קפטן לי וקמיל חוזרים בטריילר של אמצע העונה מתחת לסיפון

קרדיט: לורן באסט/בראבו

קפטן לי רוסבך חזר אל דוד הקדוש.

בטריילר של אמצע העונה שירד זה עתה לעונה 10 של מתחת לסיפון"Stud of the Sea" האהוב על כולם נראה לוקח בחזרה את תפקידו כקפטן ומחליק את הצוות שלו לכושר לאחר שלקח הפסקה מתפקידו מוקדם יותר העונה בגלל בעיות בריאות מתמשכות.

בטריילר, קפטן לי קורא שהוא "חזר למקום שבו הוא שייך".

"זה כמו לרכוב על אופניים, אבל זה אופניים גדולים", הוא אומר בכתב וידוי. מאוחר יותר הוא אומר לקבוצה באחת מפגישות הטיפים הראשונות שלו בחזרה, "עכשיו תחזירו את הכוחות שלכם לעבודה", מראה שהוא לא איבד את המגע שלו.

וקפטן לי הוא לא איש הצוות היחיד שעושה כניסה מפוארת מחדש. להלם של חבריה לעבודה לשעבר, פטר לאחרונה תבשיל קמיל טלה הוא נראה מסתובב חזרה לסירה למה שנראה כעוד מפגש עם בן ווילובי.

"את נראית מצוין," בן אומר לקמיל כשהוא מחבק אותה. לאחר מכן, הסצנה חותכת לארוחת ערב עם שאר צוות השחקנים, ונוכחותה של קמיל נראית קרירה במקרה הטוב.

גם היחסים הבינאישיים בין חברי צוות אחרים מתוחים. אליסה האמבר לכאורה קורא קייטי גלזר על כך ש"אין כבוד עצמי". בנוסף, זה נראה כאילו קייטי קוראת בוסון רוס מק'הארג על היותו "שיכור טיפש".

צוות הפנים מצפה לכיוון גם לצרות. עד כה העונה, תבשיל ראשי פרייזר אולנדר לכאורה החזיק לבדו את הצוות הפנימי שלו בחוט. עם זאת, הקפטן הזמני, מתחת לסיפון Med's חוֹלִי לְפַהֵקנראה מוריד את התבשיל הראשי מיתד, אומר לו לא להרגיש יותר מדי נוח בתפקידו.

"אני יודעת שאתה מרגיש נחמד ובטוח כאן," היא אומרת לו בטיזר. "אבל כשאתה יוצר סרטן על הסירה, הדג מסריח בראש, וכרגע אתה הראש הזה."

במקום אחר בטריילר, סנדי ופרייזר נקלעים לוויכוח שקפטן סנדי סוגר בפתאומיות, ואומר לפרייזר "להפסיק לדבר".

אחרי שדיבר איתו בחומרה, פרייזר נראה יותר משמח לקבל את קפטן לי בחזרה. מדבר עם בידור הערבפרייזר דיבר בברכה על שובו של קפטן לי.

"הקפטן אכן חוזר ומסיים את העונה שלו כמו שהלוואי שהיה יכול להגשים את כל העניין", אמר. "אנחנו מסמרים את העונה ברעש גדול, ואני חושב שזו הייתה תחושה כל כך נהדרת של – להתאחד עם הקפטן, ולהמשיך לרסק את הצ'רטרים האלה ביחד, ואז לסיים את העונה בשיא. לא יכולתי להיות יותר אסיר תודה על זה", אמר פרייזר לרשת.

למרות שהעונה עשויה "להסתיים ברעש", פרייזר גם הקניט שיש הרבה יותר דרמה לפני שעונת הצ'רטרים תסתיים, וציין שהוא עצבני שהיא תשודר.

"יש הרבה מה לבוא," אמר פרייזר. "אני קצת מודאג מזה, אבל יש הרבה דברים שצפויים לנו, ואם אנשים חושבים שקמיל [getting fired] היה עניין גדול, ואז יש להם הרבה הפתעות".

בדוק את הטריילר למטה:

מתחת לסיפון משודר ביום שני בערב ב-20:00 EST ב-Bravo.

קישור מקור