קרייג ונעמי חיבור כתובות בווגאס

הטריילר של העונה השמינית של קסם דרומי מתגרה בחיבור שנוי במחלוקת עם קרייג קונבר ו נעמי אולינדו. המפגש התרחש בקיץ של שנה שעברה – כשקרייג יצא פייג' דה-סורבוהחברה שלו עכשיו.

מעריצים רבים מאמינים שקרייג בגד ב בית קיץ כוכב, שנראה כאילו הוא נופל לילד בן ה-33. עם זאת, בראיון שנערך לאחרונה, קרייג חשף שזה לא היה רמאות טכנית.

"זה היה חודשים לפני [Paige and I] הפך לבלעדי", אמר E! חֲדָשׁוֹת. "לא גרנו באותה עיר וחשבנו אם אנחנו באמת רוצים את זה".

ככל הנראה, המפגש של קרייג עם נעמי גרם לו יותר קרוב לפייג'. "לראות את נעמי בווגאס היה למעשה סגירה שלא ידעתי שאני צריך", הסביר. "סוף סוף הצלחתי להיות כמו, 'אני יודע מי האדם שלי, וזה לא אתה, אבל אני מאחל לך בהצלחה'. וזה באמת העלה אותי בנתיב קדימה לדעת שאני רוצה לצאת עם פייג'.

נעמי אמרה ל-E! חדשות שהיא "ביחסים ממש טובים" עם קרייג, והיא הופתעה שהמפגש שלהם היה "כל כך גדול" קסם דרומי.

"זה היה מפוצץ קצת יותר ממה שקרייג ואני ציפינו", אמרה נעמי. היא גם "סופר שמחה" עבור קרייג ופייג': "אני חושב [Paige is] נִפלָא. ואני חושב שהם ממש התאמה טובה, או לפחות נראה שכן."

קרייג היה שמח להציג את חברתו בעונה השמינית. "הייתי רוצה להחזיק אותה [the show] יותר," אמרה הכוכבת, "אבל אני שמח שהיא זכתה לראות את העולם שממנו אנחנו באים. היא בהחלט אמרה שכולנו משוגעים".

אַחֵר קסם דרומי זוּג, שפ רוז ו טיילור אן גרין, גם יציג את מערכת היחסים שלהם בעונה השמינית. "עשינו כברת דרך," שיתף שפ עם E! חֲדָשׁוֹת. "עברו שנתיים וחצי."

העונה הקרובה, כך נראה, לא הייתה נקודת מפנה במערכת היחסים שלהם. "הרגשנו שכולם מצייצים מסביבנו – מה שקורה – אבל זה באמת יכול להפעיל לחץ מיותר על מערכת היחסים", גילה שפ. "ואז לא ממש עזרתי לסיטואציה כמה פעמים, אבל פשוט הרגשתי ממש לחוץ בתקופות מסוימות במהלך העונה על הניסיון לוודא שטיילור בסדר, שאנחנו בסדר ושאני בסדר. זה הרבה כדורים ללהטט באוויר”.

מי יהיה הזוג הראשון שיקשר את הקשר? שפ וטיילור – או קרייג ופייג'? "אני לא הולך לקלקל את זה!" אמר שפ. קרייג הגיב, "זה באוויר."

"זה יכול ללכת לשני הכיוונים," המשיך קרייג. "שנינו במקומות מאושרים שבהם אני חושב ששנינו כן רוצים להתחתן, וזו עמדה מדהימה להיות בה."

שני הגברים, כך נראה, מנסים לצמצם את הנזקים של החיבורים הקודמים שלהם. המפגש של קרייג עם נעמי הוא אולי תחום אפור, אבל מפגש האיפור האחרון של שפ עם אישה אחרת עשוי להיות קשה יותר לסלוח.

אולי החברות שלהם יתנו להם לעבור, אבל האם הצופים יהיו כל כך אדיבים?

קסם דרומי עונה שמונה הופעת בכורה ביום חמישי, 23 ביוני, בשעה 9/8c בבראבו.

קישור מקור