קניה מור מתייחסת לצניחת הרייטינג של RHOA לאחר כניסת פרק שני לשפל חדש

קניה מור מתייחסת לצניחת דירוג RHOA לאחר שפל חדש

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

קניה מור דיבר על הירידה האחרונה ברייטינג ב עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה בטוויטר.

בסדרה של פוסטים, קניה עשתה כמיטב יכולתה להגן על הפרקים החדשים לאחר שכמות הצפייה כמעט נחתכה בחצי כשהיא הסבירה מדוע היא מאמינה שהתוכנית התחילה בעייתי והתעקשה שעונה 14 היא "עונה נהדרת" ותזכה "טוב יותר" ככל שהוא ממשיך לשדר.

"אני עדיין כל כך בהלם מהדירוגים האלה! בראבו בטח בועטים בעצמם שהתוכנית עם הדירוג הגבוה ביותר שלהם נפלה כל כך חזק", כתב מעריץ בטוויטר מוקדם יותר השבוע לאחר שראה את העונה ה-14, פרק שלישי הביא רק 850,000 צופים.

"היינו נגד [the Billboard Music Awards] וגמר ה-NBA בשבוע הבא יהיה אפילו טוב יותר. זו עונה מצוינת", קניה הסביר.

RHOA קניה מור מסביר דירוגים נמוכים של RHOA

ואז, אחרי אחר RHOA מעריץ אמר, "תדפוק את הדירוג. העונה הזו היא IT", הסכימה קניה.

"בדיוק," קניה השיב.

קניה מור מתעקשת שעונה 14 של RHOA היא IT למרות דירוגים נמוכים

קניה גם שיתפה ציוץ מחדש, שבו נכתב: "אין שום דבר שאף אחד לא יכול לומר על העונה הזו של [RHOA] אני מצטער שכל פרק היה מדהים. [Kandi Burruss] ללכת במסיבה ממש לפני הכניסה לברוקלין ואז להזדרז לפנות מקום היה כל כך מצחיק אותי ואני אוהב את כל השחקנים."

מוקדם יותר החודש, כמו RHOA חזר לבראבו לעונה 14 ללא כוכבים ותיקים פורשה וויליאמס ו סינתיה ביילי ועם כמה אפרסקים חדשים, כולל מרלו המפטון, סניה ריצ'רדס-רוסוהחוזרים שר ויטפילדהרייטינג הגיע לשפל של כל הזמנים, והביא רק 933,000 צופים.

בשבוע שלאחר מכן, הרייטינג המשיך לרדת כשרק 736,000 צופים התכוונו – חלק מ-1.4 מיליון שצפו לבכורה של עונה 13 בשנה שעברה.

כפי ש עקרות בית אמיתיות המעריצים אולי זוכרים, עקרות הבית האמיתיות של ניו יורק עלו לכותרות בשנה שעברה כשהם הגיעו לשפל כל הזמנים שלהם עם 764,000 צופים.

כמה חדשות טובות עבור RHOA הגיע לאחר ששודר פרק רביעי כאשר הרייטינג של פרק 22 במאי הגיע לשיא העונה עם למעלה מ-992,000 צופים.

עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה עונה 14 משודרת בימי ראשון ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור