קרייג קונבר מגיב לחיבור של נעמי עם וויטני

קרדיט: סטפני דיאני/בראבו

קוד אחי מת רשמית.

על הפרק האחרון של קסם דרומי, נעמי אולינדו חשפה את החיבור האחרון שלה עם וויטני סודלר-סמית' – חברה טובה של האקס שלה קרייג קונבר.

נעמי שיתפה לראשונה את הסיפור עם חברים לשחקנים אוסטן קרול ו לווה בונפרטה, שהיו בהלם מההודעה. לדברי נעמי, וויטני אמר שאמו תהיה מרוצה אם הם ייפגשו, והוא הציע שהם צריכים 'להתרבות'.

במהלך הפרק של ה-18 באוגוסט, החדשות על החיבור זלגו דרך שאר צוות השחקנים, ובסופו של דבר הגיעו לאוזניו של קרייג.

התגובה שלו הייתה פחות נעימה.

"מה לעזאזל?" תפס קרייג (דרך E! חֲדָשׁוֹת), לאחר ששמעתי על כך מאוסטן. "אלוהים, זה מסריח. הולך ממני לוויטני? זה פשוט לא כזה כיף."

נראה שקרייג טען שהוא כועס יותר על וויטני. "נעמי יכולה לעשות מה שהיא רוצה, אבל אני חושב שזה מפוקפק של ויטני," הוא הביע במהלך ראיון וידוי. "חוקי ה-bro-code מסובכים לפעמים, אני מבין את זה, אבל זו עדיין החברה לשעבר שלי. כאילו, מה לעזאזל?"

הדרמה התעצמה כאשר ויטני, שכנראה שמעה את כל השיחה, נכנסה לדיון והטיחה בהם כ"אידיוטים של המלך".

וויטני מעולם לא הכחישה את החיבור, וכאשר קרייג הדגיש כי לו ולנעמי יש היסטוריה, וויטני מחאה כפיים, "מי נותן כ-t?"

"ישנן סיבות אחרות, זה לא רק איזה חיבור אקראי," המשיכה וויטני, ואז פנתה לכיוון אוסטן. "זה לא עניינו של המלך, אז אנחנו לא צריכים להסביר את עצמנו בשום תפקיד."

בשלב זה קרייג הכריז, "בחיי, וויטני."

חברים אחרים לקאסט הופתעו מהחדשות גם כן. וניטה אספן הגיבה בכתב הוידוי שלה, "נעמי את קרם דה לה קרם – למה את מתחברת לוויטני? זו בדיחה?"

בראיון שנערך לאחרונה עבור Yahoo's ב-The Knowקרייג פתח על מקור אחר של דרמה בתוכנית – ההערה הקודמת שלו כי שפ רוז בגד יותר מפעם אחת בחברה טיילור אן גרין.

"תראה, בתחילת מערכת היחסים של שפ וטיילור, כאילו, היו דברים שקרו… שלא בהכרח צולמו או שודרו אי פעם. אז כשהערתי את ההערה הזו, זה לא היה קשור, זה לא היה בהכרח על דברים אחרונים, או דברים שטיילור לא ידעה עליהם".

"זה היה [stuff] שהצופה לא ידע עליהם. אתה יודע, שהם עבדו על כמה דברים – כלומר, אפילו שמעת אותי מעלה את זה במפגש המחודש בשנה שעברה – שיש בגידה ביסוד הקשר, וזה מאוד מאוד מאוד קשה להחלים מהדברים האלה. , במיוחד… אחרי שהם עסקו בדברים האלה [at the reunion]," הוא אמר, ורמז להודאה של שפ על נשק לאישה אחרת.

"הנקודה שלי הייתה רק שהיו, היו זמנים שהם היו צריכים לנהל את הדיונים הקשים האלה יותר מפעם אחת."

קסם דרומי עונה שמונה תשודר בימי חמישי ב-9/8 ב-Bravo.

קישור מקור