'קסם דרומי' אוסטן ב-Hookup אחר של מדיסון

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

אוסטן קרול טענה החברה לשעבר מדיסון לקרוי התחבר לאדם מפורסם אחר ביום חמישי בערב צפו בשידור חי מה קורה.

אחרי שהיא הציעה בפרק של תוכנית האירוח בשעות הלילה המאוחרות בשבוע שעבר שהרומן העבר של אוסטן עם לינדזי האברד חופפים ל"שטח אפור" משלהם קסם דרומי כוכב ירה בחזרה בכך שהציע שהסיבה היחידה שהוא רדף אחרי בית קיץ חבר השחקנים נובע ממערכת היחסים של מדיסון עצמה עם גבר אחר.

"זה היה קל לשוטר לה להרגיש מוצדקת עם כל הפעולות שהיא עשתה. העניין הוא לינדזי ואני התחברנו פעם אחת", הסביר אוסטן בפרק ה-21 ביולי של WWHL, מכחיש את החפיפה כביכול. "יכולתי להיכנס למה זה קרה אבל אני ממש לא רוצה ליצור כותרת נוספת".

"היא עשתה משהו עם מישהו שהוא ידוע לשמצה ואז עשיתי מה שעשיתי", הוא המשיך ואישר שהוא לא מתכוון אליו אלכס "א-רוד" רודריגז אוֹ ג'יי קאטלרששניהם נקשרה מדיסון בסוף 2020 ותחילת 2021, בעקבות פיצול ביניהם.

למרות שאוסטן הציע שהאיש היה בתוכנית ריאליטי וסירב לקרוא לו בשמו, הוא כן האשים את מדיסון ששיקרה לגביו ואמר לה שהיא "בחרה בבחור הלא נכון" לאחר האירוסין שלה עם ברט רנדל.

"לא. אני [didn’t know] שקוראים לו ברט, דרך אגב, עד שאמרת את זה. לא, לא," אמר אנדי כהן.

לאחר מכן, תוך כדי משחק בו הוא נאלץ לבחור בין הלהבה הנוכחית פרחי אוליביה ולהבות העבר והשמועות של מדיסון, לינדזי, סיארה מילרו צ'לסי מייסנר, אוסטן כינה את אוליביה כ"הכי רומנטית" ונותנת המתנות הטובה ביותר. לאחר מכן הוא הטיח במדיסון כ"הנקמנית ביותר".

"אני בכלל צריך להגיד את זה? מדיסון," הוא ענה.

באשר לשאר הנשים, הוא אמר כי לינדזי הייתה בעלת סבירות גבוהה להפוך לאחת מחברותיו לכל החיים, וסביר להניח שהיא גם תלך על הרעיון של שלישייה.

"האם אני יכול להפציר בחמישי, או, אני אומר, אני מרגיש כאילו… אני יודע שלינדס כל כך שמח [with boyfriend Carl Radke] אבל היא ילדה פראית," הוא קבע.

בעוד שהוא ולינדזי עברו כמה עליות ומורדות בחודשים האחרונים, אוסטן אישר ששניהם הסתדרו בבראבו מקדימה מוקדם יותר השנה.

"הייתה לנו הזדמנות מצוינת לדבר ואני מאוד שמח עם איך שהיא כל כך שמחה ואנחנו פשוט מדברים על איך להבין את מערכת היחסים שלנו ואיך אנחנו צריכים להתקדם ביחד כחברים ואיך זה נראה. אני מרוצה", הוא גילה.

אוסטן גם שיתף את מחשבותיו בנושא שפ רוז ו טיילור אן גריןשעל פי הדיווחים נפרדה בתחילת החודש, לאחר מתקשרת שרצה לדעת מה קרייג קונבר התכוון כשאמר ש"כל מה שטיילור יודע עליו הוא המדורה ויש מוקשים בכל מקום"

"קרייג הוא מייפה גדול אז אתה צריך לקחת את הדברים שהוא אומר בגרגר מלח", הסביר אוסטן. "האם שפ אי פעם יהיה מוכן [to settle down]? זו שאלה טובה שלדעתי הוא שואל את עצמו לעתים קרובות. הוא מאוד ישר לגבי זה, עם עצמו ואני חושב שזה הדבר היחיד שאתה יכול לראות”.

מאוחר יותר, על WWHL: After Show, אוסטן הציע עדכון על ידידותו המשתלמת עם קרייג. הוא הודה שבעוד שהוא נעלב מאוד ו"מאוד בהלם" שקרייג הלך אליו קתרין דניס ולא אותו אחרי שהתחבר לחברה לשעבר נעמי אולינדומאז הם הגיעו למקום הרבה יותר טוב של תקשורת.

"קרייג ואני עכשיו נהדרים", הוא אישר. "שנינו [guilty] של… אנחנו אוהבים לטאטא דברים מתחת לשטיח. אני אוהב להאשים אותו אבל אני גם אוהב לעשות את זה. וברגע שדיברנו וסיפרנו אחד לשני מה קורה ומה שנינו צריכים לעשות טוב יותר, מאז, אני אגיד לך… קרייג ואני נהדרים עכשיו."

לגבי מערכת היחסים של קרייג עם פייג' דה-סורבואוסטן סגרה את השמועות על בני הזוג שמשתמשים זה בזה לתהילה תוך כדי השידור החי, ואמרה שבעוד "[Whitney Sudler-Smith] חשבתי ש"ו"[Patricia Altschul] חשבו ש," הם "לא מאוד קרובים למצב" וזה פשוט "לא מה שקרה".

קסם דרומי עונה שמונה תשודר בימי חמישי ב-9/8 ב-Bravo.

קישור מקור