קפטן גלן מתחת לסיפון נותן עדכון על דני וז'אן לוק

לָהוּט יאכטת מפרש מתחת לסיפון מעריצים בהחלט יזכרו את דרמת האבהות שהתחוללה בין תבשיל לשעבר דני סוארס ויד סיפון ז'אן-לוק סרזה-לאנו במהלך העונה שלהם בזכיינית.

למרות שהשניים כנראה סידרו את דרמת האבהות, הבוס לשעבר שלהם, קפטן גלן שפרדנותן לנו עדכון לגבי האופן שבו בני הזוג שותפים להורות בעקבות הפיצול שלהם.

  דני סוארס

כוכבת מתחת לסיפון דני סוארס מצטלמת עם הבת לילי רוז

מדבר אל Us Weekly, גלן אמר שז'אן-לוק עלה במקצת על הצלחת ויש לו "מעורבות מסוימת עכשיו" בחייה של הבת לילי רוז. הוא אפילו הקים עבורה קרן מכללות.

"אני יודע את זה [Jean-Luc] יש קצת מעורבות עכשיו עם [his and Dani’s] תִינוֹק. שמעתי שהוא מקים קרן קולג' ושהוא מדבר איתה בקביעות בזום כי הם רחוקים זה מזה", אמר גלן לרשת NBCUniversal Upfront ביום שני, 16 במאי. "[Dani is] באוסטרליה והסירה שלו נמצאת בארצות הברית. ברור שהוא חייב להמשיך לעבוד ואני לא חושב שהוא יכול לנסוע לאוסטרליה ולהתחיל עבודה".

גלן מודה שהוא מקבל את רוב העדכונים שלו על בני הזוג דרך מקורות יד שנייה, אבל הוא הוסיף כי הוא חושב שז'אן-לוק צריך לעשות יותר, במיוחד לאחר שפטר בתוקף את הילד כשלו בעבר.

"שאלתי מישהו מה המעורבות שלו כי עבר זמן. אישית, אני חושב שהוא צריך לעשות יותר. אבל אני לא יודע את כל הפרטים. אני לא כל כך קרוב אליהם אז אני לא באמת יכול לדבר איתם", שיתף גלן.

הצופים ראו את כל הדרמה מתרחשת על המסכים שלהם בין דני וז'אן-לוק.

"בוא נגיד את זה ככה, התינוק הזה נוצר במהלך העונה בזמן שהיו לנו מצלמות 24/7 איתנו ושכבתי רק עם בחור אחד", אמר דני ביוני 2021. "הוא לא תמך בי בכלל בשום צורה . הוא חושב שזה לא הילד שלו והוא לא רוצה שיהיה לו מה לעשות עם זה", אמר דני.

מספר חודשים לאחר שדני ילדה את לילי רוז, ולאחר בדיקת אבהות שדרש ז'אן-לוק, הוא טען לבסוף שהילד הוא שלו.

"אני שמח וגאה לומר שלילי רוז המתוקה והיפה היא הבת שלי", הוא כתב בפוסט באינסטגרם בינואר. "דני ואני עבדנו ותקשרנו יחד כמיטב יכולתנו. זה הכרחי [to work out] למען בתנו שכן היא זקוקה לשני ההורים בחייה."

לפעמים מילים פשוט באות קצת מאוחר מדי, ז'אן-לוק. ודני וחבריה לשעבר לקאסט כנראה מסכימים.

נוֹכְחִי מתחת לסיפון למטה כוכב וקודם יאכטת מפרש מתחת לסיפון נזיד אלי דור סיפר Us Weekly בזמנו, "אני מרגיש שאחרי כל הלוך ושוב שקרה וכל הדברים שנאמרו על דני, הייתה צריכה להיות שם התנצלות פומבית בפניה".

מהנדס ראשי קולין מקריי גם היה כמה מילים בחירה לכוכב השותף שלו לשעבר, ואמר, "אף פעם לא מאוחר מדי לגאול את עצמך במעשים, אבל הניסיון הפתטי הזה להיות אבא רק למען המדיה החברתית, עם חוסר מוחלט של כל צורה של תמיכה במציאות החיים, לא זוכים ממני לכבוד כלשהו. וזה חבל כי לכל ילד מגיע שיהיה לו אבא".

על פי קפטן גלן, נראה שדני וז'אן-לוק מתקדמים בתחום ההורות המשותפת. הנה מקווה שזה ימשיך.קישור מקור