קרייג קונבר מדבר על שינוי שהוא היה צריך לעשות אחרי בית החורף

קרדיט: בראבו

קרייג קונבר צילם עונה שנייה של בית חורף מוקדם יותר השנה. ו, בעודו צפה ב בית קיץ ספין-אוף לשידור בבראבו לפני שבועות, הייתה לו התעוררות קצת גסה.

לאחר שאמנם הפגין התנהגות מפוקפקת, שחלק ניכר ממנה נבע מהרגלי השתייה שלו, קסם דרומי חבר צוות השחקנים גילה שהוא למעשה איבד 20 קילו והחל בהזדמנות עסקית מרגשת מאוד לאחר שהתמסר לביצוע שינויים רציניים בחיים.

"היה לנו מאוד כיף שם למעלה. אבל זה העניין, החיים לא כל כך יפים כל הזמן", הודה קרייג בית חורף במהלך ראיון ב-19 בדצמבר עם הבריאות של גברים מגזין.

"הגעתי לנקודה כשצילמנו בית חורף שבו הייתי כמו, 'זה לא האדם שאני רוצה להיות'", המשיך. "אני לא האדם שבחוץ שאני מרגיש כאילו אני מבפנים. הייתי צריך להבין את זה בשנות ה-20 לחיי, אבל למרבה הצער, זה לא קרה עד שהייתי בן 34. זה אף פעם לא מאוחר מדי. הייתי בדיוק כמו, 'קרייג, אתה לא האדם שאתה יכול להיות. אתה לא האני הכי גדול שלך'".

אז אחרי שהצילומים עטופים, קרייג נפגש עם מאמן מדהים והתחיל לאכול מזונות נקיים יותר ולהימנע מפחמימות.

"פתאום חיי השתנו", נזכר קרייג, וציין שהוא "שמח ובריא יותר" לאחר חודש אחד בלבד.

"שנאתי לראות לאן אתן לגוף שלי להגיע, אבל זה באמת היה רק ​​הנפשי שלי [health]," הוא הסביר. "לא היה לי שום דבר מלבד שגרה לא בריאה של שתייה ודחייה. באמת מה שינה את חיי [was] רק להתעורר ולפגוש את החברים שלי בחדר הכושר ואת המאמן שלי. ירדתי 20 קילו."

הוא גם נראה בעלייה בחיי העסקים שלו לאחר שהוצגה לו הזדמנות לפתוח מסעדה בווסט וילג' בניו יורק עם אוסטן קרול שנקרא Carriage House.

"המסעדה שלנו הולכת להיות גרסה חדשה של קלאסיקות אמריקאיות: חמאת בוטנים וג'לי ו-London Broil אבל בשר וואגיו. זה ממש מגניב. ג'ורדן אנדינו הוא שף מדהים", הוא חשף.

באשר למקום שבו החלה תשוקת הכרית שלו, קרייג אמר שהוא למד לתפור מהמורה שלו לתקשורת ביתית בכיתה ז' אבל חזר לתחביב לאחר פרידה.

"כל מה שהיה איתי זה מכונת התפירה שלי. הייתי כמו, 'חייב להיות משהו שאני זוכר איך מכינים' – וזו הייתה כרית… ברגע שהפכתי את הכרית הראשונה שיצרתי, פשוט ידעתי שזו תשוקה חדשה שלי." הוא ציין.

ומכיוון שידע שיש לו "פלטפורמה ענקית" עם בראבו, הוא החליט לזרוק את הרעיון של קו תפירה ברשתות החברתיות בצורה של פוסט באינסטגרם.

"פרסמתי תמונה עם הכריות בצד. לא הגעתי לכריות; פשוט עשיתי את זה בערך כמו יום ראשון עצלן, אבל אנשים יכלו לראות את מכונת התפירה שלי, וההודעות התחילו לזרום פנימה. פשוט ידעתי שהיא מספיק ייחודית ושונה מספיק כדי להיכנס אליה", שיתף.

בעוד שקרייג קיבל השראה מאהבתו לתפירה, הוא נאבק לשלוט בפרפקציוניזם וב-OCD שלו לפני שבנה צוות עם שני שותפים ש"באמת עזרו לי לצאת מהדרך שלי".

"מציאת צוות זה מה שעזר, כי רציתי לעשות הכל בעצמי", הסביר.

גם במהלך הראיון, קרייג חשף שהוא כרגע בתהליך של שחרור קו חדש של Sewing Down South עם חברה פייג' דה-סורבומתכונן לקחת את הפודקאסט שלו ושל אוסטן "לחזור לסיור", ומשיק את קרן קרייג קונבר.

"העתיד המיידי שלנו די מרגש", הוא אישר. "הצד הפילנתרופי תמיד היה המטרה… הסיבה היחידה שאי פעם רציתי להרוויח כסף היא כי אני נהנה לתת אותו. אני פשוט נהנה לעזור".

בנוגע ל קסם דרומי בעונה התשיעית, קרייג התגרה בפרקים חדשים "תמיד באופק".

קישור מקור