קרוליין ברוקס של RHODubai מציעה עדכונים עם שרה ונינה

שמפנייה. טוסטים. שמלות לבנות. צורח.

במסיבת אירוסין אלגנטית, קרוליין ברוקס ו שרה אל מדאני הייתה מריבה מילולית. בעיצומה של המריבה ביניהם, ברוקס (שאולי זכה להגשה מופרזת) הגיעה לנקודה של צעקות, מה שמשך את תשומת לב האורחים.

המחלוקת ביניהם החלה ביום קודם, כאשר שרה רמזה שברוקס צריכה להיות "קרובה יותר" לבנה. לדברי ברוקס, שרה פגעה בכישורי ההורות שלה – למרות שמעצב האופנה הכחיש זאת.

בראיון עם E! חֲדָשׁוֹתברוקס פתח על הקרב, וחשף פרטים נוספים מאחורי הסיפור.

"אני מתחרט על זה כל כך בגלל שהייתי שיכור," אמר ברוקס. "לו הייתי מפוכח, אני חושב שהיינו יכולים לנהל שיחה רגועה יותר. אבל בגלל שהייתי שיכור ואז היא אמרה כמה דברים שבוודאי הרגיזו אותי – 'תורידי את זה ותהיי את האמיתית' – אני כאילו, 'וואו ילדה!' כי בשבילי אתה לא מתנהג כמו אתה האמיתי."

"היא ידעה שאני שיכור, מה שהיא הייתה צריכה לעשות זה כנראה פשוט ללכת משם", הוסיף ברוקס. "בגלל שצפיתי בזה, אפילו לא הצלחתי להבין את עצמי. הייתי כאילו אני צריך כתוביות. אפילו לא הצלחתי להבין מה אני אומר. זה היה כמו סלו-מו והתכווצתי".

ברוקס תיארה את הקרב כ"מאוד אינטנסיבי", והיא צייצה, "אני [didn’t] תתפכח יותר!" היא המשיכה ואמרה, "זה מצב קשה. המצב לא היה טוב. לוקח זמן לרפא דברים כאלה".

נינה עלי (שגם צעקו עליה) החמיר את המצב כשאמרה לשרה שברוקס נסער. על פי הראיון של ברוקס, לעומת זאת, יש אלמנט נסתר בסיפור.

"צעקתי על נינה ואני כל כך מתחרט על זה", אמר ברוקס. "אנחנו כל כך קרובים עכשיו. אני כל כך מתחרט על זה כי מה שלא ידעתי אז, אני יודע עכשיו. ואתה תצטרך לחכות כדי לגלות מה זה אומר. הכעס שלי הופנה אל האדם הלא נכון כי האכילו אותי בשקרים. ממש לפני שהגעתי לשם האכילו אותי בשקרים. נדחפתי לכיוון הזה בלי לדעת שהאדם שדחף אותי לכיוון הזה הוא האשם בפועל. הם אלה שעשו את זה".

למרבה המזל, ברוקס גם עבדה למרות המחלוקות שלה עם שרה. "אני, שרה, קרוליין [Stanbury] ונינה הן [now] כמו החברים הכי טובים. אנחנו כל כך קרובים", היא הביעה. "אם [Sara] אמרה לי את מה שהיא אמרה לי אז היום, לעולם לא הייתי לוקח את זה לא נכון. אני יודע מי היא עכשיו. אני יודע מה הכוונות שלה, מי האישה הזו. אני יודע שהילד שלה היה בבית שלי ושיחק עם הבן שלי וחבריהם. עכשיו אנחנו חברים".

אשת העסקים המשיכה, "שרה, אם תשאל אותה, היא לעולם לא הייתה אומרת את זה אם הייתה יכולה לחזור. לכולם יש חרטות. היא מתחרטת על זה כי אתה לא מדבר על הורות של אנשים. עכשיו שזה קרה לה כמה פעמים, עכשיו כשהיא על במה ציבורית שבה אנשים יכולים לדבר, זה לא מרגיש טוב נכון?"

כעת שואלים הצופים: מי 'האשם בפועל?' אם בן ה-36 נמצא כעת ביחסים טובים עם נינה, שרה וסטנברי – כפי שהיא טוענת – הם כנראה לא ברשימת החשודים. בתהליך החיסול, האפשרויות היחידות הן שאנל אייאן ו לסה מילאנו.

מה בדיוק ירד – ומתי יתגלה הסוד?

עקרות הבית האמיתיות של דובאי עונה ראשונה משודרת בימי רביעי ב-21:00 ב-Bravo.

קישור מקור