קרייג קונבר רומז ל

קרייג קונבר מסביר טענות על כך ששפ בוגד בטיילור

מחשבות חשדניות.

על פרק קודם של קסם דרומי, קרייג קונבר רמז שהחבר שלו שפ רוז לא היה נאמן לחברתו דאז טיילור אן גרין – יותר מפעם אחת.

כעת, לאחר שהדברים שודרו למאות אלפי צופים, נראה כי בן ה-33 חוזר על הצהרותיו.

בראיון עם Us Weeklyקרייג החליט להבהיר את ההערות.

"על מה זה התבסס, אתה יודע, [is that] בתחילת מערכת היחסים שלהם היו דברים", אמר, בהתייחס להודאה של שפ שנישק אישה אחרת. "העליתי את זה במפגש של שנה שעברה ואני יודע שהם עבדו על דברים בעבר. זה באמת כל מה שהייתי צריך כדי לחוות את הדעה שהייתה לי, כלומר [that] בכל מערכת יחסים שבה יש בגידה, יהיו בעיות אמון רציניות [are] הרבה פעמים בלתי אפשרי לרפא."

במהלך הפרק הידוע לשמצה, קרייג הצהיר שכן אוסטן קרול: "טיילור חושבת שזו רק מדורה. מה ששפ מתחרפן ממנו זה שיש מוקשים, חומרי גז ובנזין בכל מקום… אתה יודע s–t, אני יודע s–t, כולם יודעים s–t חוץ מטיילור."

קרייג אמר בעבר לרשת שהוא ואוסטן ניסו "הכי קשה" להתרחק מהדרמה של שפ עם טיילור, אבל קרייג בסופו של דבר שחרר את דעותיו (כפי שמעידה ההערה השנויה במחלוקת).

"אני לא בטוח איך שאר הדברים שלהם יתנגנו [in the season], במיוחד עם אירועים עכשוויים שמתרחשים", קבע קרייג, ורמז לפרידה של שפ וטיילור ביולי. "אני יודע שהמפגש המחודש שלנו מתקרב ואין לי מושג למה לצפות. אבל אני בטוח שיהיה הרבה על מה לדבר".

מדבר עם אֲנָשִׁיםקרייג דן גם במערכת יחסים אחרת – שלו, עם בית קיץ כוכב פייג' דה-סורבו.

בעוד הקולגות של בראבו כן לֹא מאורסים, הם כנראה עורכים שיחות על חתונות. החלום של קרייג הוא אירוע "נינוח", אבל "החזון של פייג' שונה לחלוטין משלי".

"הסיבה שבסופו של דבר עברתי לאיי בהאמה באותה שנה או שנתיים הייתה בגלל חתונה שהלכתי אליה באבאקו וכשהגעת לחתונה, כולם היו יחפים… זה היה כל כך נינוח וכולם בילו שם שבוע", אמר.

זו הייתה ההשראה לחזון שלו. "אני רוצה לערוך סעודת סרטנים גדולה בברכה כשכולם יגיעו לשם, ואז אני רוצה לערוך את ארוחת החזרות ביום חמישי, מסיבה שישי ושבת החתונה וארוחת בראנץ' ביום ראשון", הוסיף. "אבל אתה יודע, אני רק ילד שמעולם לא באמת בדק את כל זה."

קרייג הוסיף, "אני לא חושב שפייגי רוצה חתונה על החוף."

"היא בסדר עם זה שהוא כמו חוויה של ארבעה עד חמישה ימים," אמר. "[But] אני חושב שהחזון שלה נמצא איפשהו באיטליה".

קסם דרומי עונה שמונה תשודר בימי חמישי ב-9/8 ב-Bravo.

קישור מקור