קניה מור של RHOA על מה שהטריד אותה, סלאמס מרלו

קניה מור יצא נגד מרלו המפטון בעקבות הפרק האחרון של עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה ביום ראשון בלילה.

לאחר ששניהם כמעט הגיעו למכות בשעה דרו סידורהאירוע האימון של Drop It With Drew עם קניה שמצלל את כישורי התקשורת ה"מעוררי רחמים" של מרלו ומרלו מכוון לנישואים הכושלים של קניה ל מארק דאלי וכביכול ניתוחים פלסטיים, קניה תייג את מרלו כ"בריון" וכיוון לתעלולים המרושעים של הכוכבת שלה נגדה.

"האימון היה כנראה הרגע הכי פחות אינטנסיבי של היום", סניה ריצ'רדס-רוס התבדח על הפרק של ה-27 ביוני RHOA: After Showנותן בראש למפגש של קניה ומרלו.

ו שר ויטפילד ציין, "מעולם לא ראיתי [Kenya] לצאת ככה מהאופי".

לפי קניה, היא רגילה שמארלו "כל הזמן" רודפת אחריה.

"על מה הילדה לא דיברה איתי? היא פשוט בריון גדול בשבילי", הסבירה קניה. "היא מדברת על העור שלי. היא מדברת על בעלי. היא מדברת על זה שאני לא בהריון. אני לא באמת נשוי. מה שזה לא יהיה, היא יכולה לדבר על זה שהיא תדבר על זה. זה מי שמארלו."

למרות שקניה לא מצפה להרבה ממארלו, היא ציינה שאם שניהם היו אמורים להיות חברים, מרלו לא צריך "כל כך מהר לנסות ולהרוס" אותה.

"פשוט לא כך מתנהגים חברים. אתה לא מנסה לפגוע באנשים", היא הצהירה.

בקטע משלה של RHOA: After Showמרלו דיבר בצורה משפילה על קניה.

"קניה הקטנה המסכנה, אלוהים, אני פשוט חייבת להתפלל עבורה", אמרה לפני שביקרה אותה על שדיברה מאחורי גבה.

"אני אישה בוגרת ואת עומדת כאן כמו, 'אוי מרלו עשה את זה ומרלו היה כועס…' B-tch אני כאן. אני כאן. מה קורה? וזה הלך שמאלה", נזכרה מרלו, והודתה שהעלתה את "השלל המזויף" של מארק וקניה.

"אני שונאת שנתתי לה להביא אותי לשם אבל איתה, היא יודעת איך לתקוע אותך," הסביר מרלו. "אתה רק צריך להיות חזק ולצחוק עליה ולתת לזה להיות קומי."

לדברי מרלו, היא מאמינה שקניה "עשתה גוגל [her] עבר” וידעה שהיא לא תניח עליה את ידיה.

"הייתי בהלם כי אני כמו, 'לעזאזל, אתה מרלו הזקן, הא? אתה הפורשה הישנה, ​​הא?' היא פשוט עשתה הכי הרבה. הייתי כמו, מיס ארה"ב, יקירי, אני מזועזע," ציין מרלו.

ממשיך לגביה RHOA חבר לצוות, קניה הודתה כי היא הופעלה על ידי מרלו בשל קווי הדמיון שיש לה עם מארק.

"אני חושב שמה שזה הוא שמארלו מתנהג כמו שבעלי נהג להתנהג. הם מעמידים פנים שהם אוהבים אותך ושאכפת להם ממך, אבל ברגע שהם כועסים, הם מנסים להרוס אותך במילים שלהם", הסביר קניה.

"מה שאתה לא הולך לעשות זה ללכת עליי ולא ללכת עליי לצעוק ולכעוס ולהיכנס לי בפנים. אל תנסה את זה," היא הוסיפה.

עקרות בית אמיתיות מאטלנטה צפייה ישירה – זה גם שרשור הצפייה החיה לחדש של הערב RHOA פרק עונה 14, שישודר ב-Bravo ב-8/7c. עם שידור הפרק, אנא שתף ​​את ההערות שלך בצ'אט שלנו למטה.

קישור מקור