קפטן סנדי מפטר את קמיל לאמב בגלל התנהגות

קרדיט: לורן באסט/בראבו

זה סוף השורה עבור מתחת לסיפון כוכב קמיל טלה.

בפרק האחרון של תוכנית המצליחה בראבו, קמיל סוף סוף דחפה את התבשיל הראשי פרייזר אולנדר וקפטן מחליף חוֹלִי לְפַהֵק לגבול. לאחר שנלחם בעקביות עם כוכב שותף אליסה האמברכשלא ביצעה את עבודתה כראוי, והעליבה את קפטן סנדי מאחורי גבה, התבשיל/הסיפון פוטר באופן לא מפתיע.

לאחר עימותים מרובים עם פרייזר בגלל מוסר העבודה שלה, בפרק של יום שני בערב ראה פרייזר שוב קראה לקמיל על כך שלא עשתה את עבודתה.

"אני לא יודע עוד כמה הזדמנויות אני יכול לתת," אמר פרייזר בכתב הוידוי שלו. "יש לי תקווה באנשים, ואף אחד לא האמין בי, מעולם, והפכתי את הדברים לעצמי. אז אני מרגיש שאני יכול לראות קצת מזה אצל כולם. אז אני תמיד אתן הזדמנות נוספת".

עם זאת, טוב ליבו אזל לאחר שתפס את קמיל שותה בעבודה – רק 24 שעות לפני שהצ'רטר הבא של הצוות היה אמור להתחיל ולפני שהספינה התהפכה כראוי.

"את לא שותה בעבודה, קמיל," נזף פרייזר. "קדימה, מותק, זה לא חג. מְגוּחָך."

בהמשך לכתב הוידוי שלו, פרייזר הסביר כיצד התנהגותה הרשלנית והמוטיבציה החסרה של קמיל אישרו את החלטתו להביא את הנושא לקפטן סנדי.

"לראות את קמיל יוצאת עם כוס שמפניה בגודל ליטר", הוא אמר. "[It] רק מראה שאין באמת אכפתיות או נכונות לעשות את העבודה. אם הם לא יכולים למלא תפקיד בתמיכה בתמונה הרחבה יותר, אז אין להם תפקיד בנושא דוד הקדוש."

לאחר ששמע על הפעלול האחרון של קמיל, קפטן סנדי הצהיר, "בשבילי, נמאס לי לשמוע על קמיל. היא המכנה המשותף בכל זה. ילדה נהדרת, אישיות נהדרת, אבל יחד עם זאת, אנחנו צריכים לעשות מה שטוב לסירה".

הפרק הסתיים בקפטן סנדי שאמר לקמיל המומה, "זה לא קל עבורי. אני נותן לך ללכת הבוקר."

הצופים יזכו לראות את שאר הנשורת בפרק של השבוע הבא של מתחת לסיפוןהמשודר ביום שני בערב בשעה 20:00 EST ב-Bravo.

קישור מקור