קריסטל קונג-מינקוף ניצוצות RHOBH יצוק ירי שמועות

קריסטל קונג-מינקוף עורר שמועות על פוטנציאל עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס ירי באינסטגרם ביום שני לאחר שיתוף סלפי והכריזה שהיא "צודקת".

ככל שהדיווחים ממשיכים להסתחרר לגבי האם או לא ליסה רינה יתבקש לחזור לעונה ה-13 הקרובה של סדרת הריאליטי בראבו, שחלקן נבראו על ידי ליסה עצמה, קריסטל דנה ב"רבים" ש"כבר לא במעגל" בתגובה לאחר שמעריץ הציע אנשים מסוימים , פוטנציאל מהתוכנית, היו חסרי מוסר.

"אני לא רוצה להיראות כאילו אני חושבת שאני צודקת, אבל אני צודקת, ובגלל זה זה נראה ככה", כתבה קריסטל בכיתוב תמונתה ב-19 בספטמבר, בה עמדה מול מראה ב-19 בספטמבר. שמלת תחרה שחורה עם שערה אסוף לאחור.

בעקבות הפוסט שלה, שעורר שאלות משלו, פגשה את קריסטל מעריץ שחשד שהיא "צודקת", כפי שטענה, בגלל חוסר המוסר במעגל שלה.

"[It’s] כי יש לך מוסר, יש אנשים במעגל שלך שאין להם", כתבו.

ובתגובה, קריסטל עוררה שמועות שחלק ממנה RHOBH חברים לשחקנים פוטרו לקראת ההפקה על הפרקים החדשים.

"רבים כבר אינם במעגל," הסבירה קריסטל.

קריסטל קונג מינקוף רמזים לירי RHOBH

למרות שאולי קריסטל התכוון RHOBH יוצאת בתגובה שלה, היא יכלה גם לתת הנהון לחברים שאיבדה מאז שהצטרפה לצוות בראבו.

כפי ש RHOBH המעריצים יזכרו, ההתרחקות של קריסטל מכמה חברים הפכה לנושא חם בפרק של התוכנית, שבו הכוכבים שלה דיברו על המוניטין שלה לכאורה כאובדן חברים. ואז, לאחר שידור הפרק, קריסטל לקחה את הסטורי שלה באינסטגרם, שם היא הבהירה את ההצהרות.

"בסופו של דבר, זה היה רק [three] אֲנָשִׁים. השאר חזרו והתנצלו", חשפה. "הצלחה משפיעה על אנשים בדרכים שונות. זה משפיע גם על אנשים סביבך. חלקם לא יכולים להתמודד עם זה. יש שחוגגים את זה. אל תיתן להצלחה שלך למנוע ממך להשיג את המטרות שלך. אל תתנו לאחרים לשכנע אתכם שלא מגיע לכם. ואם אתה מאבד אותם, הם מעולם לא היו חברים שלך מלכתחילה."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור