קריסטל קונג-מינקוף חוזרת ל-'RHOBH' עם חבר לשעבר

קרדיט: אסטריד סטוויארץ/בראבו

קריסטל קונג-מינקוף לפי הדיווחים חוזרת ל עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס בתפקיד במשרה מלאה לעונה 13 – ויצטרף אליה אחד מ"14 החברים" איתם הסתכסך לאחר שהצטרפה לסדרה לעונה 11 ב-2021.

על עקבי היציאות מ ליסה רינה ו דיאנה ג'נקינסשאישרו את עזיבתם בהצהרות בתחילת החודש, מקורבים חשפו כי קריסטל תחזור לפרקים החדשים עם "חבר" מקבוצת החברים השנויה במחלוקת שלה.

ב-13 בינואר, רדאר אונליין טענה שאחת מ-14 הנשים שלקריסטל היו איתן בעיות לאחר החתימה על הסדרה תהיה חלק מעונה 13, אבל לא אמרה אם היא תהיה מחזיקת יהלומים או חברה. כפי ש RHOBH האוהדים יזכרו, הנושא הזה נדון בעונה 12 לפני שקריסטל טענה במדיה החברתית שזה בעצם "רק [three] אנשים" שהיא הסתכסכה איתם, וציינה "השאר חזרו והתנצלו".

כפי שהסבירו בשקע, אנדי כהן נשמע לכאורה מאשר את הידיעה הזו.

"לכאורה נשמע מנחה מסוים של בראבו אומר את זה RHOBH מתחיל לצלם בעוד מספר שבועות. אחד מהחדשות HWs הוא אחד מ-'14 החברים' של הקריסטל, מה שמאשר לכאורה גם את שובו של קריסטל. מלכות בראבו שותף באינסטגרם השבוע.

קייל ריצ'רדס, אריקה ג'יין, דורית קמסלי, גרסל בובו סאטון סטראקה כולם צפויים לקבל תפקידים בעונה ה-13 הקרובה של RHOBH. ובזמן קתי הילטון תוארה כ"מתנשאת" לגבי החזרה הפוטנציאלית שלה לפני יציאתה של ליסה, Radar Online חשד שעכשיו שליסה כבר לא בתוכנית, היא תחזור על תפקידה "חברה" לפרקים החדשים.

ב-5 בינואר, חודשים לאחר שהחליטה לעזוב לאחר מפגש עונה 12, ליסה חשפה את החדשות לציבור בהצהרה ל-PEOPLE.

"זו העבודה הארוכה ביותר שמילאתי ​​ב-35 שנות הקריירה שלי, ואני אסירת תודה לכולם בבראבו ולכל המעורבים בסדרה", שיתפה. "זו הייתה ריצה מהנה של שמונה שנים, ואני נרגש לקראת מה שיבוא!"

ימים לאחר מכן, ב-9 בינואר, דיאנה עלתה לעמוד האינסטגרם שלה, שם אישרה שהיא גם לא תוצג בעונה החדשה.

"כפי שרבים מכם יודעים, אשר ואני מצפים לילדנו השני בהמשך השנה. את גם יודעת שבגלל גורמים רבים, הריון זה נחשב בסיכון גבוה, ואני במנוחה על ידי רופא. לשם כך, אני לא מסוגל להתמסר במלואו לצילומי העונה הבאה של עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס," היא כתבה. "אני רוצה להודות לבראבו ולאבולושן על שאפשרו לי להתמקד בהריון שלי ועל התמיכה וההבנה שלהם. אני מבטיח להמשיך לחלוק איתך את מסע הפוריות שלי".

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להיכנס להפקה מתישהו מאוחר יותר החודש.קישור מקור