מדיסון לקרוי סלמס של Southern Charm

'קסם דרום' מדיסון מטילה את אוסטן לאחר חשיפת החיבור

מדיסון לקרוי מחא כפיים בחזרה אוסטן קרול על שהציעה שהיא התחברה ל"כוכבת ריאליטי" אחרת בתוך מערכת היחסים הבלתי פוסקת שלהם לפני שנים.

לאחר שנודע לו שאוסטן הגיבה לטענות שהעלתה בנוגע לחפיפה כביכול של החיבור שלו אליו לינדזי האברד עַל צפו בשידור חי מה קורה על ידי הצעה, גם על WWHLשהמפגש שלו עם ה בית קיץ חבר צוות השחקנים נבע מאחד הרומנים של מדיסון, ה קסם דרומי חבר צוות השחקנים הציע הצהרה באינסטגרם.

לאחר מלכות בראבו עַל אינסטגרם שיתפה קליפ של אוסטן שמסרבת לחשוף את שמו של "כוכבת הריאליטי לכאורה", מדיסון שיתפה את מחשבותיה בתגובה.

"שפיכת תה בן 3 שנים בבירור לא התגברה על האיש המסכן הזה", כתבה.

הקסם הדרומי מדיסון לקרוי מגיבה לאוסטן בטענה שהיא התחברה לכוכב ריאליטי אחר

על הפרק של אוסטן של WWHLהוא הציע שמדיסון רק האשימה אותו בהתחברות ללינדזי בתוך "האזור האפור" של מערכת היחסים שלהם, כי זה "היה לה קלה לשוטר להרגיש מוצדקת עם כל הפעולות שהיא עשתה".

"העובדה בעניין היא לינדזי ואני התחברנו פעם אחת", הוא הסביר. "יכולתי להיכנס למה זה קרה אבל אני ממש לא רוצה ליצור כותרת נוספת".

ואז, לאחר שאישר שמדיסון "עשה משהו עם מישהו שהוא ידוע לשמצה", אמר אוסטן שהוא לא מתכוון אליו אלכס "א-רוד" רודריגז אוֹ ג'יי קאטלרשאליו נקשרה מדיסון לאחר הפרידה.

בנוסף להצללת אוסטן בפרק משלה של WWHLמדיסון דיברה גם עליה פטרישיה אלטשולחושף כי ה קסם דרומי הכוכבת היא חברת השחקנים היחידה ששיערה היא עושה.

"[She’s] אחד מהלקוחות הבודדים שלי," חשפה מדיסון, דרך Bravo's סגנון וחייםוציינה שהיא עושה את שיערה של פטרישיה פעם או פעמיים בשבוע במשך 12 השנים האחרונות.

אבל בעוד שפטרישיה בבירור מעריצה את שירותיה, היא אף פעם לא נותנת למדיסון הפניות.

"היא לא רוצה שמישהו אחר ייקח את מקום הפגישה שלה," הסבירה מדיסון.

קסם דרומי עונה שמונה תשודר בימי חמישי ב-9/8 ב-Bravo.קישור מקור