קרוליין סטנסברי טורחת ב-RHODubai Costars, מגינה על נישואים

קרדיט: IPA/INSTARimages, אינסטגרם

עקרות הבית האמיתיות של דובאי אפילו לא הופיע לראשונה עדיין, אבל דרמה כבר באופק דובאי כחבר צוות ו גבירותיי לונדון אלום קרוליין סטנברי הוא כבר בפיוד עם כוכבים שותפים שאנל אייאן (מי מעדיפה לקרוא בשם המשפחה שלה) ו לסה מילאנו לאחר שהצמד תייג אותה כ"נחש".

מדבר אל בידור הערב, קרוליין אומרת שהיא השתנתה, והצהירה, "שיניתי עיר. שיניתי בן אדם. שיניתי את החיים. היו לי שלושה שלמים… מה זה? כאילו, 180? אני פשוט אדם אחר. כולם אומרים שאני יותר נחמדה, תאמינו או לא. אולי לא חבריי לקבוצה…"

כל המצב התחיל כשקרוליין פרסמה את הטריילר לקידום מכירות עבור עקרות הבית האמיתיות של דובאי לחשבון האינסטגרם שלה וכיתוב אותו, "תמיד יהיו נחשים במדבר, חוץ מהנשים האלה…"

וככל הנראה, זה לא נעלם מעיניו או התאים לעין ולזה, שנכנסו לחשבונות המדיה החברתית שלהם כדי להשמיע את דמותה ונישואיה של קרוליין. והם לא היו חיוביים.

לסה עלה לטוויטר ופרסם, "צריך נחש כדי להכיר נחש", ואחריו אימוג'י נחש. עיאן הגיב על כך כתמיכה ואמר, "תמיד הנחשים הכי גדולים ששורשים הכי חזק! הניבים שלה חתכו עמוק 😏."

אייאן לקחה את זה צעד קדימה, המשיכה לצייץ (ואחר כך למחוק) על כמה נחש היא חושבת שקרוליין באמת.

איאן פרסם, "היא בהחלט הנחש במדבר, קרוליין סטנברי, שנושך חזק", ו"אני כועס עלייייייייייייייייייייי. " לאחר מכן היא המשיכה ואמרה, "היא מחליקה, היא מחליקה מסביב. אני חושב שזה רק בגלל ההערה שהיא פרסמה, ואני מסוג האנשים שפשוט אומרים את מה שבראש שלי ואני פשוט הולך על זה לפעמים אפילו בלי לחשוב בבהירות. אז אני רק אומר איך אני מרגיש כרגע".

עם זאת, נראה שקרוליין לא מבינה איך היא הגיעה להיות הנבל בקשת הזו.

"אני לא יודעת למה קראו לי נחש, למען האמת," ירתה קרוליין. "אני מרגיש שלקחתי מהם די הרבה במהלך הזמן הארוך ככל שיהיה. ואולי עכשיו פשוט החלטתי שאני לא אקח את זה יותר והם לא אוהבים את זה. אני מאוד שמח בקבוצת החברים שלי, ויש לי קשר חזק מאוד עם הנשים האחרות. ואני חושב שבאיזשהו שלב אתה צריך להגיד, 'די!' וכשאת שומעת דברים על בעלך, על העבודה שלך, על זה, על זה שלך, אני תוהה, מי הנחש?"

אם כבר מדברים על בעלה, ה RHODubai כוכבים גם העירו הערות על פער הגילאים של כמעט 20 שנה בין בני הזוג, שאלו עד כמה הנישואים שלהם באמת אמיתיים וכינו אותם "נוחות".

קרוליין הגיבה להאשמות הללו באומרו, "פיהוק. אני איתו שלוש שנים. אני לא יודע כמה נוח, כשהוא גר באמריקה, לעבור מעבר [the world] כשאתה לא מכיר אף אחד. והוא גר עם המשפחה שלי. המשפחה שלי אוהבת אותו, אנחנו אוהבים אותו. ואני חושב שכשאתה מכיר אותנו אתה מבין אותנו".

ובכל זאת, קרוליין טוענת שהיא אפילו לא הרגישה צורך להתחתן, אלא בעלה, כוכב הכדורגל הספרדי. סרג'יו קרולו, היה זה שרצה להינשא כחוק. קרוליין מתייחסת אליו כמאהב הדמות המצוירת אהבה פפה לה פיו, והיא אומרת שהוא פשוט רומנטי במיוחד.

"בדעתי, לא היו לי נישואים. אני בסדר. אני בסדר", קבעה קרוליין במבט הראשון של הבכורה. "[But] כל כך הרבה אנשים חושבים שהוא ילד צעצוע, אתה יודע למה אני מתכוון? אז אני חושב בשבילו, כדי לאמת את עצמו – 'אני אדם ראוי, אני לא ילד הצעצוע שלה…' אני חושב שזה באמת אצילי מצידו."

היא המשיכה והוסיפה, "אני לא יודעת אם אי פעם ראית את הסרט המצויר הזה, פפה לה פיו? הוא פפה לה פיו. ואני תמיד הראשון ללכת, 'תן לי דקה'. תן לי שניה.' אבל אני מתעורר ככה כשאין מצלמות, אני הולך לישון ככה. אני כמו, 'בבקשה, חזור לעזאזל'. אבל הוא לא יכול וזה מאוד מתוק וזה חביב. ולמה אנחנו כחברה מנסים להרוס את זה ממנו?"

קרוליין סיכמה ואמרה שאם אינך מרוצה מהחיים שאתה חי כעת, אז "זוז!"

"אם אתה לא אוהב את המקום שבו אתה נמצא, זוז! לקחתי הזדמנות. עברתי למזרח התיכון. פגשתי את גבר חלומותיי. אני מאוד שמח. הוא לא נראה אולי כמו שכולכם מרגישים בנוח עם מראהו, אבל אנחנו שמחים”.

עקרות הבית האמיתיות של דובאי בכורה ביום רביעי בערב, 1 ביוני, בשעה 21:00 EST בבראבו.

קישור מקור