קפטן סנדי וזמרת הגוספל ליאה ריי מדברים מול תגובה נגדית

לאורך הקריירה שלה, קפטן סנדי פיהוק נתקלה בפיראטים, בסערות אלימות וברגשות הסוערים של הצוות שלה. אבל בכל מסע של המועמד לאמי מתחת לסיפון ים תיכונימקצוען הסופר-יאכט נשאר רגוע ובשליטה ללא קשר לאתגר.

אף על פי שמצלמות לכדו את חייה בראש ההגה, ממריאים על פני המים הכחולים, הצופים פחות מכירים את העולם שלה מחוץ למסך – אותו היא חולקת עם זמרת הגוספל הבינלאומית לאה ריי.

מדבר עם ערכת ריאליטישני הכוכבים הזכירו הומופוביה בקריירה שלהם, חשפו איך זה 'לצאת' כזוג, והקניטו את הפודקאסט החדש שלהם, המופע של קפטן סנדי ולאה ריי.

לגבי הניסיון שלה עם הומופוביה, קפטן סנדי שיתפה, "הרגשתי שאני לא יכולה להיות אני ולא יקבלו אותי כי לא הייתה לי קבלה עצמית. כשהתפכחתי, סוף סוף קיבלתי את מי שאני והלכתי[ed] בחופשיות לאורך החיים, בלי להרגיש הומופובית יותר."

"נהגתי לשתות ולעשות סמים כדי להרגיש בטוח במי שאני. לא יותר," אמר הקפטן. "פיכחון זה סקסי."

בת זוגה לאה, שהובילה פולחן בכנסיות הגדולות במדינה, עמדה בפני התרחקות כאשר "יצאה עם סנדי לאחר התגרשה [her] בעל אחרי 20 שנה."

"הקריירה שלי הסתיימה בן לילה", הסביר אמן הגוספל. "לא יכולתי יותר לשיר על במות הכנסייה. אפילו היו לי אנשים שחשבתי שהם חברים שלי, בעלי תחנות רדיו נוצריות, כתבו לי ואומרים שאבא שלי מת מקוביד בגלל החטא שלי [of] להיות עם אותו מין."

"חווית היציאה" של לאה הייתה בעיקרה דרך הצהובונים. "סנדי ואני עשינו מאמר על האהבה שלנו וזה עבר ברחבי האינטרנט", היא שיתפה. "הצהובונים סימנו [me] 'זמרת הגוספל הפכה לסבית'… איבדתי חברים קרובים שאמרו שמכרתי את נשמתי לשטן."

כשקפטן סנדי יצא לעמיתים לעבודה, גם היא התמודדה עם קושי. "היה קשה לצאת. ממש לא דיברתי על זה, נתתי להם להבין את זה. אני לא בטוח למה עשיתי את זה", אמר הקפטן. "במבט לאחור אני חושב שאולי רק רציתי [not to] צריך להגן על מי שהייתי ועל מי שאהבתי. עכשיו לא אכפת לי מה אנשים חושבים".

העצה הטובה ביותר שלהם להתגבר על הומופוביה? "לימדו אותי שאם נוח לי [with] מי שהייתי… [then] האנשים סביבי יהיו נוחים", אמר הקפטן. עבור לאה, הכלי החזק ביותר הוא "להגיב באהבה".

למרות שקפטן סנדי מעולם לא הרגישה שהיא זקוקה ל"ברית", הכוכבת קראה לחברה בריאן כמקור תמיכה, במיוחד כאשר אביה מת. "אתה מגלה מי החברים שלך בזמנים הקשים", הוסיפה.

באשר ללאה, בעלי בריתה הגדולים היו הוריה. "אבא שלי לא הסכים עם אותו מין, אבל הוא הראה לי את סוג האהבה שכל ילד צריך לחוות", אמר הזמר. "אמא שלי תמיד עמדה לצידי וממשיכה לעשות זאת".

האם הכוכבים אי פעם רצו לעזוב את הקריירה שלהם?

עבור לאה, התשובה היא "לעולם לא", אבל קפטן סנדי שיתף, "כשאמא שלי מתה והייתי בברצלונה, הבנתי שרוב חיי ביליתי על הסיפון. [even during] חגים, ופספסתי את המשפחה. הייתי צעיר והחיים בים גרמו לי לקרקע ולקרוא לי בחזרה".

בהתייחסו לפודקאסט החדש שלהם, שהושק ב-1 בנובמבר, חשף הקפטן, "זה גולמי ואמיתי… זה לכולם, ולאה ואני רוצים לשנות חיים." היא תיארה את התוכנית כפודקאסט "תן תן", במקום "תן קח".

"אנחנו רוצים שכולם ירגישו מיוחדים ויישמעו. כאילו מישהו מקשיב להם", היא המשיכה. "אנחנו רוצים להראות לאנשים מי לאה ואני כזוג חד מיני, לא רק מה שהם רואים בטלוויזיה שלי… ללאה הייתה קריירת גוספל ענקית לפניי ובאמת לקחה את קפיצת המידה האמונה כדי לבחור לאהוב אותי".

לאה הוסיפה, "זה הכל על לעשות את הדבר הנכון הבא בחיים. כולם רואים בסנדי כקפטן בתחתית הסיפון, אבל זו רק הצצה. בפודקאסט הזה תראו אותה בחיי היומיום שלה, אנחנו גם גולמיים ואמיתיים וגם אותנטיים ואני נרגש שכולם יכירו אותנו בנפרד וכשותפים”.

המופע של קפטן סנדי ולאה ריי זמין כעת ב-YouTube, Apple Podcasts, Spotify, Stitcher ו-Google Podcasts.

למידע נוסף על לאה, בקר leahraemusic.com או האזינו לשירים שלה באפל מיוזיק, אמזון וספוטיפיי תחת לאה שיפר או לאה ריי. ב-17 בדצמבר, קפטן סנדי יארח את הקונצרט "חג המולד באהבה" של לאה במיאמי, פלורידה. הכרטיסים מוצעים כעת למכירה דרך Ticketmaster.com.

קישור מקור