קניה מור אומרת ש"התנהגות המרזב מורידה" את RHOA של מרלו

כולנו יודעים עקרות בית אמיתיות של אטלנטה קניה מור הוא "חלף עם הרוח נפלא", אבל עכשיו היא נותנת לנו את "חלף עם הרוח מציאות" כשהיא שופכת את התה על חבריה לצוות העונה RHOA.

לאחרונה קניה ישבה עם היום כדי לדון בעונה הנוכחית ובצוות השחקנים ואתם, היא לא התאפקה.

"מלכת הקריאה" המוכרזת על עצמה ישר נכנסה לקוסטר, מרלו המפטוןרומזת שזו הייתה טעות לתת למרלו אפרסק וכינתה את מעשיה "התנהגות מרה".

"זו התנהגות מרזבים, אשר משפילה את ההצגה. הרבה מהתעלולים שהיא משתמשת בו… היא חושבת שהיא עושה טלוויזיה טובה, זה רק גורם לה להיראות כמו השטן שהיא", אמרה.

קניה גם רמזה לעובדה שמארלו מתנהגת בצורה כל כך נואשת במאמץ להבטיח את מעמד עקרת הבית שלה במשרה מלאה, שעליו היא התחרתה בערגה.

"היא חיכתה מאה שנים (תפקיד במשרה מלאה), ועכשיו היא מרגישה שאני צריך לעשות את כל הדברים האלה כדי לשמור על התפקיד הזה. זה פשוט מועדון אקסקלוסיבי שמעולם לא נתן לה להיכנס לפני כן, ועכשיו כשנכנסנו לה להיכנס, זה כאילו, האם עשינו את הדבר הנכון? השכונה הרוסה? זה קצת מרגיש כאילו זה הולך לכיוון הזה, "הביע קניה בפני האאוטלט.

"תתמודד עם המוניטין שלך. תפסיק לנסות לשים דברים על קנדי ​​או על עצמי", הוסיף קניה.

אז עם מי קניה מסתדרת?

קניה המשיכה והסבירה איך היא אוהבת עולה חדש סניה ריצ'רדס-רוס מכיוון שהיא "שוכנת שלום" ו"לא מאוד בעייתית", סוג של "ממלאת את הנעליים" שקודם לכן RHOA חבר לצוות סינתיה ביילי נשאר מאחור.

בנוגע ל דרו סידורהקניה לא היססה לקרוא לנישואיה ראלף פיטמן ג'וניור. בתור "רעיל".

"זה נראה כמו מערכת יחסים מאוד רעילה, וזה לא מועיל לדרו", אמרה קניה, והוסיפה שיש לה "דמיון" רבים בין נישואיה של דרו לנישואיה עם מארק דאלילמרות שהשניים הגישו בקשה לגירושין זה עדיין לא סוכם.

קניה אז נכנסה לעקרת בית בפעם השלישית, שר ויטפילדואמר שכאשר שרי ומרלו מתאחדים, הם הופכים ל"בנות מרושעות אמיתיות".

קניה המשיכה והסבירה שהיא פנתה לשיר כדי להזהיר אותה על יצירת ידידות עם מרלו, מפחדת שהתנהגותה עלולה להשפיע על שרי.

"זה לא מי שאתה. אל תהיה ילדה רעה כזאת. אל תהיה היא.'" היא אמרה לשרי.

"פשוט לא רציתי שהיא תיראה טיפשה בטלוויזיה", אמר קניה ל-Today.

עם זאת, קניה הוסיפה מי היא היה אוהב לחנן את RHOA ללהק. לא אחר מאשר האייקוני לאברן קוקס.

"אני חושבת שהיא תהיה עקרת בית מדהימה. היא אינטליגנטית, היא יודעת לקרוא, היא מהממת, היא מתוחכמת. היא כל מה שהייתי רוצה שעקרת בית תהיה,״ פרצה קניה.

קניה גם התגרה במה שצפוי להמשך העונה ה-14 של RHOA.

"החצי השני של העונה כנראה טוב יותר מהמחצית הראשונה, הנסיעות מתקרבות, הקרבות מתקרבים… די אפי", ענתה קניה בביישנות.

עקרות בית אמיתיות מאטלנטה צפייה ישירה – זה גם שרשור הצפייה החיה לחדש של הערב RHOA פרק עונה 14, שישודר ב-Bravo ב-8/7c. עם שידור הפרק, אנא שתף ​​את ההערות שלך בצ'אט שלנו למטה.

קישור מקור