'קסם דרום' קרייג קונבר: החיבור של נעמי היה סגירה

קרייג קונבר אומר את הקשר שלו בלאס וגאס עם החברה לשעבר נעמי אולינדו נתן לו "סגירה" שהוא לא ידע שהוא צריך.

בזמן ש קסם דרומי חבר השחקנים התחרט על כך שהציב את חברתו הנוכחית, פייג' דה-סורבובמצב שבו היא נאלצה להתמודד עם החשיפה כשהשניים בילו זמן ממושך עם נעמי במהלך הצילומים בעונה השמיניה, קרייג הודה שהפגישה שלו עם נעמי דווקא עזרה לו להמשיך הלאה.

"אמרתי שכן [the] סגירה שלא הבנתי שאני צריך,” קרייג הסביר Us Weekly ב-21 ביוני. "עד כמה שזה קשה להגיד על כמה דברים, אני שמח שזה קרה. זה היה רק ​​סגירה שיכולתי להיות, כמו, 'אתה יודע מה? סוף סוף אני יכול לראות מה אני רוצה לעתיד ולחיי'”.

לאחר שקרייג ונעמי נפרדו בספטמבר 2017 לאחר שלוש שנים של היכרויות, הוא המשיך הלאה נטלי הגנאוארונעמי עברה לניו יורק עם מטול שאה. עם זאת, לאחר שמערכות היחסים הללו הגיעו לסופן באפריל 2021 וביולי 2021, בהתאמה, בני הזוג לשעבר מצאו את עצמם יחד בלאס וגאס. ובעוד שקרייג יצא עם פייג' באותה תקופה, הם לא הפכו את הרומן שלהם לרשמי עד מאוחר יותר באותה שנה.

מוקדם יותר השבוע, תוך כדי קידום העונה החדשה של קסם דרומינעמי אמרה שהחיבור שלה לקרייג היה לא יותר מ"נחמה זמנית", וקרייג מסכים.

"הייתה לנו היסטוריה ארוכה ביחד, אתה יודע, ידענו שרק בגלל שלא דיברנו ארבע שנים, עדיין יצאנו שלוש", הסביר. "אז, אני חושב שהיא הפכה את עולמה על פיה – לגלות [Metul] בגד בה היה נורא. אני חושב שנוחות זמנית היא מילה טובה לזה. זה עשה לה טוב וזו הייתה הסגירה שהייתי צריכה".

"זו הייתה מערכת היחסים שרוב האנשים צריכים לקיים בשנות העשרים לחייהם. אתה חושב שמצאת את האדם שלך וזה לא מסתדר. ואז אחרי זה אתה חי הרבה וזה מה שהיינו צריכים", המשיך קרייג. "בפעם הראשונה בחיי, הייתי עם מישהו שהיה כמו האהבה הראשונה שלי, בעצם. ואני אומר, 'אוי, זה יעבוד'. ואז אתה מבין שיש הרבה יותר בקשר מאשר רק [that feeling]."

במבט לאחור על התקופה שבה בילה עם נעמי ב-2021, קרייג אמר שהוא מאמין ש"הכל קורה כמו שהוא אמור לקרות", אבל הוא ציין שהוא חש רע שפייג' נאלצה להתמודד עם הדרמה.

"זה מצב קשה עבור כל אחד להיות בו. אני באמת מפרגן לה על זה," שיתף קרייג. "אתה יודע, אני שונא שאני שם אותה במצב הזה. אבל היא התמודדה עם זה מצוין".

"היא לא ציפתה שהיא תצטרך להסתובב עם" נעמי כמו שהם עשו בחודשים האחרונים, הוסיף קרייג, "אבל אני חושב שהיא התמודדה עם זה טוב".

קרייג המשיך ואמר שככל שתתחיל העונה השמיניה, המעריצים יצפו כשהוא הופך "קרבי יותר" לגבי מערכות היחסים כאשר פרטים חדשים יחולקו.

"חוזרים לדבר אחד של צ'רלסטון ואנחנו מקבלים אותך בברכה. אבל [more things happen when] היא בסביבה… ככל שהעונה עוברת," הוא התגרה בשובה של נעמי.

קסם דרומי עונה 8 עלתה לראשונה ביום חמישי, 23 ביוני, בשעה 9/8c בבראבו.

קישור מקור