קרוליין מנזו חושפת שהיא התבקשה לחזור ל-RHONJ

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

קרוליין מנזו לא שולל את האפשרות לחזור לבראבו לעונה עתידית של עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי.

למרות שקרוליין, שעזבה את התוכנית ב-2013 לאחר עונה חמישית, דחתה לאחרונה הצעה לחזור על תפקידה במשרה מלאה, היא הודתה בראיון שנערך לאחרונה שהיא לא מתנגדת לרעיון לפני ששיתפה את מחשבותיה על דולורס קטניהתפקידה המתמשך בסדרה וגולש על חיי סבתא.

"זה צריך להיות התרחיש הנכון," הסבירה קרוליין בסדר! מגזין תוך כדי השתתפות ב-BravoCon בחודש שעבר. "נשאלתי בחזרה בעונה האחרונה, אבל סירבתי. אני בנקודה בחיי שאני עושה דברים שמשמחים אותי. אם אני לא מרוצה, אני לא אעשה את זה. אני לא מתכוון לשים את עצמי במצב הזה".

"לעולם אל תגיד לעולם לא – אבל זה לא על הרדאר שלי," היא הוסיפה.

בעוד שקרוליין לא צופה חזרה בנקודת זמן זו, היא אוהבת שדולורס המשיכה להופיע בתוכנית מאז העונה השביעית.

"רציתי מדולורס [season one]", חשפה קרוליין. "הציעו לה [season one], אבל היא דחתה את זה. הייתי חיילת גדולה בשבילה לנסות ולהתקדם [the show]."

"[And] כשהיא חזרה, היא ידעה בדיוק מהי המשוואה", היא המשיכה. "היא הייתה בכמה פרקים בעבר. היא הבינה את העבודה והיא הבינה את המסע".

כפי ש RHONJ מעריצים כנראה ראו, מספר חברי צוות מהתוכנית דיברו על חזרתה הפוטנציאלית של קרוליין לתוכנית, עם תרזה ג'ודיצה מספרים קרלוס קינג בחודש שעבר שהיא תשמח שהגברות המקוריות יחזרו.

"אני אשמח לראשון, איך שהתחלנו, את העונה הראשונה ואת העונה השנייה", היא שיתפה.

ובזמן ששוחחה עם עמוד שש בספטמבר, דולורס אמרה שהיא "תשמח לעשות [RHONJ] עם קרוליין כי מעריצים אוהבים מערכות יחסים כנות ואורגניות – וזה משהו שיש לנו". אמר הכוכב.

בינתיים, קרוליין מתמקדת בתפקידה כסבתא לבת לורן מנזוהבת בת ה-5, מרשה אנה סקאליה.

"היא אהבת חיי!" קרוליין אמרה בסדר!. "הייתי קופץ מול רכבת בשביל הילד הזה. היא האור הבהיר ביותר בעולם שלנו ופשוט כל כך מיוחדת בכל כך הרבה מובנים. באמת פגענו בקופה".

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 צפויה להתחיל לשידור בבראבו בתחילת 2023.

קישור מקור