קרייג ושפ רוז על למה הם כמעט עוזבים את הקסם הדרומי

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

קרייג קונבר ו שפ רוז נפתחים לגבי הסתייגויות העבר שלהם. מאז תחילתו של קסם דרומישני הגברים שמרו על עמדותיהם בצוות השחקנים, והתגברו על עמיתים רבים.

ב-2013, שפ וקרייג היו אנשי חברה פרטיים, רדפו אחרי רומנים רדודים והתענגו על ימי הזוהר. כעת, תושבי צ'רלסטון הם כוכבים ידועים במערכות יחסים מחויבות.

למרבה הצער, החיים החדשים שלהם לא תמיד קלים. בראיון שנערך לאחרונה עם הרשימהקרייג ושפ גילו שהם רוצים לעזוב קסם דרומי במספר הזדמנויות.

שפ הסביר שהיו "בערך 20 פעמים במהלך העונה הזו, כשהיה כמו, 'אני לא יכול לעשות את זה שוב. אני לא יכול לעשות את זה שוב.'" קרייג הסכים, והוא טען שיש לו את אותן מחשבות כל שנה.

רומנטיקה וידידות, כך נראה, קשה להם להתמודד עם המצלמה. "כולם רוצים לקלף את הבצלים ולראות מה יש מתחת", אמר שפ. "מסתבר שכשאתה עושה את זה, זה גורם לך לבכות כי בצל גורם לך לבכות."

חברו הוסיף, "אושר, לפעמים, לא טוב לעסקים." קרייג רמז אז ליחסיו עם פייג' דה-סורבו: "אתה על הכוונת. עד כמה שזה כיף לשתף, זו עדיין תחושה פגיעה להיות במערכת יחסים במהלך 'קסם דרום'".

למה הם ממשיכים לחזור לתוכנית?

לפי קרייג, מדובר בחברות. "כשנזכה לבלות את הזמן ביחד [it’s] נהדר," הוא אמר. "הצילום באמת מפגיש אותנו".

התשובה של שפ היא אולי כנה יותר: "יש רכב שטח שחור בחוץ שייקח אותי לשדה התעופה בעוד זמן מה. אני זול מדי במציאות בשביל להיות מסוגל לעשות את זה. זה מדהים."

הכוכב המשיך, "זהו [also] להכיר את האנשים האלה, אנשים שאולי אתה אפילו באמת מעריץ, והם, מסיבה כלשהי, אוהבים את התוכנית שלך. זה טיול. [We] להגיע ללוס אנג'לס. אנחנו יכולים ללכת אל מאחורי הקלעים בהופעה או משהו כזה".

ברבולבריטיים רבים מכורים לתהילה, אבל הם טובים בלהסתיר אותה. הכנות של שפ היא משב רוח רענן, אבל היא כנראה כנה מדי עבור התוכנית עצמה. לעתים קרובות עורכים מסתירים את ההיבט הזה של חייהם בניסיון לגרום להם להיראות 'נורמליים'.

תהילה, כמובן, היא ההיפך מהרגיל. במקרה של שפ וקרייג, זה מקיף אותם בכל פינה, מברך אותם בפנים ידידותיות, קשרים והזדמנויות. אור הזרקורים של בראבו הוא בועה חמה.

והרלוונטיות היא אושר.

קסם דרומי עונה שמונה תשודר בימי חמישי ב-9/8 ב-Bravo.

קישור מקור