סידורההילד הבכור של הבן יאשיהו.

בעקבות המחלוקת המכוערת שלהם על הפרק האחרון של עקרות הבית האמיתיות של אטלנטהשהציג את מרלו הולך אחרי הקריירה, בעלה ומשפחתו של קנדי ​​תוך שיחה סוערת על ראלף, קאנדי הסבירה מדוע היא כל כך כועסת על הביקורת של מרלו על בחירתו של ראלף.

"[Marlo] אמר שהוא מכניס את יאשיהו בלימבו, והרגשתי שבכך שהיא דאגה לבנים, נותנת להם את אורח החיים הזה, ועושה את כל הדברים האלה בשבילם ואז מכבה אותם, זה היה אותו הדבר. ואני כמו, 'אתה צבוע'", נזכר קנדי ​​בפרק ה-7 באוגוסט של RHOA: After Show.

אבל לפי מרלו, לקנדי אין את הזכות לומר דבר על מחשבותיה כלפי ראלף, שלדבריה "מת-" טועה על כך ששינה את דעתו לגבי אימוץ ג'וזיה.

"זה הוציא אותי," נזכר מרלו. "אין לך את הזכות להגיד שום דבר כשאני מדבר עם ראלף כי זה פגע בי. הישאר במסלול שלך: כתיבת שירים ופרנסה לאנשים".

כפי ש RHOA הצופים ראו, מרלו כיוון טוד טאקר במספר הזדמנויות, מה שמרמז שלמרות הטענות של קנדי ​​שהוא "מרוויח הרבה כסף", הוא נתמך על ידי אשתו.

"זה הפריע לי, וזה כאב לי בגלל [Kandi] הלך רחוק מדי. ואני מתכוון, שנינו הלכנו רחוק מדי," הודתה מרלו, וציינה שהיא "הופעלה" מההחלטה של ​​ראלף כי היא הזכירה לה את עצמה.

מרלו המשיכה להסתכל לאחור על הרגע שבו היא נפתחה בפני קנדי ​​על החלטתה לשלוח את אחייניה לבית אחותה באופן זמני – רק כדי שקנדי תשליך את המידע בחזרה לפניה בג'מייקה.

"היא פשוט נראתה כל כך אכפתית ומודאגת, ופשוט אמיתית, אני אומר לך, הכי אמיתית שראיתי אי פעם, אבל ברור שזה היה שטויות כי איך תעז להעלות את זה בשולחן עם איזה בחור [Kenya Moore] סיימתי איסוף על האי, רק כל מי ליד השולחן שאפילו לא דיברתי איתו על זה?" תהה מרלו.

ובכל זאת, דרו הסכימה עם קנדי ​​שמארלו יצאה מהקו בכל הנוגע למחלוקת הארוחה שלהם, תייג אותה כ"קשוחה" ואישר שהיא לא תומכת בהחלטתה להעביר את הבנים.

"כל מה שהיא דיברה עליו זה להיות הדובי הזה והיא באמת אימצה את זה, וזה היה כאילו, כהורים, אנחנו יודעים שכשדברים מתקשים עם הילדים שלך, אתה לא יכול פשוט לשלוח אותם או פשוט לסגור את הדלת אז הרגשתי כלפיהם. הרגשתי שזה לא בהכרח הדבר הנכון לעשות כדמות הורה בחייהם", ציין דרו.

בנוסף לדרמה שעורר דיון האימוץ בין קנדי ​​למארלו, הודעת שולחן האוכל של ראלף גרמה גם לחיכוכים בינו לבין אשתו בשל העובדה שהיא לא ידעה שזה מגיע.

"פשוט הרגשתי שהלוואי שזו הייתה שיחה בין שנינו אתה יודע, כי הרגשתי עיוורת", הודה דרו. "אם הוא לעולם לא היה אומר, 'אני הולך לאמץ אותו', אז כנראה שלא הייתה לי בעיה עם זה, אבל… הוא קיבל את ההחלטה הגדולה הזו ואז התהפך".

"הנה עוד דוגמה שבה יש לנו עבודה לעשות על הנישואים שלנו כי אני מרגיש שמשהו כל כך אישי בחיינו צריך להיות ולדבר עליו בדלתיים סגורות, בינינו… אני לא מבין למה הוא פשוט לא משך אותי הצידה ," היא הוסיפה.

עקרות בית אמיתיות מאטלנטה צפייה ישירה – זהו גם שרשור הצפייה החיה לפרק החדש של הערב של RHOA פרק עונה 14, שישודר ב-8/7c ב-Bravo. עם שידור הפרק, אנא שתף ​​את ההערות שלך בצ'אט שלנו למטה.

קישור מקור