'קסם דרום' אוסטן קרול על קרב עם קרייג, מדיסון

אוסטן קרול ו קרייג קונבר נראו מתקוטטים במגרש חניה בטריילר הדרמטי עבור קסם דרומי עונה שמונה. ובמהלך ראיון שנערך לאחרונה, אוסטן הביט לאחור על הרגע המתוח עם חברו, שוב ושוב, לא שוב.

לפני שמגיבים ל אלכס וואך משווה את המראה שלו לזה של הונדה סיוויק ומציע שהוא הכוכב של ה- בית קיץ מפגש מחודש, אוסטן התייחס למאבק שלו עם קרייג תוך שהוא חשד שחברו לצוות קיווה לראות אותו עובר "התמוטטות" בחדשות של מדיסון לקרויהאירוסין של ברט רנדל.

"קרייג ואני נלחמים כמו אחים," הסביר אוסטן בידור הערב. "זו בהחלט לא הפעם הראשונה שאנחנו מגיעים לזה, אבל אחים יאבקו – הם לא נלחמים באגרוף – אז אנחנו לא נלחמים באגרוף. תראה. זה היה אחרי ארוחת ערב מפנקת במיוחד וקרייג חיפש את זה".

כפי שראו הצופים בפרק האחרון, קרייג היה זה שמסר את החדשות על האירוסין של מדיסון לקרייג – והוא עשה זאת עם מצלמות מתגלגלות.

"אני מרגיש שקרייג רצה שתהיה לי התמוטטות או משהו. זו תגובה מוזרה לרצות שיהיה למישהו, נכון?" אוסטן תהה וציין שייתכן שקרייג גם חיכה עד שהמצלמות יתגלגלו כדי לטפל בבעיות היחסים שלהם.

"קרייג, מחכה למצלמות? לא…" אמר אוסטן בציניות.

"אני מגלה דברים שאנשים אחרים ידעו שאני לא ידעתי, שבדרך כלל הוא היה אומר לי. הייתי, כאילו, פרצוף עצוב", הודה אוסטן בהתרחקותו האחרונה מקרייג, שלא הצליח להתעמת איתו בנוגע לבעיות שהיו לו. "זו הפעם הראשונה ששמעתי על זה היה דרך העיתונות ואני אומר, 'תראה, אני לא צריך לשמוע דברים שאתה מרגיש כלפיי, קרייג, דרך העיתונות, פשוט תתקשר אלי'".

בעוד שאוסטן בהחלט חווה כמה נקודות סלעיות בתוכנית, מעריצים ראו גם את מערכת היחסים החדשה שלו פרחי אוליביהשהוא עדיין לא תייג.

"אני פשוט לא יכול להגיד עליה מספיק דברים טובים או דברים טובים עליה," הוא פרץ. "אני חושב שהיא ו [Shep Rose’s girlfriend, Taylor Ann Green] להחזיר את הקסם המסוים הזה למופע שהיה חסר לנו מאז [Cameran Eubanks and Chelsea Meissner] שמאלה. הם פשוט מתוקים… [and] דוֹגמָטִי. [They] בהחלט לשפר את חיי."

אוליביה כל כך דעתנית שהיא למעשה הולכת לחבוט עם מדיסון.

"אני חושב שזה הצטברות של דברים," הקניטה אוסטן את המפגש של הנשים. "אולי יש צורך לקרות שיחה שסוף סוף הם יכולים לנהל."

עובר לזמנו הלאה בית קיץשהגיע עם הרבה תגובה נגדית בשל משולש האהבה שלו עם לינדזי האברד ו סיארה מילראוסטן אמר שהוא "נכנס כמו כדור הורס" לפני שציין שהוא טרי מהאיחוד של העונה השביעית של קסם דרומיבמהלכו הואשמה חברתו לשעבר שניהלה רומן עם אלכס "א-רוד" רודריגזשהיה מאורס ל ג'ניפר "ג'יי-לו" לופז באותו זמן (מדיסון הבהירה מאוחר יותר שהקשר ביניהם היה מבוסס טלפון ושהם מעולם לא נפגשו בפועל).

"אני רק רוצה שאנשים יחזרו ויצפו שוב בסיום העונה שלנו ובמפגש המחודש שלנו ויסתכלו עליי ויהיו כמו, 'בסדר, מגיע לאיש הזה ליהנות, הוא לא ברצועה ומגיע לו ליהנות'. … עכשיו, האם עשיתי את זה בצורה הנכונה? לא, אבל פשוט לא ידעתי שזה יתקבל בשנאה כזו", שיתף.

במבט לאחור, אוסטן אמר שאחת ה"חרטות הכי גדולות" שלו מהעונה הייתה שהוא לא יכול לתקן.

"אני לא מבין [to do confessional interviews for Summer House]. לא יוצא לי לדבר איתם שוב. לא הלכתי למפגש. יש לזה כל כך הרבה מרכיבים", הסביר ואישר שעזב את הצילומים בית חורף עונה שנייה ב"מרחב ראש טוב יותר" עם סיארה ולינדזי.

באשר להערה של אלכס על היותו "הונדה סיוויק של האטרקטיביות הגברית", אוסטן הודה שהוא היה משועשע.

"פשוט חשבתי שזה שיא חוסר הביטחון, למען האמת… זו הייתה רק הערה צעירה ומאוד לא בטוחה", אמר. "דיברו עליי במשך 26 אחוז מהמפגש המחודש שלהם, ואני חושב שכנראה דיברו עליו פחות מאחד. הוא רצה לשנות את הנרטיב. זה היה בסדר גמור. אני לא מחזיק באיבה כלשהי."

קסם דרומי עונה שמונה תשודר בימי חמישי ב-9/8 ב-Bravo.

קישור מקור