קרוליין סטנברי מוחאת כפיים לקייל ריצ'רדס, מדליפת את ה-DM שלה

קרדיט: IPA/INSTARimages, Shutterstock/KathyHutchins

קרוליין סטנברי קובע את השיא ישר לאחר שהואשם בהשאלה קייל ריצ'רדסז'קט ונופל כדי להחזיר אותו.

אחרי שראיתי שה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חבר צוות אמר אנדי כהן על מפגש שבו היא השאילה לקרוליין ז'קט ו"לא קיבלה אותו ממנה בחזרה" ב צפו במה שקורה בשידור חיה עקרות בית אמיתיות של דובאי הכוכבת פנתה לעמוד הטוויטר שלה, שם היא הדליפה DM שקייל שלח לה לאחר התוכנית.

"המממ [Kyle Richards] בבקשה תבהיר שהייתי צריך לשאול את הז'קט שלך מכיוון שהשמלה שלי הייתה שקוף אמרתי לך שאהבתי אותו אמרת שזה מהחנות שלך שקניתי אותו", כתבה קרוליין בציוצים הראשון מבין שניים, כולל צילום מסך של מאמר על RHOBH טענותיה של חבר השחקנים נגדה.

ואז, בציוץ שני, קרוליין שיתפה את מה שקייל שלח לה ב-DM.

"היי, רק רציתי להודיע ​​לך אתמול בלילה שאלו אותי עליך ועל התוכנית של דובאי ואמרתי משהו על כך שהשאלת את הז'קט שלי [and] לא רוצה להחזיר את זה (כי כל כך אהבת את זה) אבל אני יודע שהחזרת את זה [and] בסופו של דבר קניתי אחד. בכל מקרה, התוכנית עוברת כל כך מהר שאף פעם לא הגיע הזמן להסביר הכל. בהצלחה בהופעה!" קייל כתב.

"תודה [Kyle Richards]!" קרוליין כתבתי בכיתוב הציוץ שלה, המאשרת שהז'קט "נקנה ושולם מהחנות שלה".

קרוליין כללה גם את תגובתה לקייל, שחשפה שהיא "תויגה הרבה" מאז WWHL הפרק שודר.

RHODubai קרוליין סטנברי מדלפות DM של קייל ריצ'רדס מסבירה ערבוב ז'קט

בחדשות אחרות של קרוליין סטנברי, ה RHODubai הכוכב פתח לאחרונה לגבי החזרה לבראבו שנים לאחר שכיכב גבירותיי לונדון.

"אני ממש מתרגשת לחזור לבראבו אחרי כל השנים האלה… רק בגלל שאני חושבת שעשיתי מפנה כזה בחיי, בגיל הזה, אני רוצה שאנשים יראו מה באמת אפשרי", אמרה קרוליין ל-Bravo's המנה היומית. "הפגנתי את החיים הכי טובים שלי."

באשר לאופן שבו שתי התוכניות שונות, קרוליין אמרה שהיא "בזמן אחר [her] החיים" והוא מוקף ב"קבוצה טובה יותר של נשים".

"אני ממש ממש מתרגש. אני מאושרת להיות עקרת בית," היא המשיכה. "עקרות בית הוא חלק כל כך גדול מבראבו שאני לא באמת יכול לדמיין שום תוכנית אחרת של בראבו שאשתתף בה… אני לא באמת יכול לראות את עצמי בו מתחת לסיפוןהאם אתה יכול?"

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo, ואחריה העונה הראשונה של עקרות הבית האמיתיות של דובאי ב-9/8c.קישור מקור