קפטן סנדי פונה לאורחת קייל מנשקת

בטריילר העונה השביעית של מתחת לסיפון ים תיכוני, קייל וילג'ון לכאורה מנשק אורח צ'רטר. למרות שזה לא-נו ענק בעולם היאכטות, זה לא ההפרה הראשונה לְהַלָן Deck Med.

בעונה השנייה, האנה פרייר התלהבתי עם אורח צ'רטר בשם ג'ייסון זיגלר. האופי המדויק של המפגש ביניהם היה בגדר תעלומה, אם כי האנה דנה בנשיקה הקצרה שלהם.

בראיון עם Us Weekly, קפטן סנדי פיהוק פתח את דעתו על ההתלהבות הפוטנציאלית של קייל. "בואו לא נשכח עונות אחורה כשזה קרה עם חבר צוות אחר. אתה פשוט לא רוצה לחצות את הגבול הזה. בעולם התאגידים, זה לא קורה", אמרה סנדי.

מותרים חיבורים לאחר הטיול הסתיים – לא במהלך. "מה שהם עושים ברגע שהם יורדים מהכלי בחייהם האישיים זו ההחלטה האישית שלהם. אז, אם הם רוצים להתחבר ללקוחות לאחר שהחתימו אותם מהספינה, לכו על זה", אמר הקפטן. "הכל עוסק באהבה. מצאתי אהבה. אני רוצה שלכולם תהיה אהבה, אבל אתה לא יכול לעשות את זה במסגרת מקצועית".

העונה השביעית תכלול צוות שחקנים חדש, כולל תבשיל ראשי נטשה וובשף דיוויד ווייטובוסון רייגן טיילר. במהלך הראיון, קפטן סנדי התייחס לדרמה עם רייגן.

"לא היו לי שני אנשי צוות, אז כמובן אני הולך לשים לב יותר כשאני לומד את הסירה. יחד עם זאת, לא ידעתי על עישון רייגן בזמן ג'ייסון [Gaskell] עבד", אמרה. "הרגשתי כאילו הרושם הראשוני עבורי הוא, 'היי, הם יכולים לקבל שלטון חופשי. בוא נראה מה הם יכולים לעשות'. כאילו, אני לא מתכוון לעמוד מעליהם, אבל לא הייתי יושב על הגשר בידיעה שהם יורדים אנשי צוות ולא מחלצים אותם".

בן 57 הוסיף, "לפעמים אתה צריך להיות בפנים וללכלך את הידיים שלך. בגלל זה אני רוצה [my team] להרגיש נתמכת כי יש לי ציפיות גבוהות".

סנדי התייחסה גם לאתגרים של העונה השביעית. "אני נכנס עם גישה של 'זה חדש'. תהיה לנו עקומת למידה גדולה", אמר הכוכב. "הייתי צריך ללמוד שמייצבי הסירה נכבים לעתים קרובות וזה קורה. אז בשבילי, [my focus] היה [to] למד את הסירה, תסמוך על הצוות, ואז תבין את דפוסי מזג האוויר ואת מלטה".

מכשול נוסף עבור סנדי היה הצוות החדש לאחר טלטלה לאחרונה בגבס. "אני אוהב לתת לאנשים הזדמנויות חדשות. אז כן, כמובן, כשאתה בלחץ, הדברים לא ממש מסתדרים לך כי לצוות אולי אין את הניסיון שהם אומרים שיש להם", אמרה סנדי.

הקפטן הסביר, "אני מעדיף צוות עבר שיש לו ניסיון שעבד איתי בסביבה מושלמת. עם זאת, זה יהיה [selfish] מצדי כי אני לא נותן הזדמנויות לאנשים אחרים. מישהו נתן לי הזדמנות, אז אני אוהב לערבב את החדש עם הישן. איזון יפה".

עונה שביעית של מתחת לסיפון ים תיכוני הוקרן בבכורה ב-11 ביולי ב-Bravo.

קישור מקור