קפטן לי מתייחס לעתידו מתחת לסיפון לאחר היציאה

קרדיט: בראבו

בפרק ה-19 בדצמבר של מתחת לסיפון, קפטן לי רוסבך אישר את מה שהמעריצים כבר ראו מגיע. הוא יצא מה דוד הקדוש עקב בעיות בריאות מתמשכות.

למרות שקפטן לי היה "עקשן", הוא ידע שהגיע הזמן שלו ללכת. הוא אמר בצחוק לצוות שלו שכשהוא יחזור, הוא מתכוון להודיע ​​למי ש"נמצא על הסיפון להוריד את ה-f-k". לאחר מכן הוא הסביר שלמרות שהוא חוזר לארה"ב כדי להחלים, יש לו כל כוונה לחזור לסירה לפני סיום העונה. זו הבטחה שקפטן לי אמר שהוא קיים.

"אני לא יכול להגיד לך כמה זה קשה," הודה קפטן לי. "זה בדיוק כמו ריקנות שמעולם לא הכרתי. אני אשים את העבודה; אני אתמודד עם הכאב. אני הולך לחזור ולסיים את מה שהתחלתי".

"זו ההחלטה הנכונה," הסביר לי במהלך וידוי מרגש. "אני כבר לא ונכס, אני אחריות עכשיו עבור הצוות. אני הולך לעצור אותם וזה כואב, זה חותך אותי עד היסוד”.

"הבטחתי לצוות לפני שעזבתי שאחזור לפני שהם יסיימו, לפני שהעונה תיגמר, ואעלה על הסיפון לבד ללא סיוע", אמר קפטן לי אֲנָשִׁים. "אני שמח לומר שהצלחתי לקיים את ההבטחה".

אבל השאלה שחשבה לכולם הייתה, "מי יחליף את קפטן לי?"

התשובה? מתחת לסיפון ים תיכונישל קפטן סנדי פיהוק, שהיתה יותר ממוכנה להציע לה סיוע לאחר שנודע על מצבה של חברתה משכבר הימים. קפטן סנדי שיבח את קפטן לי על שידע מתי לסגת ולתעדף את עצמו לפני הגאווה שלו.

"קפטן לי ואני חוזרים הרבה אחורה," ה מתחת לסיפון מד הסביר הקפטן. "אז, כששמעתי על המצב של קפטן לי, הרגשתי נורא. מי רוצה לעזוב כי אתה לא יכול לעשות את זה פיזית?"

סנדי הודתה ש"אף פעם לא קל" להשתלט על קפטן אחר, אבל העדיפות העיקרית שלה הייתה להבטיח ש"קפטן לי ירגיש נתמך".

קפטן לי אומר שהוא מרגיש את התמיכה הזו, והוא שיבח את סנדי על שעשתה לו "מוצק" למרות "המצב הקשה" שהוא אומר שהכניס אותה אליו.

"אתה משתלט על הסירה של מישהו אחר ו [somebody] הצוות של אחר. זה מספיק קשה עד כמה שזה – עכשיו הוסף על זה את העובדה שאתה גם מצלם תוכנית טלוויזיה והבאת אותי לכאן אומר, 'אגב, אולי אחזור ואולי לא. זה פתוח, אבל אני אעשה כמיטב יכולתי!' אני מזהה כמה זה קשה".

למרות כל התמיכה והנכונות שלה לעלות על הצלחת כשקוראים לה, קפטן לי אומר שהוא "חייב לה בגדול על זה".

"הצעידה שלה קדימה ולקחת על עצמה את זה אומר עליה הרבה", סיכם.

מתחת לסיפון עונה 10 משודרת כעת בערבי שני ב-20:00 EST ב-Bravo.

קישור מקור