קניה מכנה את מרלו סוציופת תוך כדי קרב

חזרנו מהפרק של שבוע שעבר לעוד דרמה של מרלו עקרות בית אמיתיות מאטלנטה. ההפקה תצטרך לפנות לאנשים להתקשר בסוף הפרק מתוך ייאוש טהור. אנא קח לגימה ענקית מהמשאבה שלך, ועדיף לא תה אפרסק!

מרלו מגנה על התנהגותה הסוררת העונה, והיא מזכירה לקבוצה הזו שאף אחד לא יכול לשרוד את החיים שהיא עשתה. היא מתנהגת כמו היא היא דוברת אמת, והיא מודה סניה ו דרו על התמיכה בה. קניה לא מאמינה שמעשיה תואמים את דבריה. היא מאמינה שהיא צבועה, והיא אפילו רמזה שהשכל של קנדי ​​לא היה טוב. מרלו עשתה את הטעות הכי גדולה כשניתקה את ענף הזית שקנדי הרחיב לה. סניה זורקת מסירה של שלום מרי, והיא אפילו מגנה על מרלו וטוענת שהיא חברה טובה. דרו, שאינו השופט הטוב ביותר של אופי, מוצא שמארלו הוא א עִקבִי חבר. WTF זה אומר בכלל? רשע באופן עקבי? הערה צדדית: IMO אנדי אוהב את מרלו ואיפשר לה להשתמש בשני הפרקים הללו כדי לגאול את עצמה. זה קצת מאוחר מדי אחרי שנגמרה העונה הרעה הזו.

מרלו מתארת ​​את הפריצה לביתה בזמן שהבנים היו בבית. היא איימה על הפולשים, ולמרבה המזל, הם עזבו את המקום במהירות. קניה היה מעריך התראה כדי שיוכלו להיות מוכנים כי כולם נמצאים על אותה פלטפורמה. היא חשבה שהם יכלו להפיק תועלת מלקבל פרטים על האירוע. מרלו אומרת שהיא חוששת לחלוק מידע אישי עם הנשים בגלל התפיסה שלהן לגבי מקורות ההכנסה שלה. היא מבקשת מהם להציע כמה שמות של הגברים שהיא מואשמת בזנות איתם. צרצרים – אף אחד לא רוצה להיחתך!

אנדי מתאר את המשוב השלילי של הצופים על הבנים שסולקו החוצה. הוא מוצא את סיפור חייה ממש מרגש ומצא שהאקשן הזה מזעזע. מרלו הרגישה שהיא איבדה שליטה על הבית שלה כי היא הייתה מתירנית מדי. קנדי ראתה צד חביב בכך שהיא נותנת לבנים את מה שהיה חסר למארלו בילדותה. היא גילתה שזה מטריד שהיא הגיבה להתנהגות שלהם כמו שהיא הגיבה במקום לנסות להבין אותה. מרלו מייחס את זה לכך שהוא לא מקבל שיעורים על גידול ילדים כמו הורה אומנה. היא חושבת באופן מוזר שאתה צריך לפנק בנות אומנה יותר מאחיינים שלה כי הם בנים.

אנדי מהרהר בשיחת הטלפון עם אחותו של מרלו וכמה טראומטי זה היה צריך להיות עבור הבנים האלה. הוא משבח אותה על איך היא התמודדה עם המצב העצוב הזה. לאחר מכן מרלו מסתובבת כאשר אנדי מנסה לזרוק לה עצם גאולה, והיא יורקת אותה החוצה ומעליבה את קניה. מרלו חושב שקניה לא מסוגלת להיות אדיבה כלפיה – מכיוון שאנשים פגועים פוגעים באחרים.

RHOA ההפקה הפיקה קבלות העונה, והם בדקו אותן ובדקו אותן פעמיים. ההפקה אפילו עשתה סרט קצר על כיתת האמן של ראלף על טכניקות הדלקת גז. דרו מזהה שהיא נתפסה על ידי הפקה העונה עם הסיפורים הגבוהים שלה. היא הראתה כל העונה שהיא בבירור לא יודעת הכל על ראלף. ואז אנדי שואל את מרלו אם הקצוות שלה משתפרים, וזה נראה לי מוזר. מרלו מודה שהיא משתמשת במוצרי הטיפוח של קניה, והם עוזרים לקצוות שלה לצמוח טוב יותר.

העונה של קניה בניסיון להראות לנו היא הרגע עכשיו הוא בפרופיל. היא הייתה הרבה יותר כיף העונה מאשר בעונות הקודמות. הערותיו של קניה על כך שרוס אגרסיבי מובאות גם כן. היא מודה שלא הייתה לו זדון ומוצאת שהוא אדיב. קניה לא מתחרטת שניתקה את סניה בגלל הערת הזוגות. היא מודה שאם היא הייתה מושכת את זה עם סבתה, היא הייתה נגררת בגדול. קנדי חושב שקניה היו דברים טובים DWTS וזה נשא לתוך העונה שלה. קניה היא עוֹד לא גרוש, וזה לא קשור לכסף. אז היא בטח נלחמת על ברוקלין. קניה משתפת שהיא יצאה לדייטים קבוצתיים אבל שום דבר לא רציני.

אנדי שואל את קניה ו שיר על הרוגז שלהם עם סניה ולא הולכים לצילומי iFit שלה. שרי נקראת על הערתה על כך שקניה תוקפנית כי סניה הייתה צריכה לדעת איך לנהל אותה. לאחר מכן היא מקבלת שיחת טלפון ממרטל, ואנדי קופץ ממושבו כדי להסתכל עליו. אנדי חושב שהוא 10 מתוך 10. קניה משתפת שה-D שלו הוא גם חלק מה-BIG 10. לאחר מכן היא נשאלת לגבי ג'ון בג'מייקה אבל לא תפרט. קניה משתפת שחבר'ה רודפים אחריה והיא עדיין בשיא.

סניה מגינה על הדרך שבה רוס התייצב מולה בארוחת הערב. קניה מודה שרוס הוא בחור טוב, וכעת היא מודה שהוא לא קילל אותה. אנדי קורא לקניה למשחק המסיבה שנערך במסיבה של ברוקלין. היא מעמידה פנים שהיא חשבה שהקבוצה הזו הייתה שומרת על זה קל?!? לשיר קוראים בגלל שאמרה שקנדי מבאס D בכל מקום. אנדי רוצה לדעת מי כתב את זה, ואף אחד לא יהיה הבעלים של זה, אבל אני חושב שזה היה שרי!

העונה של סניה מתועדת כעת, ואנדי שואל אם היא נמצאת באותו עמוד עם בעלה. היא נהנתה מהעונה הראשונה שלה, אבל היא חושבת שלהיות עקרת בית זה הרבה יותר קשה. סניה הרגישה שלהיות אולימפיאדה היא יותר בבית ההגה שלה. היא עדיין מנסה להיכנס להריון ומרגישה שרוס מקשיב לה עכשיו. דרו נקראת כשהיא אומרת לסניה ללדת תינוק כדי לשמח את בעלה. מי הולך לדרו לייעוץ זוגי? OMG, תקדם את השיחה הזאת למען השם!

העונות של מרלו וקניה מוצגות ואיך הם קרעו זה את זה כל העונה. היא חושבת שקניה מפטרת אותה כשהיא לא צריכה אותה. מרלו מודה שהיא אכן ירדה מההערה של האם. היא מודה שימי הטירוף שלהם הסתיימו, ואז קניה מכנה את מרלו סוציופת. קניה מודיעה לנו ששמה האמיתי של מרלו הוא LaToya Hutchinson, שנמצא ברשומת המעצר שלה. היא מזכירה לנו שלמרלו יש קורא מרובע בין רגליה. קניה חושבת שמארלו גררה את כולם בתוכנית הזו וגם את המשפחה שלה. היא לא מזיקה לאיש, אבל משאירה את העובדה שהיא הייתה בכלא בעצמה. קניה מספרת שמארלו חתך פניה של אישה, ואנדי חייב להמשיך את זה או שתהיה פספוס על הבמה הזו.

אנדי רוצה לדעת יותר על היסטוריית המעצרים של מרלו, והיא מייחסת זאת לחינוך שלה. מרלו מודה בכמה הפרות, והיא לא עברה על החוק מאז שנות ה-20 לחייה. היא תצטרך רק לכתוב צ'ק גרוע לקולג' שבו למדה בפלורידה. ברור שאנדי אוהב את עקרות הבית הפושעות שלו גם אם הן רקובות ומרעילות את החבית.

שרי נחקרת לגבי עוזרה לשעבר, אנתוני, שאמר לדרו שהיא לא משלמת לאנשיה. היא צריכה להמשיך DWTS מכיוון שהאישה הזו יודעת לרקוד סביב שאלה בלי לענות עליה! אנדי שואל את שרי אם היא אכן התעמתה עם אנתוני והוא הכחיש שאמר זאת. דרו נשאל על הגוון שהוא אמר על משפחתה. היא משחקת את זה וטוענת שלא אכפת לה. לדרו אכפת מפאטום ואיך היא נכנסה אליה העונה. היא גם מתגוננת שיש לה את כל העוזרים שלה, והיא טוענת שהיא משלמת להם. דרו מנגן הקלטה של ​​אנתוני מכחיש את הערתו על ראלף. לאחר מכן שיר מתקשר לאנתוני, והוא מודה שהוא היא זונת תשומת לב שיקר. אנתוני אומר שההשקעה שלו הייתה לתת לדרו קו עלילה העונה! ברור שאנדי לא אוהב שחושפים את זה, ולמרבה המזל אנחנו בסוף חלק שני. למה בראבו חשב שאנחנו צריכים שלושה פרקים של הטירוף הזה???

בשבוע הבא, הגברים מצטרפים לנשים, ונוכל להשכיב את עונה 14 לישון. יש לקוות, האפרסקים הרקובים יפלו מה RHOA עץ ועונה 15 יהיו טובים יותר! שבוע נפלא ושיהיה בריא!

ספר לנו – מחשבות על פרק RHOA הזה?

קישור מקור