קרייג קונבר אומר שנעמי ווויטני התחברו יותר מפעם אחת

היה נעמי אולינדו ו וויטני סודלר-סמית'החיבור של יותר משטף? זה מה ש קרייג קונבר טוען בראיון חדש.

ימים לאחר שנעמי הודתה שהיא התמזמזה ובילתה לילה עם וויטני בעקבות חתונת הכלבים בשעה פטרישיה אלטשולבבית על קסם דרומיהחבר לשעבר שלה טוען שהחיבור שלהם לא היה "קצר מועד" ומציע שהם בעצם היו ברומן מלא.

"זה לא היה דבר קצר מועד," אמר קרייג Us Weekly ב-22 באוגוסט. "אני בהחלט יודע את זה."

למעשה, קרייג לכאורה אישר כי נעמי ווויטני יצאו למעשה במהלך העונה השמיניה תוך שהוא מצפה לצילומים שהמעריצים עשויים לראות של שניהם בשבועות הקרובים.

"הם בהחלט צילמו הרבה יותר ממה שראית עד כה. אז, אני די מתרגש עם כולם לראות, אתה יודע, את וויטני יוצאת עם מישהו," הוא התגרה.

במהלך השבוע שעבר קסם דרומיאמר קרייג אוסטן קרול שזה "מסריח" שנעמי הלכה ממנו לוויטני. אבל למרות שהוא היה מאוכזב מכך שה-bro-code נשבר, כעת הוא טוען שהוא הגיב יותר ל"כמה אבסורדי המצב נראה" באותה תקופה.

"אני חושב שהייתי בהלם לגלות שזה אמיתי. היו הרבה דיבורים לפני זה, ואני פשוט, כמו, 'זה כל כך מוזר'", הסביר קרייג. "אני חושב שזה הוגן לומר. אני חושב שזה בסדר בשבילי לחשוב שזה פראי, בדיוק כמו כולם".

"אני זוכר שצחקתי כל כך חזק. ואמרו לי שאני צריך להיות רציני", הוסיף. "חשבתי שזו הולכת להיות טלוויזיה נהדרת ו… לא יכולתי לחכות שזה, כאילו, ייצא. [It] היה סוד טוב שכולם שמרו".

במהלך ראיון אחר, קרייג הגיב אליו שפ רוז ו טיילור אן גריןהפיצול של, שקרה בחודש שעבר לאחר שנתיים של היכרויות.

"הופתעתי כי הם עברו כל כך הרבה בעבר, אז אני חושב שבמפגש המחודש, זה קצת יתחיל להתברר מה הוביל לפרידה שלהם", הודה קרייג. E! חֲדָשׁוֹת.

למרות שקרייג הודה שהזוג רחוק מלהיות מסורתי, ו"פשוט עשה דברים אחרת", הוא לא חשב שהם באמת ייפרדו.

"לא חשבתי שזו תהיה פרידה אמיתית", אמר קרייג. "חשבתי שהם יעברו את זה כמו בעבר. אז העובדה שזה נמשך כל עוד זה נמשך ונהיה רציני כמו שזה, כן, זו הייתה הפתעה עבורי".

קסם דרומי עונה שמונה תשודר בימי חמישי ב-9/8 ב-Bravo.

קישור מקור