קריסטל קונג-מינקוף על ההערה השלשלת של אריקה, 14 חברים

הם תמיד אומרים שהעונה השנייה היא הקשה ביותר עבור חברי השחקנים של עקרות בית אמיתיות. ועבור קריסטל קונג-מינקוףכך היה בעונה השנייה שלה של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס.

תוך כדי השתתפות קתי הילטוןשל RHOBH בהקרנה ביום רביעי, אמר קריסטל כי העונה ה-12 של RHOBH לא רק שהיה קשה יותר לצלם מהעונה הראשונה שלה, אלא שהיה לה גם קשה יותר לצפייה.

"אני עשיתי [feel that]", הודתה קריסטל בידור הערב ב-20 ביולי. "וזה כל כך מצחיק כי זה גם נראה קשה יותר! לא ידעתי אז, באמת – אני מתכוון, הרגשתי את זה, אבל הייתי כמו, 'אוי, זה רק חלק מ [the process]…' ואז כשאתה צופה מחדש, אתה אומר, 'איכס'".

תרחיש מסוים אחד שהיה מתסכל עבור קריסטל לחיות מחדש היה הדרמה סביב אובדן 14 חבריה (שמאז היא אישרה שהוא יותר כמו שלושה). כפי שהיא הסבירה, היא מרגישה שהסיפור שלה היה מעוות בשל העובדה שהיא לא יכלה לומר מדוע התרחשה ההתנתקות.

"זה היה בעצם על התוכנית", היא הסבירה. "בגלל זה זה לא נמשך [air]כי זה שובר את הקיר הרביעי."

לדברי קריסטל, היא וכמה מחבריה איבדו קשר בגלל קנאה

"אנשים… לפעמים אנשים לא רוצים שתצאי מהבועה שהם רגילים אליה", היא ציינה.

אמנם דיאנה ג'נקינסשצורפה לתוכנית כחדשה לעונה 12, קיבלה תגובה מקוונת על כך שנראתה קצת בוטה ואפילו קרה, קריסטל תיארה את חברתה החדשה לצוות כ"שחור ולבן", והיא אמרה שהיא מעריכה את העובדה שהיא לא "תסתגל" לקופסה שאנשים היו רוצים להכניס אותה אליה.

"היא פשוט פחות סלחנית… אני חושב שברגע שהיא מרגישה מעין עוול, קשה לה לראות אחרת," נימק קריסטל. "אני מבין למה אנשים קשים איתה, אבל זו בדיוק מי שהיא."

במהלך הפרק של יום רביעי בערב של RHOBH, קייל ריצ'רדס העלתה את הערותיה האחרונות של קריסטל על הפרעת האכילה שלה, ועודדה אותה לדון בעניין עם הקבוצה.

"קצת הופתעתי," הודתה קריסטל. "אני זה שפרסמתי על איך הרגשתי – אני מניח שאני תמיד חושב שהתוכנית היא ההצגה ומחוץ להצגה הם החיים שלי, כמו, 'אוי, הם העלו את זה שוב'".

וברגע שהעלו את זה, אריקה ג'יין העלה באופן מזעזע את הרעיון של שימוש בחומרים משלשלים.

בתגובה, אמר קריסטל ל-Entertainment Tonight, "אני כן חושב שאנשים מגיבים לסוג של מצבים לא נוחים בצורה שונה. יש אנשים שהם יותר אמפתיים, יש אנשים מביכים, [and] אנשים מסוימים יכולים להיות שיפוטיים."

בעוד קריסטל לקחה את ההערה של אריקה בצורה מפתיעה, היא לא העריכה את התעלולים שלה כלפי גרסל בובהבן בן ה-14, ג'קס, שאמרה לו "להוציא את הזין מכאן" בפרק של התוכנית בתחילת החודש. עם זאת, היא מעולם לא התכוונה לפתוח איתה ריב בין התקרית.

"[Jax] לא צריכה לחוות מבוגר אחר צורח," הסבירה קריסטל את החלטתה להימנע מעימות. "אולי אקיים דיון מאוחר יותר, אבל באותו רגע מדובר בהגנה ושימור עצמי".

"תקראו לי משעמם, לא אכפת לי," המשיכה קריסטל, ונתנה בראשו לראשון RHOBH חבר בהפקה קמיל גרמרההצעה האחרונה של הסיפור שלה הוא "משעמם". "יש אנשים שאוהבים להגיב על דברים כאלה, אני לא יודע. כאילו, זה לא הסגנון שלי, אני אדם מאוד עסוק. אז אולי היא צריכה להיות עסוקה יותר. תשיג עבודה."

כמו כן, במהלך הראיון, קריסטל הגיבה על כך שגרסל האשים אותה בשקר במאמץ להקים את סאטון סטראקה לאחר ריב הגזע שלהם בשנה שעברה, ואמרה שהיא וסאטון נמצאים במקום "טוב".

"היא שלחה לי הודעה לאחרונה – ממש לאחרונה – אמרה כמה דברים נחמדים. … היא יודעת שלא עשיתי זאת [do what Garcelle accused me of doing to Sutton]. היא יודעת את זה," הצהיר קריסטל.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור