קניה מור: מרלו בוחר מאבקים כדי להישאר "רלוונטיים"

קניה מור מאמין מרלו המפטון בחרה קרבות איתה לאורך העונה ה-14 של עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה כי היא הרגישה שזה ישאיר אותה רלוונטית בסדרת הריאליטי בראבו.

בעקבות הפרק האחרון של שלושת החלקים RHOA מפגש מחודש, שהציג את קניה שמצלה על מרלו כ"סוציופת", קניה השמיעה את חשדותיה לגבי תעלוליו של מרלו, וטענה שהחברה שלה לצוות "שורר ייאוש". מרלו נלחמה בכך שהציעה שקניה סירבה לתמוך בה למרות מאמציה להיות חברה טובה.

"היא חושבת שזה יהפוך אותה לרלוונטית, זה רק מסריח של ייאוש", אמרה קניה על מרלו בפרק ה-18 בספטמבר של RHOA: After Show. "אני לא רוצה שיהיה לי שום קשר איתך ויש לי אופציה בחיים שלי להיפטר מאנשים שלא מתכוונים לי לרצון טוב."

לפי קניה, מרלו עשתה מספר דברים כדי להוכיח שהיא לא ראויה לידידותה, כולל הטחת עליה עלבונות. סינתיה ביילימסיבת האירוסין של סינתיה ומרימה אותה בברביקיו של סינתיה.

"זה קבוע," התלוננה קניה.

בינתיים, מרלו אמרה שהיא מאמינה שקניה היא שתפסה "מקרה רע של לא יכולה לקחת" לאחר שהראתה לה איזו חברה נהדרת היא יכולה להיות.

"למה אתה כל כך כועס? היינו רק חברים. אני ממש בניו יורק, ישן על הכתף של קניה. אני מוכן להילחם [Marc Daly] לקניה בניו יורק. מה לעזאזל? כי אמרתי שאני חושב שאתה משקר על כך שאתה חולה? אתה כל כך כועס עליי כי לא הסכמתי איתך?" תהה מרלו. "הגעתי ל-100 מלא פיצוץ להיות חבר של קניה."

במבט לאחור על מערכת היחסים ארוכת השנים שלהם, מרלו אמרה שהיא תמכה ברצונה של קניה להילוך רוקדים עם כוכבים על ידי התלבשות כמו ריזו – רק כדי ללמוד שקניה התנהגה בגסות רבה כלפי אישה ששלחה לדלתה.

"ברגע ששלחתי הזמנה לבית שלך, הילדה הקטנה הזאת כל כך נפגעה, הילדה הקטנה הזאת, ברצינות, היא אמרה, 'היא כל כך רעה. למה היא הייתה כל כך רעה בקשר להזמנה שלך?' והגברת הצעירה הזו זכרה אותה מאירוע הפאה שלי. אז זה כמו למה, למה שום דבר שאני לא יכול לעשות אתה אי פעם יכול להגיד, 'אחותי, את עושה טוב?'" תהה מרלו. "האם יש דרך שאתה יכול פשוט לברך אותי?"

בהמשך, אמר מרלו כי ברור שקניה ו קנדי בורוס באמת "אל תזדיין עם [her]."

"זה כואב. זה באמת קורה. אני אף פעם לא אומר לה את זה אבל זה כואב, זה כן", הודה מרלו. "וזה מוזר כי זה כאילו, קניה, אתה היית הבחורה שעברה תקופה קשה, ואז אני, אז למה אתה בוחר בי? למה אתה מזלזל בי?"

ואז, לאחר שציינה שקניה היא "אמא מדהימה" ש"השיגה הרבה", מארלו צללה על המאמצים המתמשכים של קניה להיות "שחקנית ברשימה A".

"אני מקבל את זה ואני מאחל ומתפלל על זה עבורה. [But] היא כועסת… היא רואה אותי פשוט מתקדם למעלה. אני עולה למעלה, עולה, והיא פשוט… אבל זה בסדר,” המשיך מרלו.

אבל קניה מאמינה שמארלו היה התוקפן, מאשימה אותה בהמציאה עליה שקרים וטוען שהיא שקרנית. היא גם אמרה שמארלו "לא מתמודדת עם שקית מלאה".

לסיום, קניה אמרה למרלו, "פשוט תעזוב אותי בשקט".

עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה מפגש עונה 14 מסתיים בחלק השלישי ביום ראשון, 25 בספטמבר, בשעה 20/7 בבראבו.

קישור מקור