קפטן לי חושף איך מתחת לסיפון האורחים והצוות

קפטן לי משתף אם הוא יחזור לתחתית הסיפון בעונה הבאה

קרדיט: בראבו

קפטן לי רוסבך גילה כמה חברי צוות ואורחים הופכים ל"מפלצת[s]"כשהמצלמות מתחילות לצלם. מתחת לסיפון הציג כמה דמויות שערורייתיות, שרבות מהן נחשבות ל'נבלים'.

הקפטן ראה את כולם בזמן שהוא עזר בכל כלי שיט בפרק התוכנית שלו. לי הוא חבר השחקנים היחיד שעדיין עומד מהעונה המקורית.

בראיון עבור ברנדי גלנווילשל לא מסונן פודקאסט, דרך Showbiz Cheat Sheet, קפטן לי ציין שאנשי צוות מסוימים מלאים בזה. "אתה יכול להגיד לאלה ששותים מקערת קול-אייד עוד לפני שהם מגיעים לשם", הסביר.

הצעיר בן ה-73 המשיך, "כאשר מפיקים שוכרים את צוות השחקנים שלנו, הם עושים זאת עם תנאים מוקדמים מסוימים שיש להם בראש, לגבי סוגי אישיות… [Like] הם מצחיקים, יש להם חוש הומור. באופן כללי, הם אטרקטיביים. אם לא, האישיות שלהם הופכת אותם לאטרקטיביים. זו הסיבה שהם נשכרים כי אנחנו יכולים ללמד אותם את כל מה שהם צריכים לדעת על קרצוף סיפון, ניגוב מעקות…"

כמה כוכבים מהזכיינית שיתפו שחברי הצוות נשכרים על ידי סוכני ליהוק ולא הקברניטים עצמם (אם כי הקברניטים מסוגלים לפטר כל עובד שהם רוצים).

"ואז העברנו אותם לתהליך שנקרא STCW (סטנדרטים של הכשרה, הסמכה ושמירה), שבו הם לומדים את כל מה שהם צריכים לדעת על בטיחות בסיסית ודברים מהסוג הזה, ואת כל הכללים שהם צריכים לעמוד בהם." אמר הקפטן.

"ואז הם צריכים לעבור את המבחן," המשיך לי. "אז יש את כל זה מעורב ואז נראה שמשהו קורה בין הזמן הזה ועד שהמצלמות מתחילות להתגלגל. כי ברגע שהמצלמה מתחילה להתגלגל, חלקם פשוט מתגלגלים למפלצת הזו. כמו, 'מי זה לעזאזל האדם הזה? ומה עשית עם הידית שלי?'"

לאחר מכן הוא שיתף שהאורחים יכולים "לעשות את אותו הדבר שעושים חברי הצוות… ברגע שהמצלמות מתגלגלות, הן מתגלגלות למפלצת הזו. אתה זוכר את צ'רלי? צ'רלי וולטרס. הוא היה על שלוש פעמים. קבוצה של הומואים. ואני נשבע באלוהים, הם מבלים כל שנה… אני חושב, שלוש שנים ברציפות. וברגע שזה מתקרב, נראה שכולם מסיימים יחד וחולמים סתם דברים מטורפים שהם יכולים לעשות כדי להפוך את החיים של כולם לקשים יותר".

צ'רלי עורר את זעמם של מעריצים רבים, במיוחד לגבי בקשותיו התובעניות. לאחר שידור הסצנות, צ'רלי רמז שהמפיקים רוצים את זה. "אני רגיל לזה, חבורה. האם לדעתך יש ל-BravoTV אורחים חוזרים לשחק נחמד ו'לא תובעניים'? זה לא מה שאמרו לי!" האורח צייץ בטוויטר.

לגבי הזמנת ארוחת הבוקר הבררנית שלו, צ'רלי הציע שהוא הושפע לעשות זאת. "אומרים לך להמציא את הפקודות הכי ראוותניות שאתה יכול לחשוב עליהן", כתב בנפרד צִיוּץ.

קפטן לי הסביר, "למעשה אמרנו לחלק מהאורחים להפסיק לנסות להיות מפיק טלוויזיה. תהנה מחופשתך. תעשה מה שהיית הולך לעשות, אבל תפסיק לנסות לעשות את הרגעים הקסומים והבלתי נשכחים האלה כי אתה לא טוב בזה".

עַל טוויטרלי התייחס לעתידו בתוכנית לאחר שעזב את הספינה עקב בעיות רפואיות בעונה הנוכחית.

הכוכב גילה שהוא "בריא מספיק" לעבוד, והוא היה אומר "[hell] כן" אם הוא "בר מזל" מספיק כדי להיות "מוזמן בחזרה".

האם 'אבא הסירה' המפורסם ימשיך לנהל את הזיכיון? רק הזמן יגיד.

מתחת לסיפון עונה 10 משודרת כעת בערבי שני ב-20:00 EST ב-Bravo.קישור מקור