קרוליין רוצה "להפיל את הש*ט" מתוך תרזה ג'ודיס באופן מילולי

קרדיט: WENN/Alamy, Instarimages

בעבר הקרוב, תרזה ג'ודיצה רמז לזה קרוליין מנזו – הקולגה לשעבר שלה על עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי – דיבר עליה בפני הממשלה הפדרלית. בשנת 2014, תרזה נידונה ל-15 חודשי מאסר לאחר שהודתה באשמה בקשירת קשר לביצוע הונאה.

קרוליין, למרבה הצער, היא לא הנמסיס היחידה שלה. על העונה האחרונה של RHONJתרזה נאבקה ברבים מעמיתיה, שקראו לה על התנהגות פוגענית, כולל השחתת הגוף לכאורה של מרגרט ג'וזפס.

כעת, נראה שקרוליין מוכנה לחזור לשדה הקרב.

"אני פשוט אפרסם את זה כי אני פשוט לא מזדהה… הייתי נהנה מאוד, מעריצים, קהילה, להיכנס ופשוט להרוס את זה [Teresa] מילולית ופשוט לשים אותה במקומה", חשפה קרוליין על בנה אלבי מאנזוהפודקאסט של, אלבי היקרה.

"נמאס לי מדברים מסוימים. נמאס לי שהיא פותחת את הפה המאוד לא משכיל שלה ומשתמשת בי כנשק כדי לומר שאני זה שעמד בראש תביעת מס הכנסה… אנחנו לא האנשים האלה. כנראה שהיא [also] הזכיר אותי שוב במפגש המחודש."

לאחר מכן קרוליין פנתה ישירות לתרזה: "את יודעת מה תרזה, למה את כל כך אובססיבית אלי? אז נחש מה, אם אתה כל כך אובססיבי אליי, אני יותר מאשמח לבוא ולענות לטענתך".

המחסום היחיד שעומד בדרכה של קרוליין הוא בראבו, כנראה. "בראבו לא רוצה לשלם לי," היא אמרה. "אז נחש מה, בראבו, אתה לא מקבל את זה בחינם. אתה לא מקבל את האישה בחינם, בראבו."

בנה אלבי הסביר, "יש לך פצצות להטיל, אבל יש תגי מחיר על הפצצות האלה."

קרוליין שיתפה, "יש לי PTSD בגלל 'עקרות בית', כולנו עושות, אבל נחשו מה? לפעמים אתה צריך להכות את הבריון. אני יותר משמח ללכת להכות את הבריון. אבל אתה תעשה את זה בתנאים שלי. אתה תעשה את זה בתנאים שלי, והם לא מוכנים לעשות את זה."

הכוכב המשיך, "אני מקבל את זה כעסק. אני מבין. אני כרטיס גדול. אבל באותה מידה, אני יודע מה שווה הפרצוף הזה".

האם הרשת תענה על הדרישות של קרוליין? אם לתרזה יש מה להגיד על זה, אם לשלושה ילדים תישאר רחוק ממצלמות בראבו.קישור מקור