קרוליין סטנברי נותנת עדכון חדש על הריון

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

עקרות הבית האמיתיות של דובאי כוכב קרוליין סטנברי ובעלה, סרג'יו קרלו, עדיין מתכננים להביא ילד משותף. רק עדיין לא.

בזמן שהשתתפה בפתיחה של מלון אטלנטיס דה רויאל בדובאי בסוף השבוע, קרוליין חשפה שבעוד שהיא ובעלה לשעבר מקצוען הכדורגל התקשו להרות, כעת יש להם בשמחה עובר בר קיימא ובריא מוכן להשתלה באמצעות IVF.

"יש לנו עובר תינוק קטן על קרח," אמרה קרוליין עמוד שישי.

בת ה-46 המשיכה והסבירה שהיא וסרג'יו, בן 28, רק מחכים שהשיפוצים בביתם יסתיימו ושהמשפחה המשולבת שלהם תתיישב לפני שהם יוצאים למסע ההיריון שלהם.

לקרוליין שלושה ילדים מנישואיה הקודמים ל Cem חביבבת בשם יסמין, 16, והבנים התאומים זאק ואהרון, 12. זה יהיה הילד הראשון שלה עם סרג'יו.

RHODubai מעריצים עקבו מקרוב אחר מערכת היחסים של קרוליין וסרג'יו, שכן פער הגילאים של בני הזוג קרוב ל-20 שנה היה נושא חם לאורך עונת הבכורה של הזכיינית שבסיסה באיחוד האמירויות. הכוכבים של קרוליין שאנל עיאן ו לסה מילאנו התמודדה במיוחד עם הגילאים השונים של בני הזוג.

בעבר, שאנל ולזה קראו לנישואיה של קרוליין לסרג'יו כ"נישואי נוחות". לסה הטיחה במפורש את סרג'יו על כך שכינה את קו אופנת ההיריון שלה בפוסט מרתק, וטענה שהוא יהיה זה שילבש אותם ונשא ילד במערכת היחסים שלו עם קרוליין.

קרוליין הגנה בתוקף על החלטתה להתחתן ולהרחיב את משפחתה עם סרג'יו. בני הזוג קשרו את הקשר בדצמבר 2021.

"אני חושבת שזה באמת עצוב שאנשים חושבים שבחור צעיר לא יכול להתאהב באישה מבוגרת, שזה חייב להיות מזויף, וזה חייב להיות משהו אחר", אמרה לדף שש ביוני 2022.

כפי שדיווחנו בעבר, קרוליין אמרה שהיא בסדר עם זה שהיא לא נשואה, אבל הוסיפה שזה "אצילי" להינשא וזו דרך עבורה "לאמת" את מערכת היחסים שלה ושל סרג'יו.

"בדעתי, לא היו לי נישואים. אני בסדר. אני בסדר,” קבעה קרוליין במבט הראשון של RHODubaiהבכורה של. "[But] כל כך הרבה אנשים חושבים שהוא ילד צעצוע, אתה יודע למה אני מתכוון? אז, אני חושב בשבילו, כדי לאמת את עצמו – 'אני אדם ראוי, אני לא ילד הצעצוע שלה…' אני חושב שזה באמת אצילי מצידו."

קישור מקור