'קסם דרומי' מדיסון לקרוי גוון טיילור על פני שפ

קרדיט: סטפני דיאני/בראבו

מדיסון לקרוי ו וניטה אספן מכבידים עליהם קסם דרומי מערכות יחסים של כוכבים שותפים.

בזמן שמדיסון שמה את הליטוש האחרון בחתונתה בנובמבר עם ארוסה ברט רנדלדנו הגברות טיילור אן גרין ו שפ רוז ו פייג' דה-סורבוו קרייג קונבר כפי שמדיסון הודתה שכאשר מדובר בטיילור, היא מרגישה שהחבר שלה לצוות טעה "כלל מס' 1".

"תמיד תשיג גבר שאוהב אותך יותר," היא הסבירה עמוד שישי ב-14 ביולי. "האם היא לא יכולה לראות ישר דרך הבולש-ט הזה? כי אני כן."

"[Shep] זה בדיוק כמו, 'מה שלא יהיה'", הסכימה וניטה, וציינה שטיילור היא "מעל עקבים" ומוכנה לעשות "הכל עבור שפ בכל פנייה".

אבל הם מרגישים אחרת לגבי קרייג ופייג', כשמדיסון אמרה שחוויות המציאות של פייג' כנראה הגבירו את הקשר שלה עם קרייג ומתארת ​​את הכוכבת שלה כ"בחור נאמן מאוד".

"אני חושב שזה עובד טוב מאוד כי זה קשה כשאתה יוצא עם מישהו שלא מבין מה אתה עובר", ציינה מדיסון. "אני חושב שהם יכולים להתרחק אחד מהשני עם זה, ואני חושב שהם מצליחים טוב."

"הם פשוט עובדים ממש טוב ביחד", הוסיפה וניטה. "ההורים שלך תמיד אומרים, כמו, 'מצא מישהו שמשלים אותך', וכמו, איך שהם פשוט משלימים זה את זה – אתה לא יכול לבקש משהו יותר טוב מזה, אתה יודע?"

בעוד וניטה רווקה כרגע, מדיסון מתכוננת להינשא ומרגישה את כל הרגשות לגבי היפה שלה.

"סוף סוף אני עם מישהו שאוהב אותי בצורה שאני צריך. הוא האיש הכי מדהים. הוא שם בשבילי, לא משנה מה. אני פונה אליו לייעוץ, והוא יודע איך להיות גבר", פרץ מדיסון במהלך ראיון ב-14 ביולי עם אֲנָשִׁים.

לא רק שברט מסתדר מצוין עם בנו בן ה-9 של מדיסון, הדסון, הוא גם ביחסים טובים עם אביו של הדסון.

"אני לא חושב שהאקס שלי אוהב את העובדה שהם נראים די דומים, אבל יש להם מערכת יחסים מצוינת", צחקה מדיסון. "כדי לקבל את התמיכה הזו מראה לך את כל מה שאתה צריך לדעת."

"הוא פשוט גורם לי לרצות להיות אדם טוב יותר", המשיכה. "פשוט יש לי הכי הרבה כבוד אליו. אני לא יכול לומר שאי פעם הייתי במערכת יחסים שבה זה המצב בעבר. זה מרענן להיות עם מישהו כזה. ומרענן להרגיש שאני לא כל כך מרושע ורעיל בתוכנית”.

למרות שהתנהגות הילדה המרושעת של מדיסון הייתה בעבר, זה לא אומר שהיא לא תעמוד על שלה כשצריך.

"אני לא לוקח שום דבר, אבל אני לא מתכוון [be] מרושע לאף אחד ללא סיבה… אני מגיב לאיך שכולם מגיבים אליי."

בזמן שהיא מצפה לחתונה שלה, מדיסון אמרה שהיא לא הייתה ברידזילה – לפחות לא עדיין.

"היה לי חלק ניכר מהטראומה בתעשייה [as a hairdresser] אז נסה להעריך באמת," היא הצהירה.

למרות שמדיסון לא אמרה היכן היא מתכננת להתחתן, היא אישרה שזה יהיה אירוע יעד ותיארה את הקונספט כ"הרפתקני" עם "חול לבן".

"השמלה הייתה החלק הכי קשה", הוסיפה. "הלכתי לכל מקום, כי רציתי משהו מקומי, אבל בסופו של דבר מצאתי שמלה בניו יורק. אז לפחות זה נעשה!"

כפי ש קסם דרומי מעריצים כנראה שמעו, ברט לא צילם את העונה המשודרת כעת. אבל, לדברי מדיסון, הוא "נפתח לאט לאט לרעיון של הכל" ואולי יוצג "בעונה הבאה".

קסם דרומי עונה שמונה תשודר בימי חמישי ב-9/8 ב-Bravo.

קישור מקור