קפטן לי קורא לקפטן סנדי על קמיל

קרדיט: בראבו

קפטן לי רוסבך קרא קפטן סנדי פיהוק על שלא הודיע ​​לו קמיל לאמבמפטר, והוא הצביע על חוסר "נוהל" ו"כבוד". בן ה-73 נאלץ לעזוב את הסירה מסיבות בריאותיות מוקדם יותר בעונה, וסנדי הסכימה להיכנס לתפקיד הקפטן הזמני.

זמן קצר אחרי שלו מתחת לסיפון העזיבה, קמיל הפכה לבעיה עבור חברי צוות רבים, והיא הואשמה בכך שלא משכה את משקלה. בפרק האחרון, סנדי פיטרה את קמיל לאחר פרייזר אולנדר הציע שאין אפשרות אחרת.

כשהפרק שודר, קפטן לי לקח את זה טוויטר לחשוף את אכזבתו.

"אז גיליתי אחרי העובדה שהיא פיטרה את אחד מהצוות שלי, לא לפני כן. בסדר?" הוא כתב.

הוא הבהיר שהוא לא רוצה שסנדי תבקש "רשות", אבל הוא הלוואי שהיא תיתן "שיחה מהירה", שלדעתו היא "נימוסים טובים".

לאחר מכן הכוכב הגיב למשתמש @hutton112329, שהציע שהוא היה צריך לטפל בבעיות שלו עם קפטן סנדי "באופן פרטי" ולא במדיה החברתית.

"היא עשתה את זה בטלוויזיה מול כמה אנשים בלי להתייעץ איתי," קפטן מחא כפיים. "זה לא נשמע לי מאוד פרטי בכלל." מאוחר יותר הוא שיתף ש"התרשמות" הייתה "מכבדת".

לי גם גילה מה הוא היה עושה בנעליה של סנדי.

"לו הייתי מחליף את קפטן סנדי על הסירה שלה באופן זמני והרגשתי צורך לפטר את אחד מאנשי הצוות שלה, הייתי מתקשר אליה קודם כדי להודיע ​​לה מה אני עושה ולמה. אני מסכים עם ההחלטה שלה, רק לא איך היא עשתה את זה", אמר, לפני שהציע לסנדי "חסר נוהל" ו"כבוד".

למרות חששותיו של לי בנוגע לאופן שבו הודיעו לו, מעריצים רבים התרגשו מההחלטה של ​​סנדי לפטר את קמיל, שנראה כי לא מכבדת כל אחד מדמויות הסמכות שלה.

מתחת לסיפון עונה 10 משודרת כעת בערבי שני ב-20:00 EST ב-Bravo.קישור מקור