קרייג ושפ של Southern Charm ב-Why Leva הפסיק לעקוב אחרי השחקנים

צרות בגן עדן.

על העונה האחרונה של קסם דרומיהברומן של קרייג קונבר, אוסטן קרול ו שפ רוז נבדק קשות. במהלך טריילר דרמטי, הגברים מצאו את עצמם במשחקי צרחות מרובים – וקרייג ואוסטן ניהלו מריבה פיזית.

בבכורת העונה, חברי השחקנים שיתפו סצנה מביכה ב קתרין דניסמסיבת יום הולדת, כשהם התייחסו לסדקים של הידידות שלהם. באותו זמן, נראה שאיש לא התערב לקראת החלטות.

בראיון עם ה מאחורי חבל הקטיפה עם דוד יונטף בפודקאסט, שפ טען שלקרייג היו "יותר משחקי צרחות" מכל אחד אחר בעונה 8.

קרייג – שנכח בראיון – הסביר את עצמו: "אני צועק הרבה השנה, אבל אתה יודע, [Shep and I] שניהם מתמודדים עם פרקים שונים ממה שראיתם אותנו בהם. שפ נמצאת במערכת יחסים מחויבת. גם אני כן, אבל אני גם מתמודד עם סוג העבר שלי. בעצם כל מה שאי פעם טאטאתי מתחת לשטיח עם מישהו מהחבר'ה או משהו, אנחנו מתמודדים איתו. ואני לא, אני לא מתעסק בזה כל הזמן".

הוא הציע שהאקסית שלו נעמי אולינדו היה גורם ללחץ. "אתה יודע, האקסית שלי חזרה לתמונה… ולכן היא נמצאת בסביבה כל הזמן, מה שאנשים לא מבינים היא שיש סיבה שנפרדת. וכך כמו שהסבלנות שלי עם דברים איתה, היא פשוט לא [in] קִיוּם. אז יש לי, אני סוג של חבית אבקה כל הזמן השנה".

לאחר מכן, קרייג עבר לבעיות שלו עם אוסטן. "בסוף הקיץ שעבר, לא הייתי, אוסטין ואני לא היינו בקשר כלשהו… הוא היה בסיור די הרסני במשך כמה חודשים שם. ואני נשאבתי לנתיב ההרס שלו וכעסתי על זה. אבל אף פעם לא דיברנו על זה כמובן. וכך העונה, תראה אותנו נאלצים להתעמת עם כל מה שקרה ולמה אני כל כך כועס על אוסטן".

שפ – שכינה את אוסטן "בדיחה מזוינת" בטריילר – דן בבעיות שלו עם הכוכב. "באמת, [Austen] ומעולם לא הייתי קרוב יותר. עם זאת, אני חושב שהעונה הוא ראה הזדמנות… מערכת היחסים שלו לא הייתה באור הזרקורים. כמובן שהוא ו אוליביה [Flowers] סוג של רקדו אחד סביב השני, אבל אני חושב שהיה לו הרבה תסכול עצור מהעבר מהקשר שלו עם מדיסון [LeCroy]. והוא די נהנה ממני להיות קצת מתחת למיקרוסקופ… והוא סוג של חיטט ודחף וסוף סוף איבדתי את קור רוח לקראת סוף העונה".

הוא הסביר, "זה היה קשה עבורי ו [my girlfriend] טיילור בעונה הזו ואנחנו, אנחנו, צלחנו את הסערה, אבל זה היה, היו ברקים ורוח ורעמים והכל היה באשמתי המטופשת".

איזה צוות צריך הכי הרבה עצות לזוגיות?

קרייג ענה, "תמיד הייתי אומר אוסטן אבל הוא לא מקשיב. הוא לא מקשיב. [John] פרינגל. כֵּן. אני מתכוון שחברינו לכיתה לא מקשיבים לאף אחד. לקתרין יש היסטוריה קשה עם מערכות היחסים שלה. אני חושב שקתרין, אם היא תמצא, אני מקווה שהיא תמצא מישהו שהיא סומכת עליו מספיק כדי להקשיב לו כי היא, אני חושב שהיא הייתה יכולה לעשות יותר טוב אם באמת היה לה על מי לסמוך".

מאוחר יותר צלצל שפ, "אני חושב [Kathryn] יכול להיות [her] האויב הגרוע ביותר של עצמו למרבה הצער. והיא יכולה לתת לרגשות שלה להשתלט עליה. אבל אני מרגיש כלפיה, כאילו כל עניין המשמורת הוא בלגן אמיתי. ממש בלגן גדול. ואתה יודע, אני לא יודע מספיק על זה כדי באמת להיכנס לעומק, אבל אני יודע שזה שובר לה את הלב שהיא לא יכולה לראות את הילדים שלה מתי בדיוק מתי שהיא רוצה".

קרייג הוסיף, "היא התקשתה למצוא מעגל תמיכה טוב. אנחנו רואים שהרבה אנשים מנצלים אותה. אתה יודע, הם רוכשים את האמון שלה והיא רוצה מעגל… אני חושב שהיא בודדה יותר מהרוב כשזה מגיע, אתה יודע, [Shep and I] לשניהם יש מישהו שנוכל לפנות אליו. אני לא יודע אם היא באמת עושה את זה."

כשנשאל איזה שחקן היה הכי מזעזע בעונה השמיניה, שפ הצביע על קרייג וענה, "לקראת סוף העונה, הייתי כאילו, בנאדם, הלכנו ודיברנו איתו אחרי ויכוח מסוים. ואנחנו היינו כמו, 'אתה צריך פשוט לנשום עמוק'".

קרייג הסביר שלשפ "יש תיאוריה טובה ש… הבאתי הרבה מבית קיץ ובית חורף לצילומי סאות'רן צ'ארם, וזה בעצם הגיוני. אני מתכוון, הייתי די במתח. אני מניח שהייתי יותר תקיף בצילומים של Southern Charm השנה… הייתי קצת קרבי".

שפ גם הודתה שזו "היתה העונה הכי מפנקת שעשינו. וזה אומר הרבה, כי צרכנו הרבה. טבענו את העיר צ'רלסטון [in relation to how much we drink this season]."

כשהמארח שאל למה לווה בונפרטה הפסיקו לעקוב אחר מספר חברי צוות (כולל קרייג, קתרין, אוסטן ומדיסון), הגברים נתנו תגובות סתמיות.

שפ ענה תחילה, "היה משהו… שהיה קשור לבירה של אוסטן ולמסעדות שלה, ואחר כך להרבה דברים אחרים. ואני מתכוון, מותר לנו להגיד שיש לה את התוכנית החדשה הזאת או לא?"

קרייג הוסיף, "תראה, אני חבר של לבה הרבה זמן. היא, לדעתי, היו דברים מהקיר הרביעי שקרו וזו הסיבה היחידה שאני והיא אי פעם נילחם. כי אין לנו שום דבר אחד נגד השני. והיא באמת לקחה את זה אישית והכל מתפתח. אני לא יודע איך הם הולכים להבין את זה בעצם. אבל כנראה היא עקבה מחדש אחרי פייג'… [but there’s] דרך סלעית קדימה."

האם הצופים יראו לבה אחרת בעונה השמינית?

"כן," ענה שפ. "כי כן, העונה השביעית עסקה, אתה יודע, על ההערות של קתרין ולמען האמת, לכולנו נמאס לדבר על זה. ואני חושב שגם הקהל היה, אני חושב שזה דבר מהדהד. ו… הקצה החד של המקל הופנה אליו [Leva] אחרי העונה שעברה. הרבה אנשים היו בדיוק כמו, 'מספיק', אתה יודע? ושוב, כן, קתרין עשתה טעות ואתה לא, זה לא חייב להיות נושא השיחה כל הזמן המטומטם".

מי מצפה שפ להיות הגבר הראשון שיתארס – הוא או קרייג? "נו, [Craig and Paige have] יוצאים שנה פחות", אמר בן ה-42, "אז אולי זה תורי".

קסם דרומי עונה שמונה תשודר בימי חמישי ב-9/8 ב-Bravo.

קישור מקור