קריסטל טוען שסאטון הוסיף הערות "אפלות".

בפרק זה של ה עקרות בית אמיתיות של בוורלי גבעות, כל הנשים נאבקות, בדרגות שונות. אבל זה גָבִישׁ וההערות המעורפלות שלה שבאמת מכניסות את הנשים לסחרחורת. מה באמת נאמר ואיך זה שאף אחד אחר לא זוכר את המילים ה"אפלות" הללו שכביכול נאמרו על ידי סאטון?

ארוחת בוקר מוקדמת בשעה קיילהבית של בלה קווינטה מובא אליך במשלוח של בלאדי מרי וקייל מפצחים ביצים. איך אתה גר במקום שבו אתה יכול לשלוח בלאדי מרי'ס לבית שלך ומתי אוכל לעבור לגור בו?! הניסיון לפרוק את הרגשות שהשתוללו בלילה הקודם קשה לקבוצה הזו, במיוחד עבורה דוריתשמצאה את עצמה נאבקת להרגיש יותר כמו עצמה לפני הפלישה לבית.

גרסל מסביר שקריסטל רצתה ללכת הביתה אחרי תעלולי ליל הלילה. הקבוצה גרמה לה להאמין שרגשותיה לא רלוונטיים והיא לא מרגישה בנוח או בטוחה. גרסל, מנסה להחליק את העניינים לפני שהוא עוזב את לה קווינטה, מתקשר לקריסטל, שנרגעת בחדר המלון שלה. קריסטל מוצאת את זה מרתק שאף אחד לא מבין מה גרם לתגובתה בלילה הקודם, אבל גרסל מציע לקריסטל לבוא ולנקות את האוויר כדי שהגברות יוכלו ללכת הביתה כשהן מרגישות טוב יותר עם עצמן. או משהו כזה…

קייל מעלה זיכרונות לפני כשנה והיא טוענת את זה אריקההפרסונה של לילה ויום מהשנה שעברה. אריקה מסבירה שהיא חשה מגובת לפינה כל יום, מה שיסביר (לפחות בעיניה) את התנהגותה ב-12 החודשים האחרונים. גרסל מזכירה לאריקה שהיא לא "הראתה חמלה", אבל אריקה מבהירה שהיא לא יכולה ולא יכולה להגיד את תחושותיה האמיתיות לגבי המצב בגלל תביעות משפטיות וסרט צהוב חוקי.

אז אריקה יוצאת עם פצצה שלמעשה יש סיכוי ש"הקורבנות" האלה משקרים על כך שלעולם לא יקבלו תשלום. מה. גרסל לא מאמין בזה לרגע – אחרי הכל, למה שכל האנשים ה"רגילים" האלה ירדפו אחריו טום ג'ירארדי בשביל הכסף שלו? משהו דגי כאן…

קריסטל מופיע לגוב האריות בזמן דיאנה וסאטון מחליטים לאכול ארוחת צהריים במלון. סאטון, הלא אוכלת בשר, ממשיכה לאכלס בייקון ובזמן שהיא מתפרקת, סאטון חוזרת על הלילה הקודם. דיאנה מסבירה שלאנשים יש טריגרים שונים ודיאנה מצהירה שהיא פעם הייתה נפיצה אבל מאז ניסתה לפתח אמפתיה. סאטון מנסה ללמד את דיאנה שעם קבוצת נשים זו, דיאנה תצטרך לתת להן מספר הזדמנויות.

בחזרה אצל קייל, קריסטל מצהירה שהיא מרגישה שהיא "באיזו קומונה טיפולית מוזרה" ושהיא תדבר על הנושא היום, אבל אז זהו – לעולם אל תדבר על זה שוב. קריסטל נלחמת בדמעות ומתקשה לשפוך את ליבה לקבוצה הזו כשהיא לא יכולה להרגיש בטוחה ברגשות שלה סביבם. קריסטל אומרת שהיא מנסה, אבל דורית לא קונה את זה. קייל טוענת שהיא רוצה לתקן את המצב הזה, אבל גרסל קוראת לקייל על היותה "מסדרת ובוחשת" ואני מוחאת לה כפיים על האמת.

גרסל הולך רחוק יותר עם קריסטל ודוחף הלאה, וקובע, "אני מרגיש שכשאתה וסאטון עשיתם את הקטע שלכם, הרגשתי שלא משנה מה היא אמרה, את הולכת להגיד האם את הבחורה הזאת, כי אני פשוט מרגיש שזה סט -לְמַעלָה." אממ, גרסל. איזו הערה. לדברי קריסטל, זה יהיה לגמרי מחוץ לאופי שלה והיא מסבירה שהיו הרבה יותר דברים אפלים שנאמרו לפני ההערה "אני לא רואה צבע". המתן. קריסטל מפתיעה את כולם בכך שהיא אומרת את זה, כולל קייל, שהיה שם כשהכל ירד לפני שנה. קריסטל טוען שקייל שתה, ולכן כנראה אינו זוכר מה נאמר. קריסטל גם מסרב בעליל לחשוף כל פרט נוסף על "הדברים האפלים" הללו, ומשאיר לנשים להשתמש בדמיונן… וזה מסוכן.

הערה צדדית: OMG- הבן של גרסל קיבל עבודה עבורו ליסה ונדרפומפ. תעבור, קייל. גרסל מגיע במקום השני אחרי המערבל של הקבוצה. היא ידעה בדיוק איזה סוג של תגובה היא תקבל מהקבוצה הזו ברגע שהם ישמעו את החדשות האלה!

דורית נאבקת בחרדה לאחר הפלישה לבית ורוצה להחלים מכל זה. PK מציעה לדורית לקחת כמה ימי חופש עם כמה מהנשים בתקווה להירגע. הוא מתייחס אליו בחיבה כמבצע פונטה מנטה. לא בטוח אם פ"ק הוא הבעל הכי טוב בעולם, או סתם רוצה להיפטר מדורית לכמה ימים. לצחוק בקול רם.

עכשיו כשהגבולות סוף סוף נפתחים, סאטון יכולה להביא את המעצב הצרפתי שלה ולחגוג את הקוטור שהצליחה להגיע ללוס אנג'לס. דיאנה מסבירה שהיא אלרגית לאבק, ולכן היא לא עושה קניות בחנויות. דיאנה רגילה לעשות קניות בבית, שם מעצבים שולחים לה דברים. איזה שינוי תהיה המסיבה הזו.

בדרך למסיבה דורית מספרת על שיחת טלפון שהייתה איתה רינה. לויס, אמא של רינה, עברה שבץ מוחי ו"כרגע זה צריך לעשות לה נוח". בנימה אחרת, קייל עושה עבודה מטורפת ומטריף את דורית – פפראצי מצלמת מעל הגדר שלה?! זה בהחלט לא יעזור עם החרדה של דורית.

זה פריז בלוס אנג'לס הלילה עבור סאטון, אבל אריקה מסבירה שהיא לא הולכת מכיוון שסאטון עדיין לא התנצל בפניה, בנוסף היא "לא יכולה להגיע". יש לה "דייט עם ויברטור". TMI.

דורית כועסת על כך שיש עיתונות מחוץ לחנות של סאטון. היא רואה את זה יותר כצעד אנוכי מצדו של סאטון כי היא פשוט לא יכולה לדון בפלישה לבית. ובכן, זה נראה קצת חשוב מעצמו. בינתיים, קייל עסוק בלעשות הכי הרבה, כמו תמיד. למה שזו תהיה ההזדמנות המושלמת לדבר עם סאטון במסיבה שלה על מה שקריסטל אמרה בלה קווינטה?!

סאטון מנסה לסגור את שיחת ה"הערה האפלה" ואומר לקייל, "אני לא יודע למה אנחנו הולכים אחורה". אותו דבר, סאטון. כשגרסל קופצת פנימה, היא באה עם אזהרה עבור סאטון. "תשמור על הגב שלך עם החבר החדש שלך, זה כל מה שאני אומר." גרסל מרגישה כאילו קריסטל הרגישה נדחקת לפינה, אז היא זרקה את סאטון מתחת לאוטובוס… וזו לא התנהגות כמו חברה.

קייל לא מרוצה מהתגובה של סאטון ולכן היא מביאה את גרסל וקריסטל לשיחה פרטית. קייל רוצה לדעת מדוע קריסטל לא התגוננה ולוחץ לדעת מה בדיוק סאטון אמר כביכול. קריסטל קובעת, "היא אמרה משהו בעייתי, אבל ברור שמשהו נסלח". קריסטל כועסת על כך שגרסל האשימה אותה בהקמת סאטון וכשסאטון ניגשת אליה, היא מזכירה לנשים שהן כבר עשו את זה ושהיא גדלה מהמקום שבו הייתה לפני שנה.

דורית רוצה שקריסטל תגן על עצמה בלי לפתוח קופסת תולעים. היא מאמינה שקריסטל משחקת מלוכלכת ושוב, קריסטל נקראת על בחירת המילים שלה. על ידי שימוש במילה "כהה", קריסטל בעצם נטע את הזרע של משהו מכוער. הבעיות עדיין לא נפתרו וקריסטל לא מעריכה שמישהו מטיל ספק ביושרה.

למחרת, דורית מוכנה לעבוד על רגשותיה כי למרות שאותם שודדים לקחו דברים חומריים רבים, היא מסרבת לתת להם לקחת את חייה. המטפלת של דורית ניגשת והיא מתחילה את טיפול ה-EMDR שלה שממריץ את פעילות המוח שלה. המטפל לוקח את דוריות פריים אחר פריים דרך הפלישה לבית.

דורית בוכה על כך שלא הייתה כדי לנער את רגשות הפחד והדאגה והמטפל שלה מזכיר לה שהיא בטוחה. דורית מרגישה רחוקה מהמקום שהיא צריכה להיות ויודעת שיש לה הרבה עבודה לעשות כדי לחזור להיות עצמה במלואה.

מה המחשבות שלך על פרק RHOBH?

קישור מקור